FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bubba
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 434

    #1966
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kuidas buddy transferiga lood on, kas seal on mingid piirangud ka min summale mida kanda saab ja sellele palju kontole peab jääma peale kandmis?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #1967
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      $1 peaks miinimum olema, midagi alles ei pea minu teada jääma.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #1968
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas taasver Vaata postitust
        Ilmselt selles ongi mingi jama. Ma ei saada samalt millega regasin, aga FTPs tegin vajalikud muudatused ära, et ma teist maili aadressi kasutan.
        Ma saadan samalt aadressilt kui mu FT regatud mailgi aga ikka mingi teema oli.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1969
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          kas keegi saaks shareda custom cardse? võin Full Tilti kanda pappi (ostsite ntx kaardid 10 daalaga, siis oleks nõus pool rahast kandma).
          mängin ise läpakaga ja stack modet, kus ekraan on jaotatud 4-ks. krdi lauad on nii väiksed ja kaardid veel väiksemad :)
          Või äkki keegi teab kohta kuhu saab Full Tildi lekandega maksta custom kaartide eest?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1970
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            huh.. tellisin Custom Jersey XXXL ja see on tõesti suur.. peab vist ühe XXLi ka tellima..

            btw.. maitea kas asi selles, et ma suppordiga veidi pahurdasin.. või hakkaski FTP UPSiga asju saatma.. Jersey tuli kohale 4 päevaga

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #1971
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              huh.. tellisin Custom Jersey XXXL ja see on tõesti suur.. peab vist ühe XXLi ka tellima..
              ah ajan segast vist

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1972
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                ah ajan segast vist
                wat?

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #1973
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  wat?
                  ma mõtlesin, et jutt käib FT kaartidest
                  XXL ja XXXL
                  ära pane tähele

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #1974
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    huh.. tellisin Custom Jersey XXXL ja see on tõesti suur.. peab vist ühe XXLi ka tellima..

                    btw.. maitea kas asi selles, et ma suppordiga veidi pahurdasin.. või hakkaski FTP UPSiga asju saatma.. Jersey tuli kohale 4 päevaga

                    Kas sa mõtled seda 25k FTP maksvat asja, kuhu saab oma nime jms peale intallida?

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #1975
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Krt oli juu reede see päev, kui rakeback peaks laekuma fulltiltrakeback.com-ist ? mulle viimane kanne mingi 26 juuni .. aina koguneb sinna ,aga essugi ei saa kätte.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #1976
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Alates juulist hakati RB-d otse FTP kontole maksma, äkki sellega seotud? Minu affiliate on küll Pokkeriprod, sain viimati 13. augustil rakebacki, tundub, et igal nädalal kantakse.

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #1977
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Krt oli juu reede see päev, kui rakeback peaks laekuma fulltiltrakeback.com-ist ? mulle viimane kanne mingi 26 juuni .. aina koguneb sinna ,aga essugi ei saa kätte.
                          Kindel et ei laeku? FTRB.COM ei näitagi enam IMO väljamaksete ajalugu. Ja mul näiteks see "minu raha" aina kasvab seal, vaatamata sellele et mulle iga reede rakebacki kantakse.

                          Ma ootasin ka paar nädalat oma rakebacki ja siis avastasin maile vaadates, et mulle on iga reede/laupäev rakebacki kantud.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #1978
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                            Kindel et ei laeku? FTRB.COM ei näitagi enam IMO väljamaksete ajalugu. Ja mul näiteks see "minu raha" aina kasvab seal, vaatamata sellele et mulle iga reede rakebacki kantakse.

                            Ma ootasin ka paar nädalat oma rakebacki ja siis avastasin maile vaadates, et mulle on iga reede/laupäev rakebacki kantud.
                            jahm ..sa oled tark. Ei suvatsenud pokkeriklienti vaadata, tegin ftrakebacki lehe lahti ja meili vaatasin, seal polnud mingit märget, et keegi tahaks mulle raha anda :P . Tegelikkus on see, et raha on kontol.

                            Comment

                            • bubba
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 434

                              #1979
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              kas full tildis on võimalik seda vana lobby kujundust ka veel kasutada, too väiksem halli värvi variant :D.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #1980
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Siin on mitu korda mainitud, kuidas FTP nöörib iga liigutuse eest.... Kas keegi oskab öelda (või viidata kusagile), kui suur on FTP cashout fee?

                                Comment

                                Working...