Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #2206
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    see savi :D täna öösel lähed sina <3 :)))
    :( vaata, et teie plaan teid persest ei hammustaks :)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #2207
      Vote Count 1844 to 2206

      Hääled seisuga post 1844 kuni 2206
      Öö saabub 0:16:00 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      4 Avicii overbet (33), BlackWerewolfGenie (167), -andres- (3), Char (8)
      1 timz0333 eyestabber (21)
      1 -andres- WowAwiAA (88)
      1 no lynch Avicii (15)
      2 ei ole hääletanud timz0333 (1), ranka (0)
      :00 loeb :01 ei loe

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #2208
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Avicii

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #2209
          Vote Count 1844 to 2208

          Hääled seisuga post 1844 kuni 2208
          Öö saabub 0:10:59 pärast

          ---
          Hääli Lynch Hääletajad
          5 Avicii WowAwiAA (89), overbet (33), BlackWerewolfGenie (167), -andres- (3), Char (8)
          1 timz0333 eyestabber (21)
          1 no lynch Avicii (15)
          2 ei ole hääletanud ranka (0), timz0333 (1)
          :00 loeb :01 ei loe

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #2210
            Vote Count 1844 to 2209

            Hääled seisuga post 1844 kuni 2209
            Öö saabub 0:05:59 pärast

            ---
            Hääli Lynch Hääletajad
            5 Avicii WowAwiAA (89), overbet (33), BlackWerewolfGenie (167), -andres- (3), Char (8)
            1 timz0333 eyestabber (21)
            1 no lynch Avicii (15)
            2 ei ole hääletanud timz0333 (1), ranka (0)
            :00 loeb :01 ei loe

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #2211
              Vote Count 1844 to 2210

              Hääled seisuga post 1844 kuni 2210
              Öö saabub 0:02:59 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              5 Avicii WowAwiAA (89), overbet (33), BlackWerewolfGenie (167), -andres- (3), Char (8)
              1 timz0333 eyestabber (21)
              1 no lynch Avicii (15)
              2 ei ole hääletanud timz0333 (1), ranka (0)
              :00 loeb :01 ei loe

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #2212
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                millegi pärast arvan siiski, et overbet... sigh :( edu homme küla.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #2213
                  Vote Count 1844 to 2211

                  Hääled seisuga post 1844 kuni 2211
                  Öö saabub 0:01:59 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  5 Avicii WowAwiAA (89), overbet (33), BlackWerewolfGenie (167), -andres- (3), Char (8)
                  1 timz0333 eyestabber (21)
                  1 no lynch Avicii (15)
                  2 ei ole hääletanud timz0333 (1), ranka (0)
                  :00 loeb :01 ei loe

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #2214
                    Vote Count 1844 to 2213

                    Hääled seisuga post 1844 kuni 2213
                    Öö saabub 0:01:28 pärast

                    ---
                    Hääli Lynch Hääletajad
                    5 Avicii WowAwiAA (89), overbet (33), BlackWerewolfGenie (168), -andres- (3), Char (8)
                    1 timz0333 eyestabber (21)
                    1 no lynch Avicii (15)
                    2 ei ole hääletanud ranka (0), timz0333 (1)
                    :00 loeb :01 ei loe

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #2215
                      Vote Count 1844 to 2214

                      Hääled seisuga post 1844 kuni 2214
                      Öö saabub 0:00:57 pärast

                      ---
                      Hääli Lynch Hääletajad
                      5 Avicii WowAwiAA (89), overbet (33), BlackWerewolfGenie (168), -andres- (3), Char (8)
                      1 timz0333 eyestabber (21)
                      1 no lynch Avicii (15)
                      2 ei ole hääletanud ranka (0), timz0333 (1)
                      :00 loeb :01 ei loe

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #2216
                        Vote Count 1844 to 2215

                        Hääled seisuga post 1844 kuni 2215
                        Öö saabub 0:00:26 pärast

                        ---
                        Hääli Lynch Hääletajad
                        5 Avicii WowAwiAA (89), overbet (33), BlackWerewolfGenie (168), -andres- (3), Char (8)
                        1 timz0333 eyestabber (21)
                        1 no lynch Avicii (15)
                        2 ei ole hääletanud timz0333 (1), ranka (0)
                        :00 loeb :01 ei loe

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #2217
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Mõttekoht, kas Ranka saab 0postimise pärast modkilled või ei. 22:10 selgub.

                          Päeval oli ta suhteliselt aktiivne.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #2218
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            ON ÖÖ!

                            Mängija Avicii on ülespootud, tegu oli libahundiga.

                            Mängija Ranka on modkilled, tegu oli libahundiga.
                            Reeglid:
                            Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist.

                            Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev.
                            Öökäikude aeg 09:00-ni

                            // muudetud kuna moderaator recoveris vale posti ja kustutas selle sisu.
                            Vabandust.
                            Last edited by VisaHing; 18.10.13, 08:01.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #2219
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              punkt
                              Last edited by vsiu100; 18.10.13, 09:18.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #2220
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                ON PÄEV

                                Seoses eile Ranka modkilliga, said hundid ühe öökilli lisaks, et mäng oleks balanced.

                                Mängija -Andres- on tapetud huntide poolt ja tegu oli tavalise külaelanikuga.

                                Mängija WowAwiAA on tapetud huntide poolt ja tegu oli tavalise külaelanikuga

                                Comment

                                Working...