Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #931
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    mis su enda readid
    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    SInule on küll aru antud, nüüd rollide vahetus.
    Ehk siis mina küsin ja sina vastad. Sellest rääkides, sellele sa enne ei vastanud, kus eile õhtu rabeledes see teooria tuli, et mina ja avicii hundid ja mingi faceup mängu teeme?

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #932
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      tõin ju välja et wow, timz, simmo, blizkaa peab 3 hunti sisaldama

      täpsemat analüüsi teen hiljem aega on pühap õhtuni

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #933
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        timzi mitte, avicii sobiks.
        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        ei, raske mäng on.
        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        blizkaa olen vast ka nõus võtma.
        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        q_q
        Algselt postitas Avicii Vaata postitust
        q_q
        sa ei maini minu nime üldse enne hääletamist

        hunditeks pead avicii, blizkaa? ja ütled 11 küla ning raske mäng jne

        siis järsku ilma põhjuseta hääletad mind ja oled 15min vait suht koos aviciiga

        ütled avicii oleksid nõus võtma välja siis hääletad koos temaga mind

        ma arvasin äkki te chatis "pohui proovime qq täna lynchida yolo visahing ja timzi hääled juba lukus tema peal" vms

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #934
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          pmslt kuna visahing ja timz olid häältega lukus mu peal siis arvasin et nägite head võimalust shot võtta mu peal

          ja anyway te mõlemad olite kahtlased nkn, niiet kui ma ennast + külatarka suudan päästa siis see on hea

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #935
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            tõin ju välja et wow, timz, simmo, blizkaa peab 3 hunti sisaldama

            täpsemat analüüsi teen hiljem aega on pühap õhtuni
            Ou god, loen ja imestan mida suur khaleesi siin korraldab. Kahjusk praegu olen väljas ja pikalt teemas ei saa olla aga vaadake nüüd külad kui mitu külameest on juba qq hundiks pakkunud, Camu ütles ka, et qq pole ilmselt õige
            maxi, visa, nüüd jmsk kelle qq ise alati esimesena clearib. + Eilne komejant ja aviicii välja võtmine selge, et avicci oleks täna mängu ära lahendanud ja seega qq-il oli super tast külaelanike abiga vabaneda ja öösel süüa camu kes oli samuti kindlam, et qq hunt.

            Milles siin üldse küsimus saab olla, võtame qq täna välja ja siis vaatame kes teda siin kõige enam veel kaitseb, tundub, et wow võib ka hunt olla viimaste postide põhjal.

            Listi jaoks ei ole praegu aega aga hääle panen lukku ja kui te tahate võita siis tehke sama!qq

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #936
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
              eluvend, sa ka ikka blond...

              p.s. Camu sõber mul irl
              No ei ole blond, tegelt. Aga natuke raskes seisus külavanamees küll :(
              Huntideks tembeldasin sellepärast, et minu praegune hüpotees on, et külad eluvend, jmskns, wow ja q_q.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #937
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Ou god, loen ja imestan mida suur khaleesi siin korraldab. Kahjusk praegu olen väljas ja pikalt teemas ei saa olla aga vaadake nüüd külad kui mitu külameest on juba qq hundiks pakkunud, Camu ütles ka, et qq pole ilmselt õige
                maxi, visa, nüüd jmsk kelle qq ise alati esimesena clearib. + Eilne komejant ja aviicii välja võtmine selge, et avicci oleks täna mängu ära lahendanud ja seega qq-il oli super tast külaelanike abiga vabaneda ja öösel süüa camu kes oli samuti kindlam, et qq hunt.

                Milles siin üldse küsimus saab olla, võtame qq täna välja ja siis vaatame kes teda siin kõige enam veel kaitseb, tundub, et wow võib ka hunt olla viimaste postide põhjal.

                Listi jaoks ei ole praegu aega aga hääle panen lukku ja kui te tahate võita siis tehke sama!qq
                jmsks mul küla kui mu listi nägid

                milles siin küsimus? selles et ma küla ja täna lynchite siis gg

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #938
                  Vote Count 824 to 937

                  Hääled seisuga post 824 kuni 937
                  Öö saabub 1 päeva ja 01:00:39 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  3 q_q timz0333 (1), Jmskns69 (6), blizkaa (6)
                  4 ei ole hääletanud WowAwiAA (45), q_q (31), Simmo (0), eluvend (16)

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #939
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    ;_;

                    Comment

                    • Jmskns69
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2012
                      • 477

                      #940
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                      No ei ole blond, tegelt. Aga natuke raskes seisus külavanamees küll :(
                      Huntideks tembeldasin sellepärast, et minu praegune hüpotees on, et külad eluvend, jmskns, wow ja q_q.
                      Mis variandis sul fake KT claimi teinud q_q küla on ? Selgita minu rumal peakolu ei suuda nii peenelt mõelda !

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #941
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                        Mis variandis sul fake KT claimi teinud q_q küla on ? Selgita minu rumal peakolu ei suuda nii peenelt mõelda !

                        sest ma olin suht kindel et camu on küla ja pyth 75% et küla

                        seega kui mu peekid õiged siis hundivad arvavad ma kt ja tapavad öösel ära mida ma tahtsingi

                        sest nkn kui ma kaua elus muutun kahtlaseks parem las hundid tapavad mind ja õige kt jääb ellu ja saab peekida veel

                        so simple

                        Comment

                        • eluvend
                          Grinder
                          • Sep 2010
                          • 640

                          #942
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                          Mis variandis sul fake KT claimi teinud q_q küla on ? Selgita minu rumal peakolu ei suuda nii peenelt mõelda !

                          Sest kui q_q on hunt elab ta öö üle ja kui ta on küla elab ta öö üle. Kas keegi üldse uskus, et q_q ongi KT? Seega see claim ei mängi liiga palju rolli hetkel.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #943
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            miks te ei usknud et ma kt?

                            Comment

                            • Jmskns69
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2012
                              • 477

                              #944
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                              Sest kui q_q on hunt elab ta öö üle ja kui ta on küla elab ta öö üle. Kas keegi üldse uskus, et q_q ongi KT? Seega see claim ei mängi liiga palju rolli hetkel.
                              Ilmselt oled koos temaga hunt lihtsalt !

                              Ja simmo on kolmas !

                              Comment

                              • blizkaa
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 389

                                #945
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Kiirelt avaldan 1 arvamuse, kuna aega on siis... Mina olen ses suhtes tabula rasa, et eelmiste mängude kogemust ei oma ja kütan sisetunde pealt.
                                Mäng on selgelt praegu huntide käes-FAKT
                                Eeldus nr1. Khaleesi, suur juht ja õpetaja on ekstravertne udu, kes kütab puusalt ja eksib suht palju. Tulemus-võib-olla nii vammumees kui ka puhas poiss.
                                Eeldus nr.2 Khaleesi, suur juht ja õpetaja ei ole udu. On peen manipulaator ja suurepärane mängija.
                                Vaatame seisu ja siis kaalume...
                                Kumb tundub tõenäolisem?

                                Comment

                                Working...