FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #1906
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Table control- set table aside hotkeys

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #1907
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Table control- set table aside hotkeys
      Uurisin hommikul järgi ja on täitsa selline koht olemas. Ma proovida ei jõudnud, aga ninja liigutab vist laua stacki siis tagasi kui action on läbi või kui käsi läbi?

      EDIT: Meenus, et tegelt saab käsitsi ka vist kõike kontrollida. Väga lahe kui saan skriptist loobuda. :)
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #1908
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        These hotkeys will instantly move the target table to a specified location. By default hitting the hotkey a second time will instantly snap the target table back to its previous location.
        Choose Location: You can specify a location to move tables to by clicking the Choose Location button, dragging the sample window to the desired location and size, and the clicking the Save button.
        No Snap Back: If this option is enabled, hitting the Set Table Aside Hotkey a second time will not return a table to its previous location.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1909
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Sellist jama pole olnd teil, et see waiting listi asi liht ei otsi mulle uusi laudu ja ei pane end wairting listi? Kuigi vajutan et otsigu laudu mulle .. alguses oli nagu ok kui sessi alustasin, kuid nyyd lampi ei otsi enam?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1910
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            vahest on olnud.. olen vaadanud et mingi 7/9 playeriga laud ja pole pakkunud mulle

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1911
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Waiting list options annab valida Min seated players. Kui seal on 8 defauldina, siis 7 inimese lauda ei paku.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1912
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Ma tean, mul on see 0 ja see table % on ka 0

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #1913
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Muidu selline asi ka, et kui pakub sulle seati ja sa ei reageeri 60 seci jooksul, siis ta võtab sind selle laua waiting listist üldse maha(kui paned No, et ei taha seati, viskab listi lõppu sind).

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1914
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Hmm korduvalt juba need probleemid selle waiting listi systeemiga. Vajutan sinna searchile (valin PL ja NL lauad) ja ta lihtsalt ei pane mind waiting listidesse, manuaalselt pannes paneb... wtf? v22ga algeline asi imo alles

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #1915
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Panid sa favoritside alla?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1916
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Jah favouritide all on .. 0 playerit ja 0% avg pot .. kord töötab jumala ok, siis j2lle ei tööta .. puhas pask imo

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #1917
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Poisid kuidas teil rakeback laekub ? Mul siiani fulltiltrakeback.com hoiab juuli rakebacki enda käes. Tuleb ainult kannatust varuda ?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1918
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                            Poisid kuidas teil rakeback laekub ? Mul siiani fulltiltrakeback.com hoiab juuli rakebacki enda käes. Tuleb ainult kannatust varuda ?
                            Sul mingi jama siis. Alates 9 juulist on rakeback igal reedel tulnud.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1919
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ma olen kaks kirja saatnud kahele erinevale fulltilti emailile, kumbki ei jõudnud adressaadini.
                              Kas kellegil on veel sarnast probleemi olnud fulltilti emailimisega?

                              Comment

                              • $$$
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1072

                                #1920
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                support@fulltiltpoker.com ?

                                Comment

                                Working...