FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1246
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Juba nl25 ? :D

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #1247
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Ei ole NL25 ka.
      Kirjutasin FTP-sse küsimuse, et kuna ma saan rakebacki ja palju, ma ei mäleta läbi kelle ma kunagi ammu liitusin ja sain vastuse.

      Hello

      Thank you for contacting Full Tilt Poker.

      Your account is not currently linked to an affiliate.

      In order to remain linked to an affiliate your Full Tilt Poker account balance must reach a minimum of $10, at some stage, within 60 days of registration.

      As per the affiliate agreement, if this condition is not met, then your account will be removed from the affiliate program.

      Unfortunately, we cannot reassign the affiliate to your account.

      If you have any other questions, please feel free to email us. We're always here to help.

      Regards,


      Gabor
      Full Tilt Poker Support

      Saab keegi lahti seletada, mis see kiri tähendab. Ei jaga väga hästi seda keelt. Google translate on ka täispask.

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #1248
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Minu tõlge:
        Sul pole rakebacki. 60 päeva jooksul liitumisest peab kontol olema mingil hetkel vähemalt $10. Kuna seda pole olnud, võeti rakebacki pakkuja nimekirjast sind maha.

        Algselt postitas ingu Vaata postitust
        Ei ole NL25 ka.
        Kirjutasin FTP-sse küsimuse, et kuna ma saan rakebacki ja palju, ma ei mäleta läbi kelle ma kunagi ammu liitusin ja sain vastuse.

        Hello

        Thank you for contacting Full Tilt Poker.

        Your account is not currently linked to an affiliate.

        In order to remain linked to an affiliate your Full Tilt Poker account balance must reach a minimum of $10, at some stage, within 60 days of registration.

        As per the affiliate agreement, if this condition is not met, then your account will be removed from the affiliate program.

        Unfortunately, we cannot reassign the affiliate to your account.

        If you have any other questions, please feel free to email us. We're always here to help.

        Regards,


        Gabor
        Full Tilt Poker Support

        Saab keegi lahti seletada, mis see kiri tähendab. Ei jaga väga hästi seda keelt. Google translate on ka täispask.

        Comment

        • tequ123
          Räme Fish
          • Apr 2010
          • 3

          #1249
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kas keegi oskab nõu anda, kui kaua peaks raha tulema üle FTP'st MoneyBookersisse?
          Kas 24-48h jooksul on tööpäevadel või ka nv? Hetkel siis tiksub juba 3's päev.

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #1250
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas tequ123 Vaata postitust
            Kas keegi oskab nõu anda, kui kaua peaks raha tulema üle FTP'st MoneyBookersisse?
            Kas 24-48h jooksul on tööpäevadel või ka nv? Hetkel siis tiksub juba 3's päev.
            Üle 48h pole kunagi läinud

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #1251
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas tequ123 Vaata postitust
              Kas keegi oskab nõu anda, kui kaua peaks raha tulema üle FTP'st MoneyBookersisse?
              Kas 24-48h jooksul on tööpäevadel või ka nv? Hetkel siis tiksub juba 3's päev.
              Nädalavahetus jäta sellest arvestusest välja siiski.
              Loevad ikkagi ainult tööpäevad.
              Lisaks võid arvestada ka sellega, et pikad pühad olid (USAs, UKs jne oli ka eile riigipüha).

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #1252
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                Küsimus on summas, mis maha läheb, mitte rakeback% (näit 3.5% sissekantavast või väljakantavast summast Moneybookersi puhul). Jooksva kuu summast läheb maha ( rakeback affiliatel on tavaliselt paaripäevane viivitus, millal ta updateb summat).
                Noonii .. täna tabas üllatus, märtsis sai MB kaudu FT-st välja kantud umbes 550$ nüüd avasin oma rakebacki konto ja ohh üllatust, see on miinuses!

                Rake this month: $-10.42. Ma ei tea, kas selle kuu jooksul tehtud rake on juba maha arvestatud.

                Kas sedasi siis käibki see 3.5% süsteem ? Tuima lendab rakebacki konto miinusesse?

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #1253
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Sellise süsteemiga ei saa osad (HU?) mängijad reigist midagi tagasi.

                  3.5% tundub minu jaoks natukene liiga palju, kuna eriline volüümimees ei ole, siis peaks vist ikka mingi 6-max dongisaidi otsima.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1254
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    need feed tunduvad jube kummalised .. ma teen diile et buddy transferiga inimestele või siis vahetan raha MBsse, ise kandes v2lja on räme -ev :D Ja sisse kandmisel on ka mingi ulme fee, mul pole siiani rakeback plussi veel l2ind sick. kandsin migni 6k sisse

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1255
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      need feed tunduvad jube kummalised .. ma teen diile et buddy transferiga inimestele või siis vahetan raha MBsse, ise kandes v2lja on räme -ev :D Ja sisse kandmisel on ka mingi ulme fee, mul pole siiani rakeback plussi veel l2ind sick. kandsin migni 6k sisse
                      Kui 3.5% tõsi on, siis oma 6k kandmise pealt hakkad rakebacki saama kui miski 800$ raket maksnud oled - mitte just kõige ägedam.

                      Ei tea kui kuu lõpus konto väljakandmisega miinusesse lased, kas siis uuel kuul on ka miinuses? Pakun, et jah.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1256
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        huvitav kuidas ma selle maha magasin.. ma nägin ka et jaanuaris oli rakeback miinuses.. aga mõtlesin, et seepärast et FTP'de eest poest kraami ostsin.. samas destembris tegin miski $3k+ väljakande ja jaanuaris $2,5K sissekande vms..

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #1257
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Ei tea kui kuu lõpus konto väljakandmisega miinusesse lased, kas siis uuel kuul on ka miinuses?
                          just sellest ma räägin ..märtsis lõpus kandsin välja, ja nüüd aprill miinuses. Punkte pole absull näppinud.

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #1258
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Ei tea kui kuu lõpus konto väljakandmisega miinusesse lased, kas siis uuel kuul on ka miinuses? Pakun, et jah.
                            Mul seisis konto vahepeal üle poole aasta miinustes ehk siis jah.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #1259
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Tegin väikse arvutuse, et kui kannaksin kogu oma võidud välja, siis tegelik rakeback langeks 23,4% peale.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #1260
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                                Kui 3.5% tõsi on, siis oma 6k kandmise pealt hakkad rakebacki saama kui miski 800$ raket maksnud oled - mitte just kõige ägedam.

                                Ei tea kui kuu lõpus konto väljakandmisega miinusesse lased, kas siis uuel kuul on ka miinuses? Pakun, et jah.
                                3,5% 6000st on 210$, mida ma märkamata jätan? Rakebacki saaksid seega 57$ vähem järgmise perioodi eest. Teisele küsimusele on vastus jah.

                                Comment

                                Working...