FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vass
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 181

    #1306
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    ikka ja jälle see FT soft... kas keegi on kogenud probleemi et soft disconnectib ennast ja siis reconnectib keset sessi? ja kui siis kas sellest veast saaks kuidagi lahti...v on asi hoopis netiühenduses ( mis antud juhul on elion)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #1307
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      pigem nett
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • OuMaiGaad
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 482

        #1308
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas vass Vaata postitust
        ikka ja jälle see FT soft... kas keegi on kogenud probleemi et soft disconnectib ennast ja siis reconnectib keset sessi? ja kui siis kas sellest veast saaks kuidagi lahti...v on asi hoopis netiühenduses ( mis antud juhul on elion)
        Mul sama probleem (kah elioni nett) et disconnectib suht tihti aga tavaliselt suht lühikest aega et time bank on lõpu lähedal ja jõuab käigu ära teha. Muidu nett töötab ilusti aga Ft jamab

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1309
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          neti probleemid on need, j2ndasin starsis sarnase jamaga .. muu nett jäi pysima kuid pokker on eriti tundlik kõikumistele ..

          Comment

          • vass
            Jube Noob
            • Jan 2010
            • 181

            #1310
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            hmmm...ma pole just suurem asi itimees...aga kas kõikumine võib tulla sellest et pole arvutile mingit softi v värki installinud...tavaliselt elioni ruuteriga jne tuleb mingeid plaate kaasa... siiani ole lihtsalt toorelt juhtme taha lükanud aga noh vbolla siis maakoha asi:)

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1311
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              viga uuri arvutist /et pahalasi poleks/, võrgujuhtmest, ruuterost. küsi kas elioni poolelt kõik ok jne jne

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1312
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas vass Vaata postitust
                hmmm...ma pole just suurem asi itimees...aga kas kõikumine võib tulla sellest et pole arvutile mingit softi v värki installinud...tavaliselt elioni ruuteriga jne tuleb mingeid plaate kaasa... siiani ole lihtsalt toorelt juhtme taha lükanud aga noh vbolla siis maakoha asi:)
                Kõige enne uuri kas arvuti OK - viiruse ja spyware scan, defragmeni võid isegi (neid kolme võiks teha suht tihti, esimest kahte korra päevast, viimast korra nädalas). Kui ei aita uuri kellegi muu läppariga netti, võid ka elioni kõne tõmmata ehk uuendavad ruuteri softi vms.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #1313
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Mis on FTP`s kõige mõtekam punktidega teha, kui poest endale mingit karusi vms tellida ei taha. Punkte on 1.5k Eesmärk siis selle eest võimalikult palju raha saada.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1314
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ingu Vaata postitust
                    Mis on FTP`s kõige mõtekam punktidega teha, kui poest endale mingit karusi vms tellida ei taha. Punkte on 1.5k Eesmärk siis selle eest võimalikult palju raha saada.
                    lehitse 3-4 lehte tagasi.. pikk arutelu peeti sel teemal jusht maha..

                    Comment

                    • Kodu
                      Klubi Liige
                      • Dec 2008
                      • 311

                      #1315
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Ei tea kas see Academia saab oma käed läbi PTR , kuna viimasel ajal PTR sesse ei ole tekkinud ei ole ka aćademias koolitükkid tehtud???

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #1316
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas ingu Vaata postitust
                        Mis on FTP`s kõige mõtekam punktidega teha, kui poest endale mingit karusi vms tellida ei taha. Punkte on 1.5k Eesmärk siis selle eest võimalikult palju raha saada.
                        Mängi 9man ühelaua SNGsid miskit 300FTPd kus mingi esimene saab $26 tokeni ja teine $10 ja siis kui saad $26 tokeni siis osta ennast sisse järgmisele ühelaua SNGle kus esimene saab juba $75 tokeni teine saab mingeid $$ ja kolmas samuti.. field on ez

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #1317
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas mkva Vaata postitust
                          Mängi 9man ühelaua SNGsid miskit 300FTPd kus mingi esimene saab $26 tokeni ja teine $10 ja siis kui saad $26 tokeni siis osta ennast sisse järgmisele ühelaua SNGle kus esimene saab juba $75 tokeni teine saab mingeid $$ ja kolmas samuti.. field on ez
                          Sellist 300ftp sng-d pole minu meelest olemas. On 1800ftp omad, kus 3 esimest saavad 26$tokeni ja 600ftp omad, kus ainult esimene saab 26$ tokeni.

                          Comment

                          • Tregeq
                            Jube Noob
                            • Jun 2009
                            • 157

                            #1318
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Tellisin 21.03 pin kalkulaatori, täna 14.04 jõudis posti.

                            Kokku läks siis veidi üle 3 nädala.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1319
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Sick, just tahtsin küsida. Tellisin ka selle kalkulaatori omale täna ära .. ftp on nende kaupade saatmisel eriti slowrollija ikka :D

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #1320
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                kas keegi on leidnud lahenduse sellele, et näeks kohe ära, mis laudades sa istud?
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...