***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kaardimaja
    FPP Pro
    • May 2010
    • 281

    #16
    Re: ***Libahunt III game thread***

    :D anna andeks, taavi

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #17
      Re: ***Libahunt III game thread***

      Puhtalt eelmise mängu põhjal (pool mängu oli kadunud ja kasu polnud) hääletan Svenza

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #18
        Re: ***Libahunt III game thread***

        ja hundijaht alaku. Seekord oli nii palju erinevaid rolle ja kolmandat korda järjest lihtlabane külamees. Hääle mõtlen hiljem välja.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #19
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Hääled seisuga post#18

          2 q_q (Maxi, Fabulous)
          2 Svenza (Tuul, Godspeed_EJ)
          1 karupoeg (donkament)
          1 Tuul (neeme)
          1 camu (Spewmonkey)
          1 LuuK (kaardimaja)
          1 kaardimaja (taavi)

          Öö saabub ~7 tunni pärast.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #20
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Kurat ei oskagi midagi kohe öelda, aga proovime siis mängu käima tõmmata.

            q_q oli eelmine mäng hunt ja ta oli suht hea maskeeringuga. Kui ta see mäng ka hunt on ja ta vigadest õppinud, siis võib ta päris ebamugav vastane olla. Seega suht safe on hääletada teda minu jaoks.

            ise olen jälle fucking külaelanik, lootsin sarimõrvarit või midagi muud normaalset rolli, aga vähemalt ei ole see gay lover või midagi, siis ma oleks vaikselt kuhugi urgu suremist ootama läinud :D
            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Muudan oma hääle ümber q_q
            mis te nüüd :D

            tiigrikutsu pohuilt praegu

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #21
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Külalt ootaks algul ikka võimalikult paljude nimede välja toomist, mitte et hõikad oma rolli välja selle asemel, et kedagi rünnata. Selle pealt hääletan IamAllin

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #22
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Ma hääletan ka mõttetute vendade poolt. Kes korra hunt, see kogu elu hunt.
                Godspeed_EJ

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #23
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Lisaks IamAllin võis rahus seda Maxi varjus teha, kes enne samamoodi käitunud oli. Sest ega oota, et 2 peent rolli niiviisi tähelepanu omale tõmbama hakkavad ju. eil ainukesed esile kerkivad postid siiani.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #24
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    panen siis viisakuse pärast vastu. WowAwiAA

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #25
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Vaatame kas muidu mitte kõige aktiivsemad foorumlased ärkavad kui vaja.
                      Fortune, vaikne igalpool, hakka häält tegema ja ennast kaitsma, sest tihti osa hunte hiilivad võsas vaikselt ringi, kuni nad ümber piiratakse.

                      Comment

                      • tiigrikutsu
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 522

                        #26
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                        Mujal uurib küll ringi, aga siin teemas ei taha senini osaleda: camu.
                        Ainuke mõistlik argument kellegi välja hääletamiseks siin imo. Seega camu.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #27
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Hääled seisuga post#26

                          2 q_q (Maxi, Fabulous)
                          2 Svenza (Tuul, Godspeed_EJ)
                          2 camu (Spewmonkey, tiigrikutsu)
                          1 karupoeg (donkament)
                          1 Tuul (neeme)
                          1 LuuK (kaardimaja)
                          1 kaardimaja (taavi)
                          1 tiigrikutstu (q_q)
                          1 IamAllin (WowAwiAA)
                          1 Godspeed_EJ (Svenza)
                          1 WowAwiAA (IamAllin)
                          1 Fortune (-andres-)

                          Öö saabub ~5,5 tunni pärast.


                          Kui olen kuskil vea teinud, siis võib teemasse postitada või pm-ida.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #28
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            mulle ei meeldi donkament, sest ta ei tee vahet karupojal ja hundipojal ning peab mind alusetult hundiks :(

                            Aga üldiselt jälgides eelmist mängu ei meeldinud svenza passiivsus, seega "karistaks" teda seekord ning hoiaks mängu põnevana.

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #29
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #30
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                kuidagi väga ebaaktiivne vaatamata sellele, et palju mängijaid. hääletan Inward, kuni üles ärkab.

                                Comment

                                Working...