Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Mul netelleris ja ftp-s olid aadressid samas aga netelleris oli "õ" tähe asemel "o" täht ning FTP-s Õ. Isegi siis ei läindu withdrawal läbi. Pidin Õ tähe FTP-s muutma O täheks ja läks läbi. Jutu point - isegi pisidetailid loevad.
Mul netelleris ja ftp-s olid aadressid samas aga netelleris oli "õ" tähe asemel "o" täht ning FTP-s Õ. Isegi siis ei läindu withdrawal läbi. Pidin Õ tähe FTP-s muutma O täheks ja läks läbi. Jutu point - isegi pisidetailid loevad.
kas see loeb kui ma muudan full tiltis emaili samaks mis on full tiltis? mingeid probleeme ei teki sellega?
Comment