FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1561
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    oh saadangi neile maili et ma pole yhtegi reload boonsut saanud see aasta 3 kuu jooksul vms .. 2kki viskavad paar sotti :D

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #1562
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
      s.t. et pakkumised on ALATI personaalsed?
      Mingid boonused peaks kõigile kehtima, aga paljud on personaalsed jah.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1563
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Keegi neid krdi ME race ka mängind? Avastasin et mu 4 ticketid, peaks vist proovima äkki luckboxib. Kas neid 10k pileteid on võimalik vahetada ka rahaks või müüa vms? Sest kui ei ole, siis ma prolly ei viidsigi mängida, kuna ma tean et nagunii ei saa sinna minna ja pole plaanis

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #1564
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Mingid boonused peaks kõigile kehtima, aga paljud on personaalsed jah.
          Neid 'personaalseid' reload boonuseid pakutaksegi ainult siis, kui sa seal mitu kuud mänginud ei ole.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #1565
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Keegi neid krdi ME race ka mängind? Avastasin et mu 4 ticketid, peaks vist proovima äkki luckboxib. Kas neid 10k pileteid on võimalik vahetada ka rahaks või müüa vms? Sest kui ei ole, siis ma prolly ei viidsigi mängida, kuna ma tean et nagunii ei saa sinna minna ja pole plaanis
            Pileteid on võimalik rahaks vahetada ainult siis, kui mitu paketti hitid. Esimese paketiga peab minema evendile või saad täpselt 0 selle eest, kui ei taha/saa minna.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #1566
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              2 päeva juba ootanud FTP cashouti, MB-sse pole jõudnud veel... :/

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1567
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kolmas päev tuleb, võibolla pärast mitmeid cashoute tuleb 2 või 1 päevaga ka. Aga jah eks ta ole, esimeste cashoutidega tuleb ette planeerida kõvasti oma kulutusi :D

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #1568
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Mul tuli üks cashout kohale. :) Super!

                  Noname, Sul ka nüüd korras?

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #1569
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas taasver Vaata postitust
                    Mul on mõned kysimused, millele kindlasti juba vastatud on, aga ei viitsi lehitseda 150lk läbi.
                    1.) Kas kõik ostetud boonused(academy'st ja ironmani poest) on põhimõtteliselt samad nagu first depo boonus? (Annavad umbes 57% boonust ja vabaneb 0.06$ per FTP)
                    2.)Academyst ostetud asjad lähvad ka ikka MGRist maha?
                    up

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1570
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      2) kõik ostetud boonused, kõik ostetud vidinad, kõik punktide eest tehtud turniirid.. kõik läheb MGRist maha

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1571
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Keegi neid krdi ME race ka mängind? Avastasin et mu 4 ticketid, peaks vist proovima äkki luckboxib. Kas neid 10k pileteid on võimalik vahetada ka rahaks või müüa vms? Sest kui ei ole, siis ma prolly ei viidsigi mängida, kuna ma tean et nagunii ei saa sinna minna ja pole plaanis
                        kuidas sa noid ME ticketeid oled saanud? mul aint mingi FTPA vms rd2 pilet

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1572
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          mina eo tea:D lampi mängides on yulnud

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #1573
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Ostsin 48k punktise fotoka ning täiesti uskumatu summa läks MGR maha. Ma lihtslat ei taha uskuda seda. Rohkem ei kuluta enam mitte yhtegi punni, sest ikka maksab meeletult peale sellele.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1574
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              palju maha l2ks :D? Mul ka 60k+ punkti. Mõtlen kas 2+2 kaudu maha müüa, ise turna pileteid osta vms .. võimalikult v2ikest mgr hitti on vaja :D

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1575
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                                Ostsin 48k punktise fotoka ning täiesti uskumatu summa läks MGR maha. Ma lihtslat ei taha uskuda seda. Rohkem ei kuluta enam mitte yhtegi punni, sest ikka maksab meeletult peale sellele.
                                MGRist peaks selle peale maha minema $240 st siis rakebackist 240*0,27 ehk ~65 taala

                                Comment

                                Working...