FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tafka31
    Grinder
    • Dec 2009
    • 853

    #1276
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kas first deposit boonuse saamiseks peab mingit koodi ka kasutama?

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #1277
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Ei pea mu meelest, aga kui sa mingi affiliate kaudu liitusid, kasuta nende oma.

      Comment

      • olavike
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1269

        #1278
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Peaks saama jah otse ka liituda, siis pole koodi vaja.
        Aga samas kui ikka rakebacki ka tahta, siis on kindlasti koodi vaja.

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #1279
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas olavike Vaata postitust
          Peaks saama jah otse ka liituda, siis pole koodi vaja.
          Aga samas kui ikka rakebacki ka tahta, siis on kindlasti koodi vaja.
          Konto on olemas ja rakebacki deal on ka tehtud...ainult deposit veel tegemata. Kas kasutan sama koodi mis konto tegemisel: EGAMING?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1280
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            ei ole ju raske võtta ftp kodukas lahti ja lugeda seda..

            Try Spin & Go – our fast 3-player game with prizes up to $1,000,000. New players can also claim a Welcome Offer. Terms apply.


            ei ole vaja mingit koodi.. lihtsalt teed depo.. kui siis sul bonuste alla midagi ei ilmu.. võtad suppordiga ühendust ja küsid, et mis kamm on.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1281
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              keegi, kes kauem m2ngind ftps, rääkige mis punktidega teete. ärite 2+2s, tellite endale sitta? müüte 3,5$ 1000p ? rakebackist kaotame nii ehk naa?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1282
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                keegi, kes kauem m2ngind ftps, rääkige mis punktidega teete. ärite 2+2s, tellite endale sitta? müüte 3,5$ 1000p ? rakebackist kaotame nii ehk naa?
                ma olen kraami tellinud ja turnadest osa võtnud.. hetkel jälle mingi 25k+ punkte üle... aga kuniks eelmine kraam pole kohale tulnud uut ei telli.. ma krt vihkan turnasid.. ei suuda neid mängida.. muidu vast kulutaks pigem satikate peale...

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #1283
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  keegi, kes kauem m2ngind ftps, rääkige mis punktidega teete. ärite 2+2s, tellite endale sitta? müüte 3,5$ 1000p ? rakebackist kaotame nii ehk naa?
                  Näiteks:

                  Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                  1800FTP 9man SNG -> $26 token -> 24+2 45man (cash payouts) või 24+2 9man -> $75 token -> $70+5 Super Turbo SNG.

                  Lisaks igasugu satelliidid turniiridele. Turnalt saab unsubscribeda ning selle eest $T, mille eest saad SNGsid lasta.

                  Samas iga kord, kui punktide eest midagi ostad, läheb MGR rakest see summa maha ja rakeback väheneb. Seega teoreetiliselt oleks ideaalne, kui punktid realiseerid siis, kui pärast seda enam kunagi FT toas ei mängi:)

                  Punktid annavad sisuliselt ca 3% rakest, kuid 27% ehk ca 0.7% läheb maha rakebackist vms, täpselt ei mäleta.
                  Last edited by kilu6; 12.04.10, 12:51.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1284
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Neid tokeneid ei saa rahaks vahetada (selle 5% FEE kaudu)? Vist oli nii. Ühesõnaga mingeid satikaid teha, loota et saad pileti kuskile, võtad T$ ja vahetad klotsiks? Ma mingi eriline SNG pro küll pole, seega mingi 75ste lastmine tundub minule suht mõttetu .. Ala kui ma migni 2k fpp eest teen satikaid ja hitin, kas selle eest on võimalik juba T$ vahetada $$?

                    Comment

                    • Platinum
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 248

                      #1285
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kohe kui olen 1800 FTP-d täis saanud võtan 9man SNG kus 3 esimest saavad 26$ tokeni. 3-st 2 olen saanud tokeni. Pole viitsinud suurt turnat mängida selle eest, olen võtnud 90man SNG knockout. 4$ bountyt iga mängija pealt. Kui rahasse ei saa siis mõne ikka välja nopib.

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #1286
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Neid tokeneid ei saa rahaks vahetada (selle 5% FEE kaudu)? Vist oli nii. Ühesõnaga mingeid satikaid teha, loota et saad pileti kuskile, võtad T$ ja vahetad klotsiks?
                        Jah.

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #1287
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                          Kohe kui olen 1800 FTP-d täis saanud võtan 9man SNG kus 3 esimest saavad 26$ tokeni. 3-st 2 olen saanud tokeni. Pole viitsinud suurt turnat mängida selle eest, olen võtnud 90man SNG knockout. 4$ bountyt iga mängija pealt. Kui rahasse ei saa siis mõne ikka välja nopib.
                          lol, bountyde pärast ei ole küll mõtet 90man SNG mängida. Põhiraha peaks tulema ikka top3 hittimisest, sest on average sa saad 1 bounty per mäng.

                          Ja see on tõsi, et $75 9man superturbod ja $26 90man või 45man SNGd nõuavad suurt bankrolli, muidu ei ole neid mõtet mängida.

                          Seega jah satelliidid on option. Ainuke asi, et hittimise tõenäosus on väike.

                          Igaljuhul soovitan järgida rangelt bankroll managementi ka satelliitide mängimisel.
                          Last edited by kilu6; 12.04.10, 13:02.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1288
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                            Igaljuhul soovitan järgida rangelt bankroll managementi ka satelliitide mängimisel.
                            Pigem peaks muretsema skilli ja hourly rate pärast, sest mitte midagi ei juhtu kui ma oma FTP punktid bustosse tõmban.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • vass
                              Jube Noob
                              • Jan 2010
                              • 181

                              #1289
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              FT-s ikka see local bank transfer toimib? Tahaks swedbanki arvele raha kanda. Tuleb ta mingi 24h-ga kohale?

                              Comment

                              • akristjan
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 406

                                #1290
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                keegi seda 3000 punni satikat sunda brawlile ka teinud kus 50 piletit gtd?

                                Comment

                                Working...