FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #3436
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mulle 'magic wallet' meeldib, aga praegu euro tulekuga on veidi jama. Hoian walletis ainult 10-30 euri ja maksan kaardiga.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3437
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      +1, Pahvak

      Ei tea kui suuri rahapakke Meelis tahab sinna ära mahutada, et ruumi puudu jääb :D

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #3438
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Eile just proovisin sinna eurosid vahele panna. Kui kokku voltisin, siis hästi nad sinna vahele küll ei mahtunud. Ma ei kujuta ette kui kluppi sellisega minna ja joogisena hakata sinna eurosid voltima ja sobitama ning taskud münte täis. :D Ja siis proovisin ka kaarte nendesse krediitkaardi taskutesse toppida ja üle 1 kaardi ühte taskusse küll ei mahu. Rääkimata 50 eurose sinna toppimisest. Aga noh, maitse asi. Mul igastahes vedeleb see kapi peal.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3439
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
          Eile just proovisin sinna eurosid vahele panna. Kui kokku voltisin, siis hästi nad sinna vahele küll ei mahtunud. Ma ei kujuta ette kui kluppi sellisega minna ja joogisena hakata sinna eurosid voltima ja sobitama ning taskud münte täis. :D Ja siis proovisin ka kaarte nendesse krediitkaardi taskutesse toppida ja üle 1 kaardi ühte taskusse küll ei mahu. Rääkimata 50 eurose sinna toppimisest. Aga noh, maitse asi. Mul igastahes vedeleb see kapi peal.
          Moneyclip FTW.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #3440
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Sul on liiga palju eurosid lihtsalt. :P Aga tegelikult on mul ka vaja uut rahakotti, sest münte pole kusagile panna.

            EDIT: Coinclip FTW?! :D
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #3441
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Moneyclip FTW.
              Jep, lahendus. Ma siiski eelistan korralikku rahakotti :)


              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Sul on liiga palju eurosid lihtsalt. :P Aga tegelikult on mul ka vaja uut rahakotti, sest münte pole kusagile panna.

              EDIT: Coinclip FTW?! :D
              Lol. Kahte euroraha proovisin vahele panna. Kuidagi kägarasse jäid. Coinclip- Do they make such an animal? :D

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #3442
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                Lol. Kahte euroraha proovisin vahele panna. Kuidagi kägarasse jäid. Coinclip- Do they make such an animal? :D
                Murrad kupüüri pooleks, paned rahakoti vahele, ja avad teiselt poolt ning ongi pakitud kummiga kinni ju.


                Müntide jaoks sobib see:

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #3443
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Ei ole vaja cashoutida nii palju et ära ei mahu, soovitan paigutada kottidesse silmade alla ja kõik kohe vedelaks teha siis pole vaja muretseda kus hoida ja kuidas. Roosa GUCCi kotike on ka täitsa ok muidu :=)

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #3444
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                    Coinclip- Do they make such an animal? :D
                    Oli kunagi selline asi olemas

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #3445
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Nii, ja sellisega hakkad poes või näiteks ööklubis käima? :D

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #3446
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        JAH

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #3447
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                          Eile just proovisin sinna eurosid vahele panna. Kui kokku voltisin, siis hästi nad sinna vahele küll ei mahtunud. Ja siis proovisin ka kaarte nendesse krediitkaardi taskutesse toppida ja üle 1 kaardi ühte taskusse küll ei mahu. Rääkimata 50 eurose sinna toppimisest. Aga noh, maitse asi. Mul igastahes vedeleb see kapi peal.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #3448
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Selveris pidi eurodele ka taoline asjake olema. Nagu üleval kopikatele.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3449
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Maheaatomil oli ka rahakott, kus oli selline münditasku (nagu pildil kopikate oma).

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #3450
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                FTP crushib pidevalt.
                                any fixes?

                                Comment

                                Working...