Re: Triobeti kalad
Kui ma ei eksi oli seal freerollil mingi 370 kasutajat. Oletan, et ligipääs anti kõigile neile, kellel oli valearvestuse tõttu rakback saamata - seega piiripealsed kes ühe meetodiga oleks saanud RB ja teise meetodiga ei oleks saanud. Ilmselt neid, kes nagunii rake poleks kummagi arvestuse järgi saanud freerollile ei lastud ja need kes RB tingimused täis said samuti ei kutsutud. Järelikult 370*~25$ on üle 9K taala rake maksta playeritele. +veel need, kes freerollile ennast regada ei viitsinud. Summa on kena. Selle asemel aga teha 3000EUR freeroll... Iga kuu teeks sellise tünga kui saaks. Ma samuti ohver.
Algselt postitas oitarvi
Comment