*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #1

    *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

    TRIOBETI BOONUSED JA RAKEBACK

    TRIOBETI POKKER
    • Uued liitujad saavad valida sissemakse boonuse. €25 suurune kiirboonus või €1000 pikaldane boonus. Kiirboonus tuleb kontole koheselt pärast sissemakset rahana, pikaldast boonust peab vabastama osakute kaupa.
    • Kõik mängijad saavad iga nädal 30% rakebacki. Rakebacki saamiseks tuleb eelneval nädalal koguda vähemalt €30 raket.
    • KONTO LOOMISEKS KLÕPSA SIIN

    TRIOBETI KASIINO
    • Uued liitujad saavad kasiinosse kuni €100 suuruse boonuse. S.t. kui teete €50 sissemakse, on kasiinokontol koheselt €100 mängimiseks. Maksimaalse boonuse saamiSeks tuleb teha €100 sissemakse ja sel juhul on kontol €200 mängimiseks.
    • Lisaks kõik uued mängijad, kes teevad sissemakse Triobeti kasiinosse, saavad kümme tasuta spinni mänguautomaadil Devil's Delight.
    • KONTO LOOMISEKS KLÕPSA SIIN

    Tekst on lisatud Ranka poolt.

    Originaalpostitus autorilt:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Triobeti kalad

    Võrkude puhul kõige hullem on see, et kirja vastu saatmine ja nende saatmine kohtadesse, kuhu tavaliselt päikesevalgus ei paista on ka täiesti mõttetu, sest peakontor asub 10 haru üleval pool.

    Saadavad vastu oma standartse vabanduse kirja ja kõik jätkub vanaviisi.

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #3
      Re: Triobeti kalad

      Küsisin teises mailis, kaua läheb. Vastus standardne - ASAP.

      Põnev, Triobet.

      L.

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #4
        Re: Triobeti kalad

        Täna sama probleem. Nett on korras ehk triokala. Kolmas e-mail teele. Asi kisub põnevaks....


        L.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: Triobeti kalad

          Algselt postitas Lutzky
          Täna sama probleem. Nett on korras ehk triokala. Kolmas e-mail teele. Asi kisub põnevaks....


          L.
          olen täna mõned turniirid teinud.
          kõik jookseb nagu õlitatult. probleeme pole

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Triobeti kalad

            Algselt postitas Lutzky
            Täna sama probleem. Nett on korras ehk triokala. Kolmas e-mail teele. Asi kisub põnevaks....


            L.
            Vaata äkki aitab see:


            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #7
              Re: Triobeti kalad

              Gamehistory fail oli juba varem norm. Tegin ka reinstalli jne - ei mõjunud.

              Aga 24 tund hiljem st praegu saan siis esimest korda sisse. Vist ei olnud minu viga...

              L.

              Comment

              • Metsapull

                #8
                Re: Triobeti kalad

                Tegin eile uninstalli, aga pärast seda enam re-installi ei suuda teha. Ütleb, et Download Failed - please try again letter. Saatsin supportile kirja, aga kas keegi teine on ka viimase kahe päeva jooksul püüdnud triobetti installida?

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #9
                  Re: Triobeti kalad

                  Mul installimine ok olnud. See ühendust korda ei ole teinud. Ja support võiks minna ja $£€${€{{$.


                  L.
                  Praegu Triobetis NL20 kaks lauda. 39 minti mängitud - mõlemas +20. Mängujanu on selle Triobeti jama tõttu vist kõrgendatult suur.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #10
                    Re: Triobeti kalad

                    ...ja pärast 57 mintsi mängu game over ehk ühendus kadus serveriga jälle ära... ;D

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #11
                      Re: Triobeti kalad

                      on endalgi jamasid olnud aga eile sai terve päev turniire mängitud, 10.00-13.00, 15.30.-17.30,19.00-00.15.
                      kordagi polnud mingit jama ega ühenduse katkestust.
                      aga paar korda on juhtunud sellised lood:
                      1. ei näe mingi 10 min jooksul turniiril 1 vastase stacki.
                      2. näen mõned käed oma kaartidest ainult 1 kaarti.
                      3. mõlemad kaardid on nn seljaga ja ei näe oma kaarte. :D
                      väga õpetlik on mängida mitte osalise, vaid osalise osalise informatsiooniga.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #12
                        Re: Triobeti kalad

                        keegi supporti viicib kirjutada.
                        seal on keegi jällle settinguid näppinud.
                        KK vs 66 , jne suurema paari 80% on vastupidiseks muudetud, nüüd on 20%. tegelt ka.
                        paha hakkab. ma ei räägi ainult endast vaid üldse mitu viimast päeva sellist outdraw sadu näinud, et sees keerab. ja ma ei ole eriline ja tüüpiline vinguja ega kuu aega mänginud.......
                        ma ise arvan, et keegi on kogemata vale nupu pihta läinud....

                        Comment

                        • gert23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: Triobeti kalad

                          +1

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Triobeti kalad

                            Algselt postitas vsiu100
                            on endalgi jamasid olnud aga eile sai terve päev turniire mängitud, 10.00-13.00, 15.30.-17.30,19.00-00.15.
                            kordagi polnud mingit jama ega ühenduse katkestust.
                            aga paar korda on juhtunud sellised lood:
                            1. ei näe mingi 10 min jooksul turniiril 1 vastase stacki.
                            2. näen mõned käed oma kaartidest ainult 1 kaarti.
                            3. mõlemad kaardid on nn seljaga ja ei näe oma kaarte. :D
                            väga õpetlik on mängida mitte osalise, vaid osalise osalise informatsiooniga.
                            TB-is oled "ülendatud" skilliga mängija ja tõesti su raskuastet ehk levelit. Varsti mängid nii, et ei näe mitte midagi.

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #15
                              Re: Triobeti kalad

                              vsiu, mina küll pole täheldanud, et see nii oleks, eile towerit külastades tundus küll, et seal mingid botid vastas.

                              Comment

                              Working...