Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MichelsonT
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 113

    #646
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    No Jan ju ütleb, et kõik need, kes tahavad saada kõrgemat rakebacki, on kaks tingimust. Need, kes lepivad 30% rakebackiga, pole sellist "sunniviisilist" Elite klubisse astumist. Aga võibolla sa, muruntau, ei usu mind.
    OOst tulnud vastus, kui palusin rakebacki. Siiski, ei hakka kogu kirjavahetust tsiteerima, vaid panen kõige olulisema:
    Rakeback on alati 30%
    VIP level muutub vastavalt mängukäibele nagu tavaliselt.
    Eeldatav rake igakuiselt oleks 300$
    Mingeid muid kohustusi mängijal ei ole.
    Kõik.

    Comment

    • VVahter
      Julm Donk
      • Oct 2010
      • 66

      #647
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      OO embleemiega riietusest on hetkel veel olemas ka pusa. Rohkem ma täpselt ei tea. Seega ma arvan, et neil kellel tõesti on külm või on mingil põhjusel vaja hoodi kanda on alternatiiv täiesti olemas.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #648
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Algselt postitas MichelsonT Vaata postitust
        No Jan ju ütleb, et kõik need, kes tahavad saada kõrgemat rakebacki, on kaks tingimust. Need, kes lepivad 30% rakebackiga, pole sellist "sunniviisilist" Elite klubisse astumist. Aga võibolla sa, muruntau, ei usu mind.
        OOst tulnud vastus, kui palusin rakebacki. Siiski, ei hakka kogu kirjavahetust tsiteerima, vaid panen kõige olulisema:
        Rakeback on alati 30%
        VIP level muutub vastavalt mängukäibele nagu tavaliselt.
        Eeldatav rake igakuiselt oleks 300$
        Mingeid muid kohustusi mängijal ei ole.
        Kõik.
        Jani postitus vähem kui nädal tagasi ütles üheselt, et on ainult kaks valikut: kas reload porno või särgi porno. Nüüd võimalikud situatsioonid on sellised: eri mängijatele kehtivad erinevad reeglid; reklaamitakse ühte, aga pakutakse teist; nad ei saa ise ka aru, mis neil toimub. Milline siis reaalselt on?

        Ja sinu eelmise posti argument, et kui ei taha särki kanda, võid siiralt pokkeritoale öelda näkku, et mina teie reegleid ei viitsi järgida, ei päde eriti .

        Comment

        • MichelsonT
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 113

          #649
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Mis reeglitest sa räägid??? Kui võidad näiteks Unibetist satika kaudu live turnale pileti, kohustab see sind kandma Unibeti särki???

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #650
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            OO rakebacki reeglitest rääkisin. Seletan siis neljakümne kolmandat korda ka lahti: Ametlikult on lubatud kaks varianti: TE süsteem ja reload süsteem. Selgusetuks jääb, kust sinule tulnud personaalne pakkumine mängu tuli. Selline segadus ja ebavõrdne kohtlemine neile, kes saidilt spetsdiili välja nurumise peale ei tule (mujal on täiesti mõistuse vastane oodata mingisugust erikohtlemist, btw), ei ole kindlasti usaldusväärse rakebacksüsteemi osad.

            Kui unibeti konkreetse promo reeglites on kirjas, et võitja peab kandma särki, siis obv et kohustab. Iseasi muidugi, kas ja milline karistus reeglite rikkumisel järgneb.

            Edit: Muidugi peaks Team Elite süsteemi tutvustus ka kodulehel olemas olema. Kui on mingisugused teised variandid võimalikud, siis peaksid need ka olema lahti seletatuna kodulehel olemas.
            Last edited by muruntau; 22.11.10, 15:48.

            Comment

            • Paju99
              Olybeti Esindaja
              • Sep 2010
              • 84

              #651
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Hei,

              Kirjeldan siin tüüpsituatsiooni:
              Mängija: Tere, Jan! Ma ei mängi päris 500$ kuus reiki, kuid sinna lähedale teen parematel kuudel ikka. Kas mul oleks võimalik rohkem tagasi saada kui 2% oma reigist? Ei tahaks sisse-välja deposiitidega boonusdollareid tekitama hakata.
              Jan: Okei, panen sulle 300$ boonusdollareid peale - nüüd peaks mõneks ajaks piisama :)

              Ongi kõik! Ja aktiivseid rahamängu mängijaid nii (eri)koheldaksegi. Mitte ainult OO-s, vaid kõigis pokkeritubades.

              Tervitades,
              Priit Pajumaa

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #652
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Päriselt või?

