Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #226
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Aga ma mõtlen, kui ongi siuke teema, et ala Pokerstarsis, Full tildis mängida enam ei saa. Mis me teeme siis??? Selliseid kesktaseme võitvaid mängijaid on ju Eestis väga palju, aga neist vähesed tõesti saavad lubada endale, et kolivad kuhugi mujale vms. Aga noh, where there is a will there is a way. Saame näha.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #227
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Olympic on olnud Eesti ja ka Ida-Euroopa turul edukas aastaid ja äri nad ei aja esimest päevat. Aga millegipärast Olympic Onlie läheb võistlusle konkurentidest tunduvalt "magedama autoga". Sellel võib-olla mingi põhjus.
      Sellel on väga lihtne põhjus. Täpselt nagu Eesti korvpalliliiga või kõrgeim kaubamaja, on ka pokkerituba maailma tippudega võrreldes täielik naljakoht.

      Ja selles pole midagi halba, sest ta ongi meie enda oma, selline pisike ja karvane ja naljakas.

      Miks keegi seal praegu mängima peaks, on muidugi hea küsimus komissar Rexile.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #228
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        Ma oma pokkerimängija karjääris olen nimelt parajasti sealmaal, et sellised boonused kuluvad väga marjaks, kuna õppimine on pooleli, oskused lünklikud, boonused lapivad natuke leake.
        Aasta kõige naljakam postitus. Hästi tehtud!

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #229
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Aasta kõige naljakam postitus. Hästi tehtud!
          Leveldad? Ma ei teinud nalja... Kas see pole mitte tavaline etapp, et alguses käiakse mitmes kohas starting boonuseid lahti mängimas?

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #230
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
            Milleks kohe nii emotsionaalselt?
            see oleks liiga pikk postitus

            Comment

            • bounce
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 865

              #231
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              Algselt postitas Toots_x Vaata postitust
              Olympic Online on imo täiesti toiduahela alguses, looduses sureb selline isend kiiresti kuid lemmikloomana sooja kindla nelja seina vahel on tal kindlasti palju magusam elu.
              võtab kokku kuidagi kogumulje sellest bs-ist.

              Comment

              • makz
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 428

                #232
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                Mida sa reaalselt kardad? Seda, et ühel hetkel on mundris onu ukse taga ja teeb sulle trahvi või seda, et ei pääse enam oma tavalistele tubadele ligi?

                Ma ei kanna MITTE KUNAGI oma rolli Oly netikasinni. Miks? Sest kogu see jama, mis siin toimub on ühe suure lobbytöö tulemus, et keelata/pärssida konkurentide tegevust Eesti turul. Kahjuks on siinses banaaanivabariigis enamus ladvikust suht odavalt ostetavad ja mõjutatavad.

                Kahjuks on paljudel kodanikel ikka vana hea "orja" menatiteet - pohh, et meid koinitakse, kui muud kerget võimalust ei näe, siis hakkan ikka seda sama kubjast nuumama.

                Kõik IT ja panga mured on lahdendatavad ja kui lõpuks peakski õnnestuma KÕIK muud saidid peale Oly ära blokkida, siis pakin oma seitse asja kokku ja mujale.

                Alati ei pea esimena tagumikku uppi ajama.
                Kardan jah just seda, et ei pääse tavalistele tubadele ligi. Minu mõttelend käib täpselt sama rada - siin peab olema tegu onupojapoliitikaga. Ega ma ka meelsasti ei kannaks olysse enda rolli. Kui suudaksin ära elatuda pokkerirahade eest, laseksin end hea meelega kuskile Marienhamni sisse kirjutada.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #233
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  Minu meelest on see teema muutumas sama mõttetuks kui legendaarne hasartmänguseaduse teema.

