Re: ***Libahunt III game thread***
Hommik,
Nv läks natukene pikaks, ning eile kahjuks foorumisse ei jõudnud. Vaatasin kiirelt postid üle, aga kuna oli alles esimene päev siis väga tugevaid hundi kanditaate ei oska veel välja pakkuda, vaatame mis päev toob. Godi mõttega enamvähem nõus, et ilmselt mõned hundid nende seas kes rongiga kaasa läksid ja qq välja hääletasid.
Hommik,
Nv läks natukene pikaks, ning eile kahjuks foorumisse ei jõudnud. Vaatasin kiirelt postid üle, aga kuna oli alles esimene päev siis väga tugevaid hundi kanditaate ei oska veel välja pakkuda, vaatame mis päev toob. Godi mõttega enamvähem nõus, et ilmselt mõned hundid nende seas kes rongiga kaasa läksid ja qq välja hääletasid.

Comment