FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2821
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    miks vend sulle seda 70 daala kuhugi panka ei saatnud, et sa ise saaksid selle depoda? miks läbi FT saata?

    Comment

    • air343
      Julm Donk
      • Apr 2010
      • 50

      #2822
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      see 70 oli tal moneybookersi kontol aga ,et sealt ta raha kätte saaks oli vaja ka verifieda. Polnud dokumenti tol hetkel millega tõestada aadressi, siis mõtlesingi ,et las teeb full tilti konto ja teeb depo sinna ning saada siis läbi tildi mulle ,et ma välja saaks võtta kuna mul moneybookers korras , aga polnud midagi nii lihtne ,jube tilti ajas see värk ikka. Praegu sain kõikidest andmetest koopiad teha ja saatsin FTPsse, loodan ,et mõistavad ja avavad konto. Venna emaile ignoreerivad ,ei vasta temale.
      Last edited by air343; 15.11.10, 16:48.

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #2823
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kas see on normaalne, et PTR ei tracki sisuliselt üldse Full Tilti käsi vahemikus ca 12-18? Teadsin enne, et päris täpsed need graafikud pole, aga mul on ta paari päevaga lihtsalt mitut tuhandet kätt ignoreerinud.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #2824
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          miks see sulle nii tähtis on? HEM ju olemas sul, kust saad täpseid andmeid oma mängu kohta.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #2825
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Minu eilse õhtu sessist trackis 25 kätt. Kokku tegin 3000. Mis on tubli 0.8 protsenti
            Last edited by Oliverk; 16.11.10, 07:36.

            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #2826
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              miks see sulle nii tähtis on? HEM ju olemas sul, kust saad täpseid andmeid oma mängu kohta.
              Ei olegi nii tähtis. PT3 on olemas. Lihtsalt väike kiiks on ja häirib, et PTR ei ole ju ÕIGE siis

              Aga selge, kohati ei trackigi peaaegu üldse.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #2827
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Ikka pole Tableninja auto timebank viga ära parandatud ja Maci fanboyd on kõik kullatud ipodid/ipadid Musta notsu poest ära ostnud. :)
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • raulk89
                  Räme Fish
                  • Nov 2010
                  • 15

                  #2828
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kuidas ma Full Tiltist saan raha välja kasutades MB accounti. Ma võitsin 50 $ pokerstrategy.com lehelt, kui tegin mingi küsimustiku ära. Nüüd olen 50 $ teinud 100 $, aga välja võtta seda ei saa. Saatsin supporti ka kirja, seal öeldi, et peab tegema sisseknade ennem aksutades MB accounti.
                  Aga mu sõber kes tegi samamoodi, et võtis 50 $ sealt mängis sellega mingi aeg ja siis mingi aeg võttis selle raha välja ja kandis MB accounit ja sealt pokerstarsi.
                  Sõber pole kordagi sissekannet teinud Full Tilti, aga tema sai raha välja võtta..

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #2829
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Tee miinimum deposiit läbi MB ja siis kanna välja, see on turvalisuse huvides.

                    EDIT: deposiiti tehes on aga deposiit boonus, mis on suht magus full tilt pokkeritoas.

                    Comment

                    • raulk89
                      Räme Fish
                      • Nov 2010
                      • 15

                      #2830
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Oskad äkki seletada samm haval kuidas ma seda teen. Pole kordagi taoliseid ülekandeid teinud. Mul on SwedBank'is konto..
                      Ma ei tea, mis ma sinna sisestama pean..
                      Ja palju on miinimum deposiit, mida saab teha..
                      Tänud..
                      Last edited by raulk89; 16.11.10, 13:23.

                      Comment

                      • tonis
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 334

                        #2831
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
                        Ei olegi nii tähtis. PT3 on olemas. Lihtsalt väike kiiks on ja häirib, et PTR ei ole ju ÕIGE siis

                        Aga selge, kohati ei trackigi peaaegu üldse.
                        Mida vähem trackibi seda parem Sulle.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #2832
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          1. Kõigepealt teed MB konto
                          2. Min deposit FTP on läbi MB 10$
                          3. Katsud kuidagi saada MB kontole 10$
                          4. kiirem viis on kui keegi saadab, aeglasem on läbi Swedpanga, täpsemalt kuidas kanda loe Moneybookersi teemast.

                          Comment

                          • raulk89
                            Räme Fish
                            • Nov 2010
                            • 15

                            #2833
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Muide seal FTP Cashier alt kui panna withdrawal, siis läbi Local Bank Transfer'i tundub, et ma saan raha välja võtta, kuigi, ma pole kordagi raha sisse kandnud..
                            Oskab keegi midaig selle kohta öelda..

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #2834
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                              Tee miinimum deposiit läbi MB ja siis kanna välja, see on turvalisuse huvides.

                              EDIT: deposiiti tehes on aga deposiit boonus, mis on suht magus full tilt pokkeritoas.
                              tõsi, FTP depoboonus avaneb päris kiiresti võrreldes teiste tubadega.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #2835
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas raulk89 Vaata postitust
                                Muide seal FTP Cashier alt kui panna withdrawal, siis läbi Local Bank Transfer'i tundub, et ma saan raha välja võtta, kuigi, ma pole kordagi raha sisse kandnud..
                                Oskab keegi midaig selle kohta öelda..
                                Pakun, et tasu on suurem või samasuur, kui su väljakanne, kõige lihtsam viis on mõni tuttav leida, kellele buddy transfer teha.

                                Comment

                                Working...