Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Sa võrdled närust lisa paarsada dollarit F1 ja Phil Ivey sponsoritega? :) Teiseks üks-asi on sponsor ja teine asi miski lisa rakeback. Ma mõtlen selle all, et ma kannaks särki uhkusega, kui sponsor mind toetaks ja kui ta seda ei teeks, siis muud võimalust ei oleks mängida. Näiteks sa oled poksija, kelle treeningute ja varustuse eest maksab Olympic. Kui ta ei maksaks, siis su lei oleks varustust jne. ja osaleda ei saa.
Praegu me räägime ju sitasest rakebackist, mis kohustab sind panema selga miskit võõrast nartsu. Toon näitena TrioBeti, kes korraldab TrioBet Live satikaid. Mitte midagi ei käsi ta sul selga panna, läheda oma ilusates riietes, tunned end mugavalt ja ongi kõik. Orlovil käisime siis TB andis kõigile pusad. Selga ei pidanud sa midagi panema vaid see oli lihtsalt kingitus. Kes tahtis see pani. Rakebackist ja turniiri mängimisest sa ilma ei jäänud.
Täiesti loomulik on, et Janar, kes käib suurtel turniiridel kannab nende särki. See on mõlemale hea diil, kohe väga hea diil ja siin võime võrrelda F1 ja Phil Ivey sponrordiilidega. Aga kui suvaline vend, kes saab korra kuus miskile rallile pileti ja 30% lisa rakebacki peab kandma särki on enam kui naljakas. Aga no niikaua kui lolle leidub, kes panevad pea ka ahju 30% lisa rakebacki pärast või teeksid otsaette OO tätoveeringu niikaua plaksutan minagi OO-le, sest näen tasuta sotssiaaltsirkust.
Algselt postitas harryahven
Vaata postitust
Praegu me räägime ju sitasest rakebackist, mis kohustab sind panema selga miskit võõrast nartsu. Toon näitena TrioBeti, kes korraldab TrioBet Live satikaid. Mitte midagi ei käsi ta sul selga panna, läheda oma ilusates riietes, tunned end mugavalt ja ongi kõik. Orlovil käisime siis TB andis kõigile pusad. Selga ei pidanud sa midagi panema vaid see oli lihtsalt kingitus. Kes tahtis see pani. Rakebackist ja turniiri mängimisest sa ilma ei jäänud.
Täiesti loomulik on, et Janar, kes käib suurtel turniiridel kannab nende särki. See on mõlemale hea diil, kohe väga hea diil ja siin võime võrrelda F1 ja Phil Ivey sponrordiilidega. Aga kui suvaline vend, kes saab korra kuus miskile rallile pileti ja 30% lisa rakebacki peab kandma särki on enam kui naljakas. Aga no niikaua kui lolle leidub, kes panevad pea ka ahju 30% lisa rakebacki pärast või teeksid otsaette OO tätoveeringu niikaua plaksutan minagi OO-le, sest näen tasuta sotssiaaltsirkust.
muruntau
Comment