FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #1006
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    mingi jama on FTP kliendiga, kogu text on kadunud :(

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #1007
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
      mingi jama on FTP kliendiga, kogu text on kadunud :(
      Kasutad HEMi? Kui kasutad, siis HEM importib valest kaustast...

      Comment

      • Kodu
        Klubi Liige
        • Dec 2008
        • 311

        #1008
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Närvidele käib, kui laudu sulgedes loobib seda lobby ette koguaeg. Ega sellele rohtu ei tea ???

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #1009
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Teab küll. Options-bring lobby to front eest linnuke maha

          Comment

          • Kodu
            Klubi Liige
            • Dec 2008
            • 311

            #1010
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            ole meheks

            Comment

            • Tarq666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 814

              #1011
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kas keegi teab midagi tulevastest muudatustest? Rakeback nations mainis mulle mailis järgnevat:

              Starting March 1st, Full Tilt Poker is changing the terms of their agreement with all rakeback affiliates. While the finer details are not yet clear, it is evident that perks such as Rake Races, Rake Rewards points, and the 2010 Rake Challenge might not be available for players that join Full Tilt after March 1st.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1012
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kuulsin ka uudist, et alates 1. märts hakkab FTP affiliatesid nu**ima. Mängijatele, kes biidivad mängu PT/BB-ga tõenäoliselt ei juhtu midagi, küll aga boonustest ja rake-racedest sõltuvatel mängijatelt võib singiviil võileival tsipakene õhemaks minna.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1013
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  ahjaa.. need kes FTP's mängivad.. võiksid vahelduse mõttes ka piiluda sellist saiti:



                  logid sinna sisse.. seal on igasugu teooriat ja videosid.. enamasti inimesed neid ei viitsi vaadata.. aga seal on Challenge seeriad.. a la miski position challenge.. kus taskid on sellised, et foldi UTG pealt KQ vms käsi 3x, tõsta BTNi pealt KJ käsi.. steali 5x jne.. üldiselt on taskid suht simpled ja peaksid tavalise mängimise juures täituma..
                  challengete täitmise eest saab academy punkte, mille eest on võimalik FTP punkte või nodi ja raamatuid või boonuseid osta.. challengetel imho ajalist piirangut peal ei ole, nii et tiksub vaikselt taustal, aegajalt checkad kaugel taskide täitmisega oled, korraga saab aktiivne olla üks challenge...

                  positiivne külg on veel see, et mõne challenge taski kohta on mul ??? tekkinud, siis olen vastava challenge õppevideo läbi vaadanud ja mitmeid mõtteid juurde saanud kuidas mingeid kohti mängida..

                  igatahes minus on see FTP osa küll huvi tekitanud..

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #1014
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Olen ka seal akadeemias juba pikemat aega ringi tuianud, hetkel maadlen ülesandega, kuidas tõsta MP-lt 2.5 big blindini, kui BB on 0.25...

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #1015
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kas neid punkte saab ainult challengeid tehes? Selle suhtes, et hinnad on seal poes niivõrk kõrged võrreldes taskide täitmise eest saadavate punktidega, et ma küll ei näe eriti, et midagi asjalikku isegi palju taske täitses osta saaks. Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud?

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #1016
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Kas neid punkte saab ainult challengeid tehes? Selle suhtes, et hinnad on seal poes niivõrk kõrged võrreldes taskide täitmise eest saadavate punktidega, et ma küll ei näe eriti, et midagi asjalikku isegi palju taske täitses osta saaks. Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud?
                        Igat ülesannet saad korrata 10x ja nii need punktid tulevad. 10k punkte on suht kiirelt tulnud

                        Ise tegin Fergusoni challenge 10x läbi mingi 3 päevaga. PF raise positsioonide kaupa.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1017
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Ise tegin Fergusoni challenge 10x läbi mingi 3 päevaga. PF raise positsioonide kaupa.
                          kusjuures mulle see fergussoni challenge ei meeldi.. fcking gay teema AA'ga UTG pealt minraise teha.. ja loota, et kõik foldivad sellele..

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #1018
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            kusjuures mulle see fergussoni challenge ei meeldi.. fcking gay teema AA'ga UTG pealt minraise teha.. ja loota, et kõik foldivad sellele..
                            pead nõustuma, suht pederillo challenge. Alguses mõtlesin ka, et noh, panen ta niisama taustaks siis käima, aga sessi lõpus tundsin, et see oli seganud mu mängu, kuna alateadlikult teadsin, et ohoo, kui siin nüüd nii teen siis saan pointse jälle...

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #1019
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Hi teerajaja,

                              As you are a valued player on our site, we are pleased to offer you a special Full Tilt bonus of $100.


                              Sai veel keegi sama boonuse või pakutakse neid ka päris personaalselt ? Raha pole enam FTPs ja vist väga ei kipu ka deposiiti sinna tegema hetkel.

                              Comment

                              • speedi
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 295

                                #1020
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kõik kes depo sinna kunagi teinud said alates 50$ boonuse.

                                Comment

                                Working...