Re: ***Libahunt III game thread***
Ma jätsin juba.
NAgu ütlesin, hetkel raske analüüsida. Kahe mängu põhjal võib öelda, et inactive player pole siiani hunt olnd. Teiste kohta raske öelda. q_q imo selline, kellest kunagi sotti ei saa. Teiste kohta ei tea veel.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
NAgu ütlesin, hetkel raske analüüsida. Kahe mängu põhjal võib öelda, et inactive player pole siiani hunt olnd. Teiste kohta raske öelda. q_q imo selline, kellest kunagi sotti ei saa. Teiste kohta ei tea veel.
Comment