Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #1741
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    EHk siis ei lahendagi mängu jah? Kepime niisama üksteist?
    feeling hurt

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #1742
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Nii küla kui sa bwg ka ei tundu tahaks juhtida tähelepanu wowa tsitaadile 1718 neeme postist



      Elus oled paraku ainult sina.
      Miks timz mind hundiks freimida proovid

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #1743
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        ma teen teile asja väga lihtsaks enda koha pealt.

        Põhjused, miks ma olen küla:

        *day 1 tekitasin neeme rongi ja neeme lendas. Sealjuures päris agressiivselt surusin neemet viimastel minutitel mistõttu q_q muutis oma hääle neemele. Õnn oli meie õuel.

        *day 3 ma lugesin ranka KT claimist välja suure slipi mida keegi teine ei märganud.

        Põhjused, miks ma võiksin olla hunt BWG arvates:
        * olen hunt koos avicii, ranka ja neemega. nähes day 1, et ranka on minemas, tekitan kõrvale neeme rongi, et ennast to the max clearida. Day on 3 rankaga aga kokku lepitud, et tal on slip, mida mina märkan ja clearin ennast veelgi.

        Põhjused, miks viimane teooria on full of shit on järgnevad:
        Minul ei ole hundina väga suuri chance endgames. Ja kas ma reaalselt hakkaks kõige tagasihoidlikumat ja peidetumat hunti tapma day 1? ARVESTADES, et nii avicii, ranka kui mina oleme sellised, kes endgame oleks kahtlusalused. Neeme mitte. WOWA võib siin tunnistada, et minu hundi teooria on reaalsuses rajatud teise hundi ümber, kellel endgame suuremad võimalused.

        + neeme väljavõtmiega hundina oleks üsna suur tõenäosus ikkagi, et ranka lendab day 2. Ja nüüd BWG arvab, et ma olen siuke egotripper, et lasen esimesel kahel päeval basically 2 hunti välja, et ennast clearida?

        see on minu legacy.

        küla ei ajaks siukest teksti suust välja. Tark küla vähemalt mitte.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #1744
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Kristjanlaas surus sind päev otsa hundiks ja sai kohe hundikilli sama öö kas see ei ole suurem hunditell kui see, et neeme random külaelanike oma postis välja toob?

          Neeme noobhunt ei pannud ühtegi hunti oma posti kuna ei tahtnud kedagi sisserääkida.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #1745
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            to timz

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #1746
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              ranka täna ranka, homme avicii

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #1747
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Kristjanlaas surus sind päev otsa hundiks ja sai kohe hundikilli sama öö kas see ei ole suurem hunditell kui see, et neeme random külaelanike oma postis välja toob?

                Neeme noobhunt ei pannud ühtegi hunti oma posti kuna ei tahtnud kedagi sisserääkida.
                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                to timz
                mina surusin day 2 timzi tugevalt. Timz oleks tapnud minu. Ja seda on 10x lihtsam põhjendada kui laasi tappu. Sest ma olen SPK

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #1748
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Timz oled nõus, et kui mina olen küla siis sina oled hunt?

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #1749
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    mina surusin day 2 timzi tugevalt. Timz oleks tapnud minu. Ja seda on 10x lihtsam põhjendada kui laasi tappu. Sest ma olen SPK
                    Laas surus kohe päeva algusest timzi.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1750
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Proovin ja Bumpin veel korra oma #1718. Karupoeg, vaata.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #1751
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Proovin ja Bumpin veel korra oma #1718. Karupoeg, vaata.
                        LuuK on viimane hunt.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #1752
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          well done wowa

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #1753
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                            Vaadake nüüd seda. See oli ka kogu põhjust pmslt miks Ranka clearisin. Miks Neeme tuleb tõmbab omale tähelepanud niisama. Ometi ei hääleta Luuki. Ta põhjus päeva algul Rankat hääletada oli, kuna Ranka polnud postitanud. See on nii easy hääle liigutus. Luuk peab olema viimane hunt.
                            Jep sobib küll.

                            siis mingilmääral Avicii "viimast hunti te ei leia never" post oleks ka mingil määral tõene.

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #1754
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Voteme täna siis?

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #1755
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                bwg millest sa aru ei saa:

                                hetkel on elus 5 küla. me peame nende vahelt otsima 1 hundi välja..saame pihta tõenäosus on 20%.

                                kui me tapame järjest ranka ja avicii, siis nad peavad ära tapma 2 küla 2 päevaga, kui me neid lynchivad

                                nüüd on elus 3 küla, me peame otsima nende vahetl 1 hundi välja, saame pihta tõenäosus on 33%

                                Comment

                                Working...