FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3421
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Mul netelleris ja ftp-s olid aadressid samas aga netelleris oli "õ" tähe asemel "o" täht ning FTP-s Õ. Isegi siis ei läindu withdrawal läbi. Pidin Õ tähe FTP-s muutma O täheks ja läks läbi. Jutu point - isegi pisidetailid loevad.

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #3422
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Sain oma FT särgi kätte ..mingi 1.5 nädalat peale tellimist ja kohal :P aga need numbrid. Olen pikka kasvu .. ja tavaliselt ostan ikka XL särke, mis nii parajad piikusest ja laiusest, aga krt mis särk sealt tuli! Obv seekõige odavam valge 20 eegune särk , kus ft logo peal..aga see laius !! mind mahuks sinna 2 tk , samas kui pikkus tavaliste xl-idele omane.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #3423
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        mhm.. mul sõber sai ka särgid kätte.. peab oma postkasti ka vaatama minema, ehk tuli ka kohale, tellisin detsembri alguses terve pinu asju.. kui jälle obv tolliagentuur oma trikke tegemas ei ole.. mine hullu tea, äkki arvavad, et tellitud noolelaud on kullast tehtud jms...

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #3424
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Sain üleeile ühe tüübi kaudu tellitud FTP nänni kätte, läks kusagil 35 päeva aega. Rahakott on väga bueno minu arust.
          Aga enivei, siuke küsimus, et kui palju rakebacki maha läheb nt 1000 kulutatud punkti eest (kui tellid sealt poest midagi)?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #3425
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            1000 punkti on $1.35 nätakas rakebacki pihta.

            Comment

            • metsnik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 462

              #3426
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas snap Vaata postitust
              aga mul pole sama email full tiltis ja moneybookeris kas see loeb kui ma muudan full tiltis emaili samaks mis on full tiltis? mingeid probleeme ei teki sellega?
              aga "local bank transfer" kas keegi teab kuna see võiks tagasi tulla?
              Moneybookersis saab mitu emaili olla. Rega oma FTP email ka seal ära ja pane igaks juhuks primaryks. Siis saad selle järgi ka väljamakset teha.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #3427
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Üks küsimus, kas keegi FTP'st selle kaardihoidja on tellinud? Nahast, pangakaartide jms taskutega.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #3428
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  miks te tellite FTP stuffi? rämedalt kallis ju?
                  amazon.com - odavam + väga palju kvaliteetsem/stiilsem.

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #3429
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    Sain üleeile ühe tüübi kaudu tellitud FTP nänni kätte, läks kusagil 35 päeva aega. Rahakott on väga bueno minu arust.
                    Ärge ainult `magic wallet`it tellige :D Sinna mahub 3 krediitkaarti ja 1 pildiga dokument. Raha võid omale taskusse toppida lol
                    Last edited by MeelisV; 07.01.11, 19:03.

                    Comment

                    • snap
                      Julm Donk
                      • Jun 2010
                      • 33

                      #3430
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                      Moneybookersis saab mitu emaili olla. Rega oma FTP email ka seal ära ja pane igaks juhuks primaryks. Siis saad selle järgi ka väljamakset teha.
                      Tänan abi eest :)

                      Comment

                      • mortalvombat
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2010
                        • 412

                        #3431
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Üks küsimus, kas keegi FTP'st selle kaardihoidja on tellinud? Nahast, pangakaartide jms taskutega.
                        ehk mõtled seda magic wallet'it?
                        ise tellisin money clip'i
                        nüüd kulutaisn kõik punktid step ticketite peale :)

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #3432
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                          Ärge ainult `magic wallet`it tellige :D Sinna mahub 3 krediitkaarti ja 1 pildiga dokument. Raha võid omale taskusse toppida lol
                          Seda mõtled, jah? http://st.fulltiltpoker.com/images/i...large_bk_1.jpg
                          Ma ei hoia rahakotis 10t erinevat kaarti, seega ei saa kurta. Raha ju käib sinna vahele ning see kumm nö pakib kupüürid ära ka, nii et milles probleem?

                          Comment

                          • metsnik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 462

                            #3433
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Riiete suuruse eest tahaks hoiatada jah, sai kunagi customized jersey tellitud ning see oli tõepoolest märksa suurem kui mida (Euroopas) poest ostes oleks eeldanud saada. Ei teagi, kas probleem on USA vs Euroopa mingites erinevates mõõtudes (ka see, mida kasutatakse XL, XXL jne taga) või siis on Full Tilt seal mingit isetegevust teinud.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #3434
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Seda mõtled, jah? http://st.fulltiltpoker.com/images/i...large_bk_1.jpg
                              Ma ei hoia rahakotis 10t erinevat kaarti, seega ei saa kurta. Raha ju käib sinna vahele ning see kumm nö pakib kupüürid ära ka, nii et milles probleem?
                              Seda mõtlen jah. Kuidagi kahtlane sinna vahele raha panna, võib ära lennata kui hooletult lahti teed vms. Ning nüüd, eurode ajal, on sul kindlasti senditaskut ka vaja. Ma küll ei taha, et sendid taskus koliseksid.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #3435
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                                Seda mõtlen jah. Kuidagi kahtlane sinna vahele raha panna, võib ära lennata kui hooletult lahti teed vms. Ning nüüd, eurode ajal, on sul kindlasti senditaskut ka vaja. Ma küll ei taha, et sendid taskus koliseksid.
                                Sentide jaoks on obv eraldi mündikott ; )
                                Ja btw - suuremaid rahatähti saab väga edukalt ka seal kaardivahes hoida (nt 50+ euriseid).

                                Comment

                                Working...