Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
FTP Iron Man süsteem on vist maailmas kõige keerulisem. Ma ei ole viitsinud süveneda aga siiani ei ole mitte midagi aru saanud.
FTP Iron Man süsteem on vist maailmas kõige keerulisem. Ma ei ole viitsinud süveneda aga siiani ei ole mitte midagi aru saanud.
Comment