Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blizkaa
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 389

    #946
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    1 asja tahtsin veel küsida, eluvend sa siiralt arvad, et sa camu peek??

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #947
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      eluvend tundub suht obvious öö1 peek selle "cleared küla" posti pärast

      või vähemalt hundid arvasid et see ta peek

      vahet pole kas camu tegelikult ka eluvenda peekis

      hundid arvasid et camu kt kelle peek on eluvend seega eluvend ei saa hunt olla

      öö0 peek ma ei tea kes oli ainult, q_q/maxi/blizkaa keegi siit

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #948
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        a valesti vaatasin

        blizkaa kohta rääkis camu teisel päeval

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #949
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          öö0 oli camu peek kas mina või maxi

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #950
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Maxi kirjutas ju et ta veits inactive alguses. Ma selle rongiga ei liitu. Kiirelt midagi muud?
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Hommik minu poolt kah. Sõidan õhtupoole alates kella 5st maale (3h sõitu), seega selleks ajaks võiks mingi midagi käima tõmmata. Muidu panen q_q järgi mylolo.
            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Khaleesi, mis rongi teed?
            siit tundub küll et ta mind peekind

            iga mäng camu mind kahtlustanud eriti alguses

            nüüd järsku paneb minu järgi hääle ja küsib mult mis rongi teha jne?

            obv sellepärast et ta peekind mind ja teab et ma küla

            Comment

            • blizkaa
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 389

              #951
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              võib-olla tõesti qq

              Räägi, miks sa sellist putru see mäng tootnud oled?

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #952
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                libahunt 9

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Panen enne magama minekut q_q peale. Ära võta isiklikult.
                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Kuna ma ise ei tea, kes hunt võib olla, siis vaatasin, et q_q hääletas iseennast. Eeldasin, et tema peaks enda rolli ikkagi teadma, sest muidu ei saaks ta seda mängu mängida.
                libahunt 3

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Tänan hoole ja armastuse eest! Tore on tõdeda, et ka mind tähele pannakse. Tegelikult ärkasin alles poole päeva pealt, käisin sel nädalal esimest korda trennis ja nüüd olen olemas.

                Mõtlesin, et võtan niikuinii veits tagasihoidlikuma hoiaku sel korra, olenemata sellest, mis rolli mängujuht mulle jagab. Niisama nimesid välja hõikama ei viitsi hakata, aga kuna Svenza niikuinii kuskul urkas jälle kord joob ja tal lihtinimeste jaoks aega pole, siis las jääda nii. Pealegi tõenäosuse järgi võiks ta ju hunt olla. q_q on alati teine valik, kuna viimane mäng oli tema poolt päris impressive.

                Parimat!
                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Sina teda ju kaitsma asusid?

                q_q
                Rohkem ei muuda, vist!
                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Ma jätsin juba.
                NAgu ütlesin, hetkel raske analüüsida. Kahe mängu põhjal võib öelda, et inactive player pole siiani hunt olnd. Teiste kohta raske öelda. q_q imo selline, kellest kunagi sotti ei saa. Teiste kohta ei tea veel.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #953
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  nüüd järsku camu oskab mind readida ja hääletab minu järgi jne?

                  nope

                  Comment

                  • Simmo
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 760

                    #954
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    eile päevalõpp



                    simmo miks sa ei uskunud et ma kt?
                    Sest see nägi välja üpriski, kui hundi päästmise lüke endale. Samas ütlesin enne juba, et ei olnud päevaseid poste lugenud ja kui kiirelt üle hakkasin vaatama nägin Avicii'lt mõnda posti kust ta mu meelt muutma pani.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #955
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                      võib-olla tõesti qq

                      Räägi, miks sa sellist putru see mäng tootnud oled?
                      mis putru

                      me oleme koos üks meeskond ja koos teeme otsused

                      sa tahtsid visahing day1 koos minuga kes oli küla

                      day2 tahtsid avicii võtta koos minuga kes oli küla

                      see kt claim? ma tahtsin öökilled saada sest ma teadsin et kui ma kaua elus püsin siis hakatakse kahtlustama mind

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #956
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                        Ilmselt oled koos temaga hunt lihtsalt !

                        Ja simmo on kolmas !

                        Jou ära tooda sellist jama mina hunt ei ole!

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #957
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas Simmo Vaata postitust
                          Sest see nägi välja üpriski, kui hundi päästmise lüke endale. Samas ütlesin enne juba, et ei olnud päevaseid poste lugenud ja kui kiirelt üle hakkasin vaatama nägin Avicii'lt mõnda posti kust ta mu meelt muutma pani.
                          kui keegi claimib kt siis tema poolt hääletamine on kohutav kui teda pole counter claimitud

                          isegi kui ta pole päriselt kt siis kui ta hunt on saab seda järgmine päev analüüsida

                          ja kui küla siis annad huntidele võimaluse halb öökill teha

                          claimitud kt lynchimine on väga halb

                          Comment

                          • blizkaa
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 389

                            #958
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            qq-kes su top hundid on?

                            Comment

                            • Simmo
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 760

                              #959
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              ok

                              Comment

                              • Simmo
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 760

                                #960
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                ma ei taha, et päev täna lõppeks btw ma tahan homme.

                                Comment

                                Working...