Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eluvend
    Grinder
    • Sep 2010
    • 640

    #1606
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
    Ma postisin pikalt, kuidas q_q-ga on 2 varianti, kas ta on väga halb küla või hunt. Ei noppinud seda keegi üles, loeti hoopis q_q pasundamist...
    dude, me ei lockclearinudki q_q'd keegi. Proovisime natuke laiemalt vaadata, et mingi tõsiseltvõetavam pilt tekiks.

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #1607
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Aga jah, see viimaste päeva mäng ikka äge. Esimesed päevad nii lamp ja neid ei oska :(

      gg kõigile! ja karupoeg tegi kõik hästi, kiitus!
      tegelt, karupoeg, miks ma kt ei saand? kandsin 50 eurtsigi üle ju :(

      Comment

      • Jmskns69
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2012
        • 477

        #1608
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas eluvend Vaata postitust
        dude, me ei lockclearinudki q_q'd keegi. Proovisime natuke laiemalt vaadata, et mingi tõsiseltvõetavam pilt tekiks.
        Ma oli üsna murelik kui kui q_q kõrvale just Timzi rong käima tõmmati. Aga loodetavasti olin suht undercover aga oleks on sama hea kui poleks !

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #1609
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas eluvend Vaata postitust
          Aga jah, see viimaste päeva mäng ikka äge. Esimesed päevad nii lamp ja neid ei oska :(

          gg kõigile! ja karupoeg tegi kõik hästi, kiitus!
          tegelt, karupoeg, miks ma kt ei saand? kandsin 50 eurtsigi üle ju :(
          camu lubas, et mulle ei panda kunagi banni, sorry :)

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1610
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Ma vist ka rohkem ei mängiu, küla rollis viimastel päevadel on ikka päris tilting vist

            Comment

            • Jmskns69
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2012
              • 477

              #1611
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Ma vist ka rohkem ei mängiu, küla rollis viimastel päevadel on ikka päris tilting vist
              Kõige tildisem on siis kui ise viimase häälega mööda paned külana. Ma kaks korda juba võssa pannud päris mitu päeva on pärast sitt tunne sees.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #1612
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Ei tea, 2 põhimõtteliselt et lõpumängu mängitud ja pole veel tilti läinud, positiivne tunne koguaeg sees ka praegu kui me külana kaotasime. SIuke rets rabelemine ongi asja ilu ja pärast seda praegust mängu peaks minu meelest just rohkem huvilisi olema :D

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #1613
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  day2 päeva lõpp oli imo kõige funim olukord kõigi mängude peale seni :D

                  Comment

                  • eluvend
                    Grinder
                    • Sep 2010
                    • 640

                    #1614
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                    Me vaidlesime pikalt kas sina või camu aga camu oli rohkem KT moodi ja see otsustas !
                    shiiiit! Mul oli kindel taktika, et q_q peab ellu jääma, siis hundid peavad ise tema nottima ja kt saaks lisapäeva ning kui q_q pääseb, siis ta põhikahtlusalune. Ei läind päris plaanitult :D

                    Comment

                    • Simmo
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 760

                      #1615
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      ma ka ei läinud TILT'i kordagi see mäng. Pole vaja ärrituda huntide ila peale, võtta seda rahulikult. Näiteks eile oli küll vägev, kuidas q_q mind hundiks üritas tembeldada :D

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #1616
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        day2 päeva lõpp oli imo kõige funim olukord kõigi mängude peale seni :D
                        Nope mulle meeldis eilne öö rohkem, kui sa mind hundiks üritasid tembeldada :P

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #1617
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          ma oleks külana ka arvanud et sa hunt sest et sa eluvenda ei clearinud kes oli maailma obv camu peek

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #1618
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            selle eluvend cleared küla lause pärast camu surigi

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #1619
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              selle eluvend cleared küla lause pärast camu surigi
                              Mõtlesin, et saan tsitaadiga veits petta asja.
                              Samas, raske oleks niiehknaa olnd, kuna 2 modkilli jälle. Nii suht võimatu võita niikuinii. Ma olin suht kindel lõpus, et qq ja jsmsk on hundid, kolmas oli raske rsk.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #1620
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Mõtlesin, et saan tsitaadiga veits petta asja.
                                Samas, raske oleks niiehknaa olnd, kuna 2 modkilli jälle. Nii suht võimatu võita niikuinii. Ma olin suht kindel lõpus, et qq ja jsmsk on hundid, kolmas oli raske rsk.
                                Kolmas oli wow vist,
                                Mismõttes raske, ma olin täna hommikuks eluvenna jaoks lock clear hunt oima noob slippdiega.

                                Comment

                                Working...