Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Maybe lugeda eelmisi postitusi RB ja punktide jne kohta? Seal kõik puust ja punaseks ja mitu korda üle.
Aga kui viitsid, siis pane kokku FAQ, et järgmine külastaja jälle samu küsimusi ei küsiks.
Algselt postitas leits
Vaata postitust
Aga kui viitsid, siis pane kokku FAQ, et järgmine külastaja jälle samu küsimusi ei küsiks.
Comment