Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #1111
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    SIna liigud klaas - overbet - fortune.
    Ei sõnagi ranka, ei sõnagu Luuk kohta, vist ka mitte Neeme kohta.

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #1112
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      SIna liigud klaas - overbet - fortune.
      Ei sõnagi ranka, ei sõnagu Luuk kohta, vist ka mitte Neeme kohta.
      fabi tahtsin ka pressida eile, ära seda unusta pliis

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #1113
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Ma ei tea mul 10 case korraga käsil ja siis pillutakse ka kaikad kodaratesse. Kui midagi unustan siis viimane asi mind süüdistada.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #1114
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          avicii

          viimased mitu mängu külana vait olnud. Nüüd seletab järsku maru aktiivselt ja hundile sarnased " ma enam ei viitsi" jne jne. läheb slightly tilti kui peale hakatakse tulema. "ma nii palju lahendanud, no kuidas te saate küll mind hundiks pidada:(" attitude on

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1115
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Tere ka üle pika aja minu poolt!
            Kuna olen praktikal ja vahel ka koolis, siis väga suurt aktiivsust ei luba. Samas päris kõrvalvaatajaks ma ka siia ei tulnud. Seega läbi loen teemat kindlasti ja mõned mõtted postitan samuti. Täna olen õhtust alates veidi aktiivsem.
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Loengus lasin telefoniga jah kiirelt teema läbi.
            Esimene päev midagi lahendama hakata pole teema. Kuigi ma isiklikult võtaks tegelt mõne aktiivsema välja ja sellise, kes hundina palju pahandust suudab teha.
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Võibolla tõesti. Samas see teooria, et niikuinii lynchitakse aktiivsed, kui nad külad kah pole viimsed mängud paika pidand. Igatahes mingit viimase hetke q_q rongi ma sel korral astuma ei hakka. Mõned mängud tagasi lõikasime sellega ikka räigelt näppu kogu aeg.
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            miks rankat ei võta?
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Külane jah pigem.
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            ootasingi, kuna mind tanki paned.
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Luuki võin hääletada.
            Ranka ei saa ikka mu impressive reading skillist üle. Aga tänan.
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            ranka
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Ranka üritab mängu mängida täpselt nii, nagu ta teeks seda ka külana/hundina. Pakub aind välja suvalisi nimesid ja üritab vett sogaseks ajada.

            Peale kuut olen aktiivsem, hetkel siga palju tegemist.
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            nõus
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            ranka​ - mu hääl lukus
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Vaata kuidas ranka eile käitus? Purjus või mitte. Tuli teemasse, pani suvalisi poste ja siis raudselt väidab, et ta mängiks külana ka nii. Ehk siis. Ranka arvab, et ma arvan, et ta arvab, et ma arvan...
            Võtame ta välja ja asi korras. Arvestades eilset hääletust ei peaks see ju raske olema...
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            misasi on vastupidi
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Minu puhul ei ole siin midagi isiklikku.
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Ei viitsi lugeda, posti number?
            Ma pidin ju lukus olema. Miks äkki selline häälemuutus?

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Luuk ​äkki?

            Comment

            • Avicii
              Grinder
              • Nov 2012
              • 800

              #1116
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              avicii

              viimased mitu mängu külana vait olnud. Nüüd seletab järsku maru aktiivselt ja hundile sarnased " ma enam ei viitsi" jne jne. läheb slightly tilti kui peale hakatakse tulema. "ma nii palju lahendanud, no kuidas te saate küll mind hundiks pidada:(" attitude on
              GG, minu peal polnud täna ühtegi häält enne õhtut ja ma ikka postitasin

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #1117
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                avicii

                viimased mitu mängu külana vait olnud. Nüüd seletab järsku maru aktiivselt ja hundile sarnased " ma enam ei viitsi" jne jne. läheb slightly tilti kui peale hakatakse tulema. "ma nii palju lahendanud, no kuidas te saate küll mind hundiks pidada:(" attitude on
                viimaseid mänge ei tea, küll aga kuna ma olen küla, siis miks ta peaks tõesti mind päästa üritama täna? Mõttetu risk ju.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #1118
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                  viimaseid mänge ei tea, küll aga kuna ma olen küla, siis miks ta peaks tõesti mind päästa üritama täna? Mõttetu risk ju.
                  nõus jea

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #1119
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                    viimaseid mänge ei tea, küll aga kuna ma olen küla, siis miks ta peaks tõesti mind päästa üritama täna? Mõttetu risk ju.
                    st et kui te arvate et ma küla, siis mis mõttega ta mind päästma peaks olles hunt?

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #1120
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Mis on luugi ja eyestabberi panus täna olnud?

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #1121
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ma pidin ju lukus olema. Miks äkki selline häälemuutus?
                        Mõtlen siin sinisilmselt, et äkki sust kasu ikka

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #1122
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                          viimaseid mänge ei tea, küll aga kuna ma olen küla, siis miks ta peaks tõesti mind päästa üritama täna? Mõttetu risk ju.
                          Avicii peaks sind päästa üritama, kui te koos hundid olete, mis ei ole üldse unlikely hetkel imo.

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #1123
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            anyways ma hääletun su järgi täna, on meil mingit solid kandidaati?

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #1124
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                              anyways ma hääletun su järgi täna, on meil mingit solid kandidaati?
                              karupojale see

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1125
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                                Mis on luugi ja eyestabberi panus täna olnud?
                                Iseensest luuk on ohtlik. Ta mitmeid mänge hundina passiivsusega kaugele vedand end. Luuki võiks hääletada.

                                Comment

                                Working...