*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #1756
    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Support rääkis, et olid mingid probleemid ja refunditakse.
    Eks näha ole siis .

    Comment

    • AndresBurget
      Bombay Esindaja
      • Jun 2009
      • 535

      #1757
      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

      Algselt postitas cpkr Vaata postitust
      Kust trios näeb raked handsi?
      Peaks ikka olema My Account all pokkeritoas :)

      Comment

      • AndresBurget
        Bombay Esindaja
        • Jun 2009
        • 535

        #1758
        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

        Triobet Live 300 satelliidid on ka nüüd üleval alates tänasest. Aprillis näeme :)

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #1759
          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

          Tundub, et see refund, mille pidin saama jääb saamata.
          Ükski support ei vasta kirjadele enam.

          Comment

          • näpitsad
            Julm Donk
            • Dec 2010
            • 87

            #1760
            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

            Kas keegi veel ei saa sisse logida Triosse?

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #1761
              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

              Please note that the current Bad Beat Jackpot will be taken down on March 6 as a result of a technical implementation. That means that whatever the value of the Jackpot is on March 6, that's what it will be when it goes back up on March 19!

              Ma arvan sellepärast on maas trio.

              Comment

              • cpkr
                Jube Noob
                • Nov 2012
                • 195

                #1762
                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                sama, lobby is temporarily unavailable.... =/

                Comment

                • Ermii
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 402

                  #1763
                  Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                  Algselt postitas näpitsad Vaata postitust
                  Kas keegi veel ei saa sisse logida Triosse?
                  mina ka ei saa

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #1764
                    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                    Suht normaalne. Refund vist jääb saamata.
                    Ükski support ei vasta. olen oodanud 24h asemel 3 päeva.
                    Nüüd live support ka canceldab mu joinimise chatti ära. Väga normaalne! Suur aitäh triobet.

                    Comment

                    • phenomenon
                      Jube Noob
                      • Nov 2011
                      • 196

                      #1765
                      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                      Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                      Suht normaalne. Refund vist jääb saamata.
                      Ükski support ei vasta. olen oodanud 24h asemel 3 päeva.
                      Nüüd live support ka canceldab mu joinimise chatti ära. Väga normaalne! Suur aitäh triobet.
                      +1
                      Trio VIP turniiri 2. koha eest 300 eurot siiani saamata.Turniiri lobbys oli kirjas et 24 h jooksul lisavad kontole, nüüd juba 30+ tundi möödas. Teen live chati lahti, olen järjekorras 1. , mingi hetk juba 6. NORMAALNE.
                      Last edited by phenomenon; 07.03.13, 09:58. Põhjus: kirjaviga

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #1766
                        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                        Solid ülelaskmine käib. Ma mingi 1h juba järjekorras olnud.
                        Poleks arvanud, et selliseks ülelaskmiseks läheb, kui ise on lubatud ka.
                        Spämmin neid terve päev. Istun siin livechati järjekorras kasvõi 24h :)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1767
                          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                          kohe Andres tuleb ja ütleb, temal kõik toimib. Restarti olete teinud?

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #1768
                            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                            Jah. Nüüd sain . 1h läks aega, aga lõpuks sain chatti sisse. Wierd ikkagit.

                            Comment

                            • AndresBurget
                              Bombay Esindaja
                              • Jun 2009
                              • 535

                              #1769
                              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                              Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                              Tundub, et see refund, mille pidin saama jääb saamata.
                              Ükski support ei vasta kirjadele enam.
                              Usun, et saas siiski korda selle asja. Refund teemaga on nagu on, sellega läheb rohkem aega :) Kui ei ole nädala jooksul vastust tulnud siis "pommita" mind e-mailiga.

                              Comment

                              • AndresBurget
                                Bombay Esindaja
                                • Jun 2009
                                • 535

                                #1770
                                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                kohe Andres tuleb ja ütleb, temal kõik toimib. Restarti olete teinud?
                                ei, ei tule. Live chat on paraku hetkel ühe eestlase õlul ja ta üksi ei suuda hallata seda trafficut. Varsti peaks minema veidi "rõõmsamaks" see seis :)

                                Mis aga puutub update'idesse siis selle kohta antakse alati teada pokkeritoas vastavate teadetega ning ALATI on meil veebilehel pokkeri all ka sellekohane uudis vähemalt 1-2 päeva enne selliste uuenduste tegemist. Tasub veebilehte külastada ikka aeg-ajalt

                                Comment

                                Working...