FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tylos
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 340

    #1936
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Almighty internet pakub erinevaid lahendusi.

    1.try right clicking the desktop icon and running as administrator

    2.1) Close Full Tilt Poker.
    2) In the "Start" menu, select "Control Panel".
    3) Select "Internet Options". Note: If you don't see this option, please click on "Switch to Classic View" in the left hand pane).
    4) In "Internet Options", select the "Connections" tab.
    5) Click the "LAN settings" button.
    6) Ensure that all check boxes with "LAN settings" is unchecked.
    7) Select "Apply" and then "OK" to save any changes.
    8) Log in to your Full Tilt Poker account.


    kyllap on neid veel.

    Comment

    • Tylos
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 340

      #1937
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      IABoomer
      Moderator


      Joined: 29 Oct 2006
      Posts: 8914


      PostPosted: Fri Jul 31, 2009 11:29 am Post subject: Reply with quote
      I think someone said you can disable the left-hand graphics/animations which might be causing the hangup.

      Open your Full Tilt poker directory (typically C:\Program Files\Full Tilt Poker)

      Open the "Graphics" directory

      Find the folder called "MIA"

      Rename it to something (I used "OLD-MIA")

      Open client

      No guarantees that this will work, but it's certainly worth a shot.
      Back to top

      Comment

      • Tylos
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 340

        #1938
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        and 1 more:

        http://forumserver.twoplustwo.com/28...lution-530190/

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1939
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Hmm korduvalt juba need probleemid selle waiting listi systeemiga. Vajutan sinna searchile (valin PL ja NL lauad) ja ta lihtsalt ei pane mind waiting listidesse, manuaalselt pannes paneb... wtf? v22ga algeline asi imo alles
          Misasja Te kasutate? Kui ma vajutan suvalisel NL laual ja siis "add me to waiting list" avaneb uus aken, kus panen linnukese "offer m ethe first availaable seat at this type of table". Panen sinna oma soovitud mängijate arvu ja läheb lahti NL laudade valimine.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #1940
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kesiganes on http://zyxxx.blogspot.com omanik - aitäh!

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #1941
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              jh, aga ära kindlasti saada Eesti mailile, saad vastusea max 1,5 kuu pärast tagasi.
              Mismõttes Eesti mailile?

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #1942
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                + muidugi vana teada tuntud viga, viskab kohati valesid laudu ette, kus action ei toimu ... 100mb elioni nett ilmselgelt ei suuda seda sitast softi jooksutada
                seda teeb tableninja kui sul laud moditud on.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1943
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Saatsin neile mingid tracert jms asjad, mis olid kõik ok. nett on fckig ok, kui netiraadiod ja asjad j22vad edasi k2ima, kui see soft fdreezib

                  Täna 3h sessi jooksul 3x freezib. FTP aknad l2hevad lihtsalt valgeks ja midagi teha ei saa .. l2heb mingi minut mööda, olen sit ouditud igalt poolt ja j2lle ok?

                  Viiruseid pole, spyware pole (10x scannitud 3 erineva softiga)... Mõistus hakkab otsa saama

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1944
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Pakun, et tegemist on mingi konfliktiga kas windowsi ja ft kliendi vahel või mõni update/selle puudumine tekitab mingi konflikti. Äkki on graafikakaardiga mingi ühilduvusprobleem or something. Milline graafikakaart on btw?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1945
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Nvidia QUADRO NVS 160m (dell e6500 sees siis). Ma ei usu lampi mingit videokaarti viga, kui ennem oli kõik perfect. Windows updated on ka maha keeratuds et need mdiagi perse ei ole saand keerata

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #1946
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Ma ei mõtlegi, et kaardil midagi viga peaks olema, lihtsalt äkki on ft softis mingi teema mis selle kaardi draiveritega ei taha normaalselt töötada.
                        Aga sa kuskilt system logist ei saa vaadata, et millega tegu võib olla? Sealt peaks infi saama küll. Event viewer vms.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1947
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Pagan küll, kuidas ma FT supportiga üldse kontakti saan, kui juba kolmas meil mille saatnud olen ei ole kohale jõudnud?
                          'Undelivered Mail Returned to Sender' Ja mingi 24h+ võtab aega, et see undelivered notice minu mailboxi jõuaks.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1948
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            sul mingi jama, mul l2hevad kõik mailid kohale. Kaasa arvatud support@fulltiltpoker.com

                            Comment

                            • Iphica
                              Räme Fish
                              • Dec 2009
                              • 7

                              #1949
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              proovisin kasutada otsingut, aga ei leidnud antud teemakohast ... teemat.

                              et küsimus siis, kas kuskilt, kuidagi on võimalik laadida full tilt clienti? mul töö juures ei lase piirangu tõttu sinna lehele ning ei ole administrator ei saa ühenduseseadetega ka jännata.

                              kui client olemas, siis peaks saama ju mängida? kui ma eksin, siis parandage mind, siis ma ei hakka üritamagi, tänud

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1950
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Pagan küll, kuidas ma FT supportiga üldse kontakti saan, kui juba kolmas meil mille saatnud olen ei ole kohale jõudnud?
                                'Undelivered Mail Returned to Sender' Ja mingi 24h+ võtab aega, et see undelivered notice minu mailboxi jõuaks.
                                webmaili pealt saates on mul täpselt sama jama :(

                                Algselt postitas Iphica Vaata postitust
                                proovisin kasutada otsingut, aga ei leidnud antud teemakohast ... teemat.

                                et küsimus siis, kas kuskilt, kuidagi on võimalik laadida full tilt clienti? mul töö juures ei lase piirangu tõttu sinna lehele ning ei ole administrator ei saa ühenduseseadetega ka jännata.

                                kui client olemas, siis peaks saama ju mängida? kui ma eksin, siis parandage mind, siis ma ei hakka üritamagi, tänud
                                Tõmba kodus või mõnes muus arvutis, mis FTP-d ligi laseb FTP installikkas mälupulga/kaardi peale ning tööjuures lae arvutisse. Iseasi, kas tööjuures on sul õigusi programme installida.

                                Comment

                                Working...