                Keegi võiks veel üle kinnitada, aga minu meelest ei saa boonuseid ega ka kõrgemat rakebacki küsida üheski mõistlikus toas. Selliste situatsioonide vältimiseks ja mõlema osapoole mugavuseks on mõistlikel tubadel selge rakeback süsteem ja FPP poed. Jääb ära igasugune rakebacki lunimine inimestel on kõigil selge, palju nad rakebacki saavad.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #653
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Päriselt või?

                  Keegi võiks veel üle kinnitada, aga minu meelest ei saa boonuseid ega ka kõrgemat rakebacki küsida üheski mõistlikus toas. Selliste situatsioonide vältimiseks ja mõlema osapoole mugavuseks on mõistlikel tubadel selge rakeback süsteem ja FPP poed. Jääb ära igasugune rakebacki lunimine inimestel on kõigil selge, palju nad rakebacki saavad.
                  LOL are you serious?

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #654
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    Päriselt või?

                    Keegi võiks veel üle kinnitada, aga minu meelest ei saa boonuseid ega ka kõrgemat rakebacki küsida üheski mõistlikus toas. Selliste situatsioonide vältimiseks ja mõlema osapoole mugavuseks on mõistlikel tubadel selge rakeback süsteem ja FPP poed. Jääb ära igasugune rakebacki lunimine inimestel on kõigil selge, palju nad rakebacki saavad.
                    Küsida saab aga see on selline tülikas värk ja tihti mõttetu, sest pead mingiajapärast jälle küsima jne, kõik on tihti ebaselge, ei saa planeerida midagi kindlalt ja tüütu samuti, kui peab koguaeg pinnima ja kirju saatma.

                    Läbinähtavad süsteemid alati paremad.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #655
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Algselt postitas Paju99 Vaata postitust
                      Hei,

                      Kirjeldan siin tüüpsituatsiooni:
                      Mängija: Tere, Jan! Ma ei mängi päris 500$ kuus reiki, kuid sinna lähedale teen parematel kuudel ikka. Kas mul oleks võimalik rohkem tagasi saada kui 2% oma reigist? Ei tahaks sisse-välja deposiitidega boonusdollareid tekitama hakata.
                      Jan: Okei, panen sulle 300$ boonusdollareid peale - nüüd peaks mõneks ajaks piisama :)

                      Ongi kõik! Ja aktiivseid rahamängu mängijaid nii (eri)koheldaksegi. Mitte ainult OO-s, vaid kõigis pokkeritubades.

                      Tervitades,
                      Priit Pajumaa
                      Kui Olympic Online härrad nii lahkelt tulevad vastu mängijatele siis miks Te üldse sellist räiget ajukeppi harrastate? Kõigile 30% RB-d, kes genevad rohkem saavad tänu VIP levelile rohkem RB-d. Ja muidugi kui mõni vandersell ei viitsi oma VIP levelit kasvatada, nendele annate võimaluse kanda Olympsi Online vammust ja annate ikka priskemat pasteeti rakebacki näol.

                      OO juhtiv-kuttidega rääkimine on täpselt sama kui traktoriga malet mängida. ükski ettur ei liigu edasi ega tagasi vaid kõik seisab paigal.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #656
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        Küsimine on jah väga mõtetu. Normaalne VIP pood on tänapäeval korraliku saidi standardvarustuses, ei ole vaja mingit erilist lisainvesteeringut ja ajab asja ära palju mugavamalt mõlema poole jaoks. Pokkeritoal ei ole vaja kulutada +$20k palka iga aasta klienditeenindajatele selle teema pärast ja asi on palju kiirem ja efektiivsem.
                        Last edited by muruntau; 22.11.10, 18:40.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #657
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Räägiti ju, et tuleb VIP pood OOsse :)

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #658
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Aga kas sa arvad, et see võimalus tuleks OO VIP poodi? :)

                            Siis neil raudselt kehtiks 3-4 erinevat vip süsteemi korraga, mille haldamine muutuks neil veelgi raskemaks, tekiks ikka totaalne segadus ja nad peaksid veel klienditeenindajaid juurde palkama, et kogu värki administreerida. Bisniss OO moodi.

                            Comment

                            • $$$
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1072

                              #659
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Tegelikult on see nende süsteem ikka megalahe. Fishid, kes ei oska lunida saavad 2% rakebacki ja siit tuleb väga mõnus kasum ja grinderid saavad samad tingimused nagu mujal sitedel, kui nad vaid viitsivad lunida.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #660
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                ...

                                Comment

                                Working...