Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Selge tänud, aga sellegipoolest miks ma ei saa sisse logida läbi veebibrauseri.. üritan e-maili lahtrisse kirjutada miskit aga ei trüki sinna miskit.. Kasutan firefoxi, eitea milles viga võib olla?
Selge tänud, aga sellegipoolest miks ma ei saa sisse logida läbi veebibrauseri.. üritan e-maili lahtrisse kirjutada miskit aga ei trüki sinna miskit.. Kasutan firefoxi, eitea milles viga võib olla?
kas see loeb kui ma muudan full tiltis emaili samaks mis on full tiltis? mingeid probleeme ei teki sellega?
Comment