Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #2011
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Mul on see award olemas juba lihtaslt homme ei ole confirmed küla wowi täna on sellepärast olen valmis täna out of claim lynchima. Homme saad samamoodi lynchida hunti ja ülehomme.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #2012
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Aga imo on pohuj mängida hundina külaselt ja püüda mingeid tegelikke loogilisi hundi telle. Aga hundina teha seda kõike loogikale vastupidi näib hirmus, kole väga raske.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #2013
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        Kui BWG on küla jään end teab kauaks halvasti tundma, aga. BWG, su kogu mäng see mäng on olnud 100% debiilile omane. V.a see profiilide lugemis teema. Ja sa ei näi debiil olevat.
        ma ei saa öelda, et ei olnud debiilne mäng jah oli kui ma peaksin sellepärast lynchitud saama siis võib ega see ei muuda muud kui seda, et siis saan kogu kaotuse omaõlgadele võtta kuna minu lynch on külalynch ja annad ära selle eksimuse koha.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #2014
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Aga ma olen selle ära teeninud, ei salatse.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #2015
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Aga imo on pohuj mängida hundina külaselt ja püüda mingeid tegelikke loogilisi hundi telle. Aga hundina teha seda kõike loogikale vastupidi näib hirmus, kole väga raske.
            Hundina ei oleks never pinky promiset andnud, qq solvuks ja hea "clearimise" tell on kadunud kui peaks kunagi jälle mängima.

            Näiteks samamoodi ei usu, et qq mulle kunagi pinky promise annaks hundina aga kui annaks oleksin väga solvunud ja enam ei võtaks tõetruuks kunagi.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #2016
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              Variant 1 Karupoeg hunt


              Day 1 - Lükkan neeme täna tanki saab rankale veidi coverit äkki elab mõned päevad üle veel, endale saan küla credi.

              Day 3 - Lükkan ranka tanki peale mida olen 99% confirmed küla ja mäng on kotis.

              Variant 2 Karupoeg on werewolf Jesus ja lihtsalt soulreadib järjest hunte.
              Suht kindel.


              Ma olen Captain Fail

              Comment

              • overbet
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 1620

                #2017
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                ärme 36h päeva küll jumala eest tee

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #2018
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  overbet, timz, char?

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #2019
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Me saame vist ainult 2 korda hääletada veel randomit, teised 2 peame confirmed hunte hääletama.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #2020
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      hetkel 6 - 3 täna wulf
                      5 - 2 homme wulf
                      4- 1 Random vote /20% Hundil pihtas GG
                      2-1 random vote 33%


                      Hetkel 6 - 3 täna random ja saame pihta külale
                      4 - 3 peame lynchima hundi
                      3 - 2 peame lynchima hundi
                      2 - 1 hundile pihta saada 33%

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #2021
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Seega eksida väga ei saa 2 tuleb välja valida ja neid saabki lynchida.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #2022
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Aga kui täna pihta saame on gg. wowa miks overbet muidu ?

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #2023
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Mul overbeti kohta sellised noodid

                            Clearin üldiselt overbeti selle neeme posti pärast
                            Algselt postitas neeme Vaata postitust
                            overbet, ma ei saa su loogikast aru.
                            ütled ise, et BWG on halb võtta praegu, aga siiski viskad hääle talle... ?
                            Clearin overbeti selle Avicii posti pärast
                            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                            kaitsed teist hunti? luuk 0 posti today so far, kui mängud kus ta hunt on olnud on ta kohe yo kirjutanud ja kohe lynci saanud, ehk seekord ei julge esimene päev postitada ja loodab pääseda?

                            Overbet ei suruks hundina mind nii räigelt kuna teaks, et ma olen küla ja Neeme üritab mulle külje alla pugeda.

                            Aga mille alusel sa pigem teda hundiks pead? Ma ei ole erilise readimise skilliga obviously.

                            Nii, et äkki tulebki läheneda siis, et keda pean raudselt külaks on hunt.

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #2024
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Ma oleks üllatunud, kui teamist BWG-wow üks hunt ei oleks.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #2025
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Aa võimalus on veel hääletada nii, et

                                Täna 6 - 3 lynchime hundi
                                5 - 2 homme teeme out of claim lynchi kui hundil pihtas gg kui ei ole siis
                                3 - 2 lynchime hundi
                                2-1

                                Aga ma arvan, et täna random võtta on kõige parem kuna lõpp kokkuvõte on sama aga täna on ainult võimalus sul ja arvatavasti ka mul hääletada.

                                Comment

                                Working...