*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #256
    Re: Triobeti kalad

    Algselt postitas oitarvi
    Mul oli ka nii, et lootsin juba rakebacki saada, aga neil oli seal mingi arusaamatus ja jäigi saamata. Aga kompensatsiooniks tegid nad 3000 eurose freerolli ju.
    Kui ma ei eksi oli seal freerollil mingi 370 kasutajat. Oletan, et ligipääs anti kõigile neile, kellel oli valearvestuse tõttu rakback saamata - seega piiripealsed kes ühe meetodiga oleks saanud RB ja teise meetodiga ei oleks saanud. Ilmselt neid, kes nagunii rake poleks kummagi arvestuse järgi saanud freerollile ei lastud ja need kes RB tingimused täis said samuti ei kutsutud. Järelikult 370*~25$ on üle 9K taala rake maksta playeritele. +veel need, kes freerollile ennast regada ei viitsinud. Summa on kena. Selle asemel aga teha 3000EUR freeroll... Iga kuu teeks sellise tünga kui saaks. Ma samuti ohver.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #257
      Re: Triobeti kalad

      Algselt postitas olavike
      Samas on vist Triobet üks väheseid tubasid, mis üldse rake seisu näitab ju. Eks selline piisava rake piiri juures kõikumine ongi selline veidi ohtlik mäng.
      Teistel saitidel on rakeback läbi affiliate saitide ja jooksvat raket näed seal.

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #258
        Re: Triobeti kalad

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #259
          Re: Triobeti kalad

          Uut sorti heads up :)

          Comment

          • olavike
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1269

            #260
            Re: Triobeti kalad

            Juba 2-3 päeva pole Triobeti pokkeripangas muutunud makstud rake hulk.
            On teistel ka selline värk? ???

            Comment

            • Mandre
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 196

              #261
              Re: Triobeti kalad

              Algselt postitas olavike
              Juba 2-3 päeva pole Triobeti pokkeripangas muutunud makstud rake hulk.
              On teistel ka selline värk? ???

              Sama jama >:(

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #262
                Re: Triobeti kalad

                Loodetavasti on neil siis lihtsalt pikad pühad ja homseks on kõik korras.

                Comment

                • Sonsu
                  Julm Donk
                  • Jul 2009
                  • 83

                  #263
                  Re: Triobeti kalad

                  Kas ma saan sellest õigesti aru, et seda boonust saab vaid NL25 mängides? Tundub, et on nii, aga igaks juhuks küsin üle :).

                  €2000 registreerumisboonus

                  Tee vähemalt €50 deposiit oma TrioBeti pokkerikontole ning me maksame sulle iga 2500 reigitud jaotuse eest €200, maksimaalselt €2000 (25000 reigitud jaotust).



                  Reeglid ja tingimused

                  • Käesolev pakkumine kehtib ainult neile mängijaile kes ei ole varem oma kontole deposiiti teinud ja kes teevad peale 1.08.2009 vähemalt €50 deposiidi.
                  • Ühe reigitud jaotuse saamiseks peab pangast olema reiki võetud vähemalt 25 senti (või panga suurus üle 5 $/€) neil NL/PL laudadel kus blaindid on 0,25/0,50 või kõrgemad.
                  •.....

                  Comment

                  • olavike
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1269

                    #264
                    Re: Triobeti kalad

                    Kõlaks väga jaburalt kui see nii oleks.
                    Uus kasutaja saab ikka ise valida mis mänge mängib, peaasi et raked hande kogub.

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #265
                      Re: Triobeti kalad

                      ainult nl50 või kõrgemas limiidis tehtud reigitud käed sobivad loen mina välja

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #266
                        Re: Triobeti kalad

                        Algselt postitas LuuK
                        ainult nl50 või kõrgemas limiidis tehtud reigitud käed sobivad loen mina välja
                        No eks ikka Fixed Limit ja Pot Limit ka.
                        Lihtsalt NL10- on max rake 0.10, seega seal ei saagi raked hand tulla :)

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #267
                          Re: Triobeti kalad

                          PL jäi kirja panemata. samas FL pole toodud väljavõttes mainitud
                          Algselt postitas olavike
                          Lihtsalt NL10- on max rake 0.10, seega seal ei saagi raked hand tulla :)
                          mingi muudatus?

                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #268
                            Re: Triobeti kalad

                            Väikestel limiitidel on alati see piir selline olnud minu teada.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #269
                              Re: Triobeti kalad

                              Algselt postitas olavike
                              No eks ikka Fixed Limit ja Pot Limit ka.
                              Lihtsalt NL10- on max rake 0.10, seega seal ei saagi raked hand tulla :)
                              see küll nüüd 6ige pole!!!
                              saab nl10s kh raked handse

                              Comment

                              • olavike
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1269

                                #270
                                Re: Triobeti kalad

                                Sorry, my bad jah :)
                                NL5 ja NL4 on siiski need limiidid, kus RH ei saa.

                                Comment

                                Working...