FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #1291
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas vass Vaata postitust
    FT-s ikka see local bank transfer toimib? Tahaks swedbanki arvele raha kanda. Tuleb ta mingi 24h-ga kohale?
    Nii kiirelt ei pruugi tulla, aga paar päeva maksimum on viimasel ajal raha kannete tempoks olnud.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1292
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas akristjan Vaata postitust
      keegi seda 3000 punni satikat sunda brawlile ka teinud kus 50 piletit gtd?
      olen teinud.. olen pileti võitnud.. sunday brawlil on sitax palju rahvast.. seal rahadesse jõuda on raske... vähemalt minu kui turna-foobi jaoks..

      Comment

      • 50CandyJoe
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 253

        #1293
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        FTP-s on mul konto kunagi ammu tehtud,aga mitte läbi affiliate saidi. Kas nendega on lootust kuidagimoodi uuesti läbi affiliate liituda?

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #1294
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
          FTP-s on mul konto kunagi ammu tehtud,aga mitte läbi affiliate saidi. Kas nendega on lootust kuidagimoodi uuesti läbi affiliate liituda?
          Kui sul affi küljes ei ole, siis selle saab juurde pookida - lihtsalt võib aega võtta see asi.

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #1295
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Wtf...Rakebacki(pokernews1) on mulle täna lambist(?) 21.83$ FTP kontole kandnud.

            Peab kirja saatma neile.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1296
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              ma sain 25 take 2 eest ..

              Comment

              • no_limit
                Jube Noob
                • Mar 2009
                • 139

                #1297
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                Nii kiirelt ei pruugi tulla, aga paar päeva maksimum on viimasel ajal raha kannete tempoks olnud.
                Ma tegin ülemöödunud reede cash out tildist, (peale rakebacki) ja mõtlesin ,et sellega kõik. nädal aega hiljem tuli veel rakebacki, 30 $ mida ei saanud välja kanda :D. EI tea kas läheb rahakannete alla. Kui läheb siis mul tuli nädal aega :D

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #1298
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  ma sain 25 take 2 eest ..
                  selle sain ka

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1299
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
                    FTP-s on mul konto kunagi ammu tehtud,aga mitte läbi affiliate saidi. Kas nendega on lootust kuidagimoodi uuesti läbi affiliate liituda?
                    Kui sa ei ole mitte kunagi pärisraha pelae mänginud ja/või deponeerinud siis saada PM mulle.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #1300
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                      Wtf...Rakebacki(pokernews1) on mulle täna lambist(?) 21.83$ FTP kontole kandnud.

                      Peab kirja saatma neile.
                      See on igakuine rakeback, mida fulltiltrakeback sulle kannab iga kuu kindlal kuupäeval.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #1301
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                        See on igakuine rakeback, mida fulltiltrakeback sulle kannab iga kuu kindlal kuupäeval.
                        Hmm...rakebacki kontolt pole raha maha läinud ja väljamakse ajaloos pole märget selle kohta

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #1302
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kas siin on mingi küsimus/mure, ma ei saa aru

                          Igatahes jah, ei ole "lambist", eelneva kuu rb kantakse järgmise kuu ~15. paiku kontole, ise vabatahtlikult saab ka loomulikult veel väljamakseid teha. Küll ta homme/ülehomme sul kodukal näha ka on, nad veits uimased vahepeal.

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #1303
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            tasuta raha ei ole naljaasi

                            Comment

                            • 50CandyJoe
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 253

                              #1304
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kui sa ei ole mitte kunagi pärisraha pelae mänginud ja/või deponeerinud siis saada PM mulle.
                              kahjuks olen deponeerinud. Siis on kööga?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1305
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Siis on suht kööga jup. Võimalus on saada FTP kaudu kui hästi lunid, kindlam viis on teha konto kellegi lähedase nimel, kellelt vajadusel saab ka dokumene ja kes võiks samuti olla teadlik (ja oled saand ka loa), et tema nimel mängitakse pokkerit.

                                PS! Lähedasteks mina ei peaks ajutisi nähtusi nagu tüdrukut, parimat sõpra jne. Need nähtused võivad kaduda aga kahjuks või õnneks ema-isa, õde-vend, lapsed ikka jäävad ükskõik, mis ka ei juhtuks.

                                Comment

                                Working...