Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
ikka ja jälle see FT soft... kas keegi on kogenud probleemi et soft disconnectib ennast ja siis reconnectib keset sessi? ja kui siis kas sellest veast saaks kuidagi lahti...v on asi hoopis netiühenduses ( mis antud juhul on elion)
ikka ja jälle see FT soft... kas keegi on kogenud probleemi et soft disconnectib ennast ja siis reconnectib keset sessi? ja kui siis kas sellest veast saaks kuidagi lahti...v on asi hoopis netiühenduses ( mis antud juhul on elion)
Comment