Re: ***Libahunt III game thread***
Read pole ikka paigas. Hetkel tundub kõige kahtlasem Fabulous. Tundub, et ta paneb oma hääli sinna, kus neid kõige rohkem juba on, ehk püüab asja vedama saada. Ei tea, eks näeb .. algne hääl, võib veel 10 korda muutuda. Fabulouse kasuks räägib muidugi see, et camut välja ei võetud öösel... samas see oleks vb siis liiga obvious olnud. Eks näeb, kas ma astusin nüüd huntide jalgadele või mitte.
Read pole ikka paigas. Hetkel tundub kõige kahtlasem Fabulous. Tundub, et ta paneb oma hääli sinna, kus neid kõige rohkem juba on, ehk püüab asja vedama saada. Ei tea, eks näeb .. algne hääl, võib veel 10 korda muutuda. Fabulouse kasuks räägib muidugi see, et camut välja ei võetud öösel... samas see oleks vb siis liiga obvious olnud. Eks näeb, kas ma astusin nüüd huntide jalgadele või mitte.
Comment