Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
No Jan ju ütleb, et kõik need, kes tahavad saada kõrgemat rakebacki, on kaks tingimust. Need, kes lepivad 30% rakebackiga, pole sellist "sunniviisilist" Elite klubisse astumist. Aga võibolla sa, muruntau, ei usu mind.
OOst tulnud vastus, kui palusin rakebacki. Siiski, ei hakka kogu kirjavahetust tsiteerima, vaid panen kõige olulisema:
Rakeback on alati 30%
VIP level muutub vastavalt mängukäibele nagu tavaliselt.
Eeldatav rake igakuiselt oleks 300$
Mingeid muid kohustusi mängijal ei ole.
Kõik.
No Jan ju ütleb, et kõik need, kes tahavad saada kõrgemat rakebacki, on kaks tingimust. Need, kes lepivad 30% rakebackiga, pole sellist "sunniviisilist" Elite klubisse astumist. Aga võibolla sa, muruntau, ei usu mind.
OOst tulnud vastus, kui palusin rakebacki. Siiski, ei hakka kogu kirjavahetust tsiteerima, vaid panen kõige olulisema:
Rakeback on alati 30%
VIP level muutub vastavalt mängukäibele nagu tavaliselt.
Eeldatav rake igakuiselt oleks 300$
Mingeid muid kohustusi mängijal ei ole.
Kõik.
Päriselt või?
TC
Comment