                  Selle asemel, et siin lihtsalt vaenu õhutada, võiks rääkida konstruktiivselt uuest toast, softist, mängijate tasemest jne. Nagu teiste tubade teema juures, mitte lõputult siunata poliitikat. See foorumis siunamine ei muuda midagi, muuta võib see, kui astute kõik pokkeriklubide liikmeks ja klubid püüavad omalt poolt häält kõlama panna. (note enda jaoks: täita täna klubiliikme ankeet ja saata rankale tagasi)

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #234
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Minu meelest on see teema muutumas sama mõttetuks kui legendaarne hasartmänguseaduse teema.
                    See hasartmänguseadus saab varsti olema Eesti pokkerimängijaid viimastel aastatel kõige enam mõjutanud teema üldse. Fakt, et siin foorumis asi naljaks pöörati ja paljuski regide (keda asi kõige enam puudutab) endi poolt laadaks aeti, ei tee seda mõttetuks.

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #235
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust

                      Selle asemel, et siin lihtsalt vaenu õhutada, võiks rääkida konstruktiivselt uuest toast, softist, mängijate tasemest jne. Nagu teiste tubade teema juures.....
                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      See hasartmänguseadus saab varsti olema Eesti pokkerimängijaid viimastel aastatel kõige enam mõjutanud teema üldse. Fakt, et siin foorumis asi naljaks pöörati ja paljuski regide (keda asi kõige enam puudutab) endi poolt laadaks aeti, ei tee seda mõttetuks.
                      Tundub et kõik on asjast õigesti aru saanud!

                      Comment

                      • lepisto
                        Jube Noob
                        • Sep 2009
                        • 172

                        #236
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        +1

                        Omaltpoolt soovin kõigile palju õnne, kes end sinna koopasse maha müüvad!

                        PS: Kui EV otsustaks ühel hetkel keelata import veini müügi Eestis, kas siis hakkaksite kõik Põltsamaa Tõmmut jooma?
                        Usu mind Sa hakkaks ka, aastaid tagasi jõid kõik Ziguli õlut ja ei vingunud,
                        inimene harjub kõigega.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #237
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          Algselt postitas lepisto Vaata postitust
                          Usu mind Sa hakkaks ka, aastaid tagasi jõid kõik Ziguli õlut ja ei vingunud,
                          inimene harjub kõigega.
                          Sa võrdled praegu valet asja. Õige võrdlus oleks: Praegu mängime karu koopas, aga nüüd tuleb uus hasartmänguseadus ja saame Full Tildis ja Pokerstarsis mängida.

                          Halvemalt paremale minekul ei vingu keegi!
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • lepisto
                            Jube Noob
                            • Sep 2009
                            • 172

                            #238
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Ma tahtsin sellega öelda, et kui kõige halvemad unenäod tõeks saavad ja Karu üksi
                            metsa müttama jääb, siis lähme me varem või hiljem ennast talle sõbraks pakkuma, sest
                            hasartmängusõltlased me ju oleme.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #239
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              Selge. Arvasin, et sa midagi sellist öelda tahtsid, aga tekst oli hoopis midagi muud.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #240
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                Mina arvan et ei ole enne kellelgi midagi öelda kui asi reaalselt käes on - oly on ainuke legaalne netipokkeri tuba Eestis ning teistesse enam nii lihtsalt ligi ei saa. Kindlasti on neid kes hakkavad kasutama VPN ja jumal teab mis programme või neid kes teevad endale a'la Läti sissekirjutuse või siis prod kes kolivad nt Taisse.
                                Samas kui teised pole selleks finantsiliselt , oskustelt või jumal teab millelt suutelised need kolivad oma rahadega Olysse.

                                Seni kuni muud kohad on kergelt ligipääsetavad ei maksa siin ju veel kisa tõsta, et Olympic on paha ja monopol ja jumal teab mida veel. Seni kuni see mind otseselt ei puuduta siis jälgin asja distantsilt ning kui asjad seal maal et ma üks hommik enam FTsse sisse ei saa, siis tulen siia foorumisse ja küsin abi ja nõu ning mõtlen mis edasi teha!

                                Comment

                                Working...