*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AndresBurget
    Bombay Esindaja
    • Jun 2009
    • 535

    #1711
    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Algselt postitas Tehing Vaata postitust
    Ei saa registreerida triobetti? Milles probleem? Registreerin ära siis viskab täidetud lüngad tühjaks.
    klienditoele kirjutasid? Nad aitavad kindlasti!

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #1712
      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

      Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
      Tere, kas on võimalik mängida triobetis läbi android mobiili nimelt on mul 28.01 kl 2000 sateliit triobet live veebruarile pilet aga mängida ei saa ilmselt või on ka muud variandid näiteks väljaregistreerimine ja siis järgmisel sateliidil mängimise võimalus!?
      On võimalik mängida väga edukalt läbi android mobiili kasutades teamviewer programmi, ehk siis remote desktop programm millega saad oma arvutit juhtida. Ülimalt lihtne ja ise olen korduvalt kasutanud, HUD ja kõik olemas.

      Comment

      • AndresBurget
        Bombay Esindaja
        • Jun 2009
        • 535

        #1713
        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

        täna õhtul kell 18.30 turboturniir kella 20.00 Triobet Live online finaali! 3 piletit GTD.
        Kell 20.00 Triobet Live online finaal, 20 piletit GTD veebruari turniirile. P.S. Veebruari turniiril, 01.02 ehk sel reedel on kokku 110 kohta!

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #1714
          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

          Kus asuvad Triobetis tehtud notede fail kaustas ja siis need värvimärgistused (nööpnõelad vms) a'la roheline punane oranz jne?

          Comment

          • Tupsik
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 497

            #1715
            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

            Win 7 peal asuvad-

            C:\Users\Kasutaja\AppData\Roaming\Microgaming\MPG\ PrimaPokerNetwork.dat

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #1716
              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

              Mõlemad on ühes failis? Nii need "nööpnõela märgistused" kui ka noted?

              Comment

              • Tupsik
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 497

                #1717
                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                Jah, kõik samas failis. Betsliderid on samuti seal :)

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #1718
                  Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                  OK, tänud Sulle!

                  Comment

                  • AndresBurget
                    Bombay Esindaja
                    • Jun 2009
                    • 535

                    #1719
                    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                    Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
                    Jah, kõik samas failis. Betsliderid on samuti seal :)
                    aitäh! Mina ei oleks midagi osanud vastata :)

                    Comment

                    • ninasarvik11
                      Jube Noob
                      • Mar 2010
                      • 126

                      #1720
                      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                      kas triobet nullib iga kuu lõpus need LP-d ehk boonuspunktid ära?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #1721
                        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                        Jep

                        Comment

                        • AndresBurget
                          Bombay Esindaja
                          • Jun 2009
                          • 535

                          #1722
                          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                          Algselt postitas ninasarvik11 Vaata postitust
                          kas triobet nullib iga kuu lõpus need LP-d ehk boonuspunktid ära?
                          nii on tõesti. Punktid on võimalik kasutada kuu jooksul. Info on olemas ka veebilehel.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #1723
                            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                            no wtf

                            "Payout info: One withdrawal within a 4 week period is free of charge. More than one withdrawal within a 4 week period will be charged with a fee of 2% up to a max fee of 30 USD (Withdrawals of 1500 USD and more will be charged with 30 USD). The minimum withdrawal amount is 25 EUR."

                            eriline juudi bisness

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #1724
                              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                              no wtf

                              "Payout info: One withdrawal within a 4 week period is free of charge. More than one withdrawal within a 4 week period will be charged with a fee of 2% up to a max fee of 30 USD (Withdrawals of 1500 USD and more will be charged with 30 USD). The minimum withdrawal amount is 25 EUR."

                              eriline juudi bisness
                              Endale ei meeldi kah see fee võtmine väljamakselt. Pole kuulnud, et mujal nii oleks.

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #1725
                                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                                lol puusalt et on teisi kohti ka, ainult ei kirjutata ausalt seda

                                Comment

                                Working...