Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #1186
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Aga kui ma nüüd hoolega mõtlen siis camu'l juba oli 1 bugg sees, ta jättis peeri, et ma hunt ju.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1187
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Ja nagu ütlesin suht sellest sõltuvalt q_q kas küla või hunt.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #1188
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        Aga kui ma nüüd hoolega mõtlen siis camu'l juba oli 1 bugg sees, ta jättis peeri, et ma hunt ju.
        kus ta seda jättis?

        Comment

        • blizkaa
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 389

          #1189
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Simmo, mina usun camu. Alguses ma arvasin, et võib hundu olla, aga KT roll oli samas loogika paadis...

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #1190
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            esimene päev alustas minu peal, õhtul manööverdas vist. Next day tuli jälle minu peale, kuigi ma polnud vist siis midagi lisa kahtlast teinud.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1191
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas Simmo Vaata postitust
              Sina, wow ja eluvend or wow, eluvend ja blizkaa. Blizkaa tundub pigem külane oma viimaste postide pärast nii, et kes siis alles jäävad?

              Miks sina? - Sa pole siiamaani ära söödud, kuigi külana on sul kõik mängud suhteliselt varakult ära lõppenud. Tegid fake KT piiki lootes, et KT'd päästa sellegi poolest söödi hoopis ära Camu kes siis tegelikult ühtegi asjaliku vihjet ei jätnud ja mina näiteks ei pidanud teda üldse külatargaks.

              Miks WOW? - Suur aktiivsus esimesel päeval, camu post kus "kahju, et eile wow'i ei hääletanud" ja muidu külana tundus palju passiivsem ennast kaitsma. Pythagarose modkilli küsimine ja kindel olek, et siis ei tohi eksimust teha nagu oli mängija roll juba teada.

              Eluvend? - Kuna kaitseb sind
              see on lihtsalt vale

              mine vaata libahunt 9

              ma reppisin seal kt-d samamoodi nagu siin

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              iamallin = külaelanik

              putkimies = külaelanik


              jmskns mu jaoks väga clear

              hundid maxi/camu gg
              need olid mu peekid mis olid väga väga head

              ja ikkagi mind ei tapetud vaid hoopis wow

              ja järgmine päev sain samamoodi 4 häält omale aga õnneks allin oli sind hundiks peekinud

              Comment

              • Simmo
                Grinder
                • Dec 2009
                • 760

                #1192
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                simmo miks sa ei usu et eluvend camu peek oli?

                kes siis camu peekid olid?

                sa ta poste lugesid üldse?
                nagu ma ütlesin kuna ta kuskil ei öelnud "ma olen KT ja see oli peeked" siis suhteliselt ei saa me mitte midagi peekideks lugeda. Kõik on oletused, mina olen üpriski kindel, et sa oled hunt ja ei hakka oma häält muutma.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #1193
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  kuidas saab simmo sellist asja kirjutada et ma alati varakult surnud?

                  ise oli too mäng hunt üldse ja ei tapnud mind vaid hoopis wow

                  gg lock wolf simmo

                  Comment

                  • blizkaa
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 389

                    #1194
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    q_q pealt ei tahaks ma ka praegu ära minna... Abistav märksõna Avicii (sry et sind wolfisin)

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #1195
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Kustotsast?
                      Ma mul on pigem kahju sellest, et ma eile wow peale ei jätnud!
                      Täna jätan. suva.
                      See! Ja day1 oli ta kuni lõpurongide tekkimiseni minu peal.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #1196
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        kas siis külatark ei võigi kedagi hääletada wow?

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #1197
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          No 2 päeva olin ma ta põhihääl. Mäletad kuda Iamallin SImmole vihjas?

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #1198
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                            No 2 päeva olin ma ta põhihääl. Mäletad kuda Iamallin SImmole vihjas?
                            no siis sa võid ka hunt olla ja teil hea põhjus wow tappa mitte mind

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #1199
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Just see day2 tagasitulek.

                              Comment

                              • blizkaa
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 389

                                #1200
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Kellega sa vestled wow?

                                Comment

                                Working...