FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ReinZ
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2010
    • 43

    #2791
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas ristimees Vaata postitust
    Mis asi see Swift Code on ?..kas see igal sebi inimesel erinev või see mingi 1 kood kõigil sama ...üks vend andis mulle

    Siseriiklik kontonumber: 99 1234 5678 9012

    Eesti IBAN: EE90 9999 1234 5678 9012


    Aga nendega ei läinud läbi kas need koodid on valed või mis värk ..

    igatahes tuli ette :cant procces now: vms ?..nii et palun abi =)
    tahad unetist raha full tilt´i kanda? selleks on vaja unet´i lingile deposit aknas vajutada ja edasi läheb sul ainult paroole vaja ning paar klikki teha. swifte ja ibaneid pole vaja küll sisestada..

    kui aga välja kanda, siis siin http://www.seb.ee/index/70020302 saad enda konto numbrist International Bank Account Number ehk IBAN´i kalkuleerida ning AS Seb Pank Swift Code on EEUHEE2X
    Last edited by ReinZ; 10.11.10, 14:31.

    Comment

    • ristimees
      Julm Donk
      • Jun 2010
      • 49

      #2792
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas ReinZ Vaata postitust
      tahad unetist raha full tilt´i kanda? selleks on vaja unet´i lingile deposit aknas vajutada ja edasi läheb sul ainult paroole vaja ning paar klikki teha. swifte ja ibaneid pole vaja küll sisestada..

      kui aga välja kanda, siis siin http://www.seb.ee/index/70020302 saad enda konto numbrist International Bank Account Number ehk IBAN´i kalkuleerida ning AS Seb Pank Swift Code on EEUHEE2X
      Tänud .

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #2793
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        selline küsimus, et hakkasin omast arust fulltilti läbi teatud saidi kontot tegema(rakeback teema) ca 1 kuu tagasi ja ei ole enam sealt saidilt infot saanud. saatsin siis tilti arupärimise, vastati ndl hiljem ja vastus oli et nemad ei tea sellest saidist midagi??? ok, see selleks, kas on kuidagigi võimalik rakeback kontot saada???????????????
        Last edited by rahvavaenlane; 10.11.10, 23:31.

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #2794
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Alla 3 nädala tulid lühike ja pikk T-särk ära. Vot see on tase. Samal ajal tellitud Black Cardi poe pusast pole aga mingit elumärki.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2795
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            selline küsimus, et hakkasin omast arust fulltilti läbi teatud saidi kontot tegema(rakeback teema) ca 1 kuu tagasi ja ei ole enam sealt saidilt infot saanud. saatsin siis tilti arupärimise, vastati ndl hiljem ja vastus oli et nemad ei tea sellest saidist midagi??? ok, see selleks, kas on kuidagigi võimalik rakeback kontot saada???????????????
            mis infot sa sealt saidilt loodad saada?

            Comment

            • ristimees
              Julm Donk
              • Jun 2010
              • 49

              #2796
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              kas keegi teab äkki saab nii ka boonust näiteks teen uue konto kasutan oma boonus koodid jne ära ja esimese depo teen nagu buddy transferiga nii ei tule boonust we ?.
              Ma ise arvan ,et ei aga igaksjuhuks küsin üle .

              Comment

              • ReinZ
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2010
                • 43

                #2797
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas ristimees Vaata postitust
                kas keegi teab äkki saab nii ka boonust näiteks teen uue konto kasutan oma boonus koodid jne ära ja esimese depo teen nagu buddy transferiga nii ei tule boonust we ?.
                Ma ise arvan ,et ei aga igaksjuhuks küsin üle .
                buddy transfer ei lähe first depona kirja.

                Comment

                • chrosmos
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 340

                  #2798
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  palju miinimum peaks kandma, et pokkeriprod.com rakeback hakkaks jooksma full tildis?

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #2799
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                    palju miinimum peaks kandma, et pokkeriprod.com rakeback hakkaks jooksma full tildis?
                    Kasvõi miinimum deposiit MB on $10

                    Comment

                    • minbetmillionaire
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 363

                      #2800
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      kellegil mingit soliidse väljanägemisega table/card/chip modi on? maksan 5-10 taala. ostaks tiltbusterist aga ei taha mingi 60 taala modide eest ka maksta.
                      või tahab keegi koos osta?

                      Comment

                      • ReinZ
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2010
                        • 43

                        #2801
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                        kellegil mingit soliidse väljanägemisega table/card/chip modi on? maksan 5-10 taala. ostaks tiltbusterist aga ei taha mingi 60 taala modide eest ka maksta.
                        või tahab keegi koos osta?

                        seal on odavalt.

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #2802
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          mul sellised chipsid

                          Comment

                          • Intzsz
                            Jube Noob
                            • Feb 2009
                            • 105

                            #2803
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kas ma olen ainuke kellel uut updatatet ära ei tee?
                            Downloading tuleb ette ja jäääbki ette kuni tuleb error, et try again later.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #2804
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Update tegi ilust ära, aga nüüd on tableninja peast segi. Aknad kargavad ette nagu heaks arvavad. Kellelgi veel sarnane jama?

                              Comment

                              • Intzsz
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 105

                                #2805
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
                                Kas ma olen ainuke kellel uut updatatet ära ei tee?
                                Downloading tuleb ette ja jäääbki ette kuni tuleb error, et try again later.
                                Sain tehtud kaabliga.
                                mingi jama on et ta wifiga seda ära ei tee, ei lase mul buddy transferi teha ja historyt vaadata wifiga

                                Comment

                                Working...