*** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AndresBurget
    Bombay Esindaja
    • Jun 2009
    • 535

    #1771
    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

    Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
    +1
    Trio VIP turniiri 2. koha eest 300 eurot siiani saamata.Turniiri lobbys oli kirjas et 24 h jooksul lisavad kontole, nüüd juba 30+ tundi möödas. Teen live chati lahti, olen järjekorras 1. , mingi hetk juba 6. NORMAALNE.
    See on nüüd välja makstud :) Väikene muudatus, aga unustasime kolmekesi selle teha. Vabandust!

    Comment

    • SilverV
      Räme Fish
      • Nov 2008
      • 3

      #1772
      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

      Esmaspäeval tegin triosse deposiidi üle hulga aja. Kolmapäeval selline kiri ees:
      Tere tulemast tagasi! Account closed. Please contact support.
      Support kirjadele ei vasta.
      Mida teha?

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #1773
        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

        Suppordil läheb rohkem aega kui muidu kirjadele vastamiseks, mul vastati ka kerge hilinemisega.
        Ma arvan, et pead ootama veidi kauem lihtsalt :)

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #1774
          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

          Refundist siis niipalju, et kutsuti freerollile. Suht mage arvestades seda, et support ütles alguses, et any funds will be refunded. GG

          Comment

          • valgelendur
            Jube Noob
            • Oct 2012
            • 121

            #1775
            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

            Hey
            Mõtlesin et proovin ka triobeti ära.
            1)1000eur boonus, pead maksma 18k punni, mis on ca 38.8%rb ning samal ajal sa tavapärast rakebacki ei saa, kas ma arvutasin midagi valesti, lugesin valesti et tavapärast 30% ei saa või see pakkumine nii mage ongi?
            2)Hem2 töötab? anon laudades hud töötab?

            tänud

            Comment

            • AndresBurget
              Bombay Esindaja
              • Jun 2009
              • 535

              #1776
              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

              Algselt postitas SilverV Vaata postitust
              Esmaspäeval tegin triosse deposiidi üle hulga aja. Kolmapäeval selline kiri ees:
              Tere tulemast tagasi! Account closed. Please contact support.
              Support kirjadele ei vasta.
              Mida teha?
              Loodan, et on vastatud aga kui mitte siis kirjuta palun mulle otse (andres.burget [at] triobet.com) ja ma aitan.

              Comment

              • AndresBurget
                Bombay Esindaja
                • Jun 2009
                • 535

                #1777
                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                Algselt postitas valgelendur Vaata postitust
                Hey
                Mõtlesin et proovin ka triobeti ära.
                1)1000eur boonus, pead maksma 18k punni, mis on ca 38.8%rb ning samal ajal sa tavapärast rakebacki ei saa, kas ma arvutasin midagi valesti, lugesin valesti et tavapärast 30% ei saa või see pakkumine nii mage ongi?
                2)Hem2 töötab? anon laudades hud töötab?

                tänud
                Registreerumisboonusega samaaegselt tõepoolest rakebacki ei saa kuna see oleks MG võrgu reeglite rikkumine.

                HEMid ja HUDid - ei oska midagi öelda, need kes kasutavad sellised progesid oskavad midagi öelda.

                Comment

                • AndresBurget
                  Bombay Esindaja
                  • Jun 2009
                  • 535

                  #1778
                  Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                  15.03 kell 19.00 Triobet Live - hetkel 43 kohta müüdud 100-st. Minu pea eest bounty nagu ikka €100 ning neile, kes kannavad TB logo või riietust ka lisaks €60+5 Triobet Live 300 online finaali pilet.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #1779
                    Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                    Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                    Registreerumisboonusega samaaegselt tõepoolest rakebacki ei saa kuna see oleks MG võrgu reeglite rikkumine.

                    HEMid ja HUDid - ei oska midagi öelda, need kes kasutavad sellised progesid oskavad midagi öelda.
                    Ladbrokes, Stan James, Unibet, Betsson, Betsafe kõik siis rikuvad reegleid? Rohkem ei tule esimese hoobiga meelde, aga neid on kindlasti veel ja ei ole sugugi mitte "urka"toad.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #1780
                      Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                      Algselt postitas valgelendur Vaata postitust
                      Hey
                      Mõtlesin et proovin ka triobeti ära.
                      1)1000eur boonus, pead maksma 18k punni, mis on ca 38.8%rb ning samal ajal sa tavapärast rakebacki ei saa, kas ma arvutasin midagi valesti, lugesin valesti et tavapärast 30% ei saa või see pakkumine nii mage ongi?
                      2)Hem2 töötab? anon laudades hud töötab?

                      tänud
                      hem2 töötab ja anonites ka.

                      Comment

                      • AndresBurget
                        Bombay Esindaja
                        • Jun 2009
                        • 535

                        #1781
                        Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                        Ladbrokes, Stan James, Unibet, Betsson, Betsafe kõik siis rikuvad reegleid? Rohkem ei tule esimese hoobiga meelde, aga neid on kindlasti veel ja ei ole sugugi mitte "urka"toad.
                        Ma ei usu, et nad reegleid rikuksid aga kui see nii on siis oleks tore teada :)

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #1782
                          Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                          Nii on, enamus micro tube pakuvad samaaegselt 30% (rakebacki, vip boonust) samaaegselt depo boonuse vabastamisega. Muidugi osade tubade puhul arvestatakse mingi % depo boonuse lõpu poole maha (mingi microgamingu rigged setup, mida rakendatakse suht tunde järgi, umbes nagu ongame rake süsteem).

                          Comment

                          • AndresBurget
                            Bombay Esindaja
                            • Jun 2009
                            • 535

                            #1783
                            Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                            Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                            Nii on, enamus micro tube pakuvad samaaegselt 30% (rakebacki, vip boonust) samaaegselt depo boonuse vabastamisega. Muidugi osade tubade puhul arvestatakse mingi % depo boonuse lõpu poole maha (mingi microgamingu rigged setup, mida rakendatakse suht tunde järgi, umbes nagu ongame rake süsteem).
                            Njah, aga siin me r''gime kahest erinevast boonusest - registreerumisboonusest ning reload boonusest. Esimene neist ei saa olla yheaegselt rakebackiga.

                            Comment

                            • mihke666
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 228

                              #1784
                              Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                              Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                              Njah, aga siin me r''gime kahest erinevast boonusest - registreerumisboonusest ning reload boonusest. Esimene neist ei saa olla yheaegselt rakebackiga.
                              Wat? Ladbrokes, Stan james jne saab rb-d first deposit bonus clearimise ajal. Näiteks ladbrokes saab first deposit boonuse clearimise ajal 61% rb-d pmst(31% fdb, 30% rakeback.)

                              Comment

                              • AndresBurget
                                Bombay Esindaja
                                • Jun 2009
                                • 535

                                #1785
                                Re: *** Ametlik Triobeti pokkeritoa teema ***

                                Algselt postitas mihke666 Vaata postitust
                                Wat? Ladbrokes, Stan james jne saab rb-d first deposit bonus clearimise ajal. Näiteks ladbrokes saab first deposit boonuse clearimise ajal 61% rb-d pmst(31% fdb, 30% rakeback.)
                                mhm, minu teada ei ole see lubatud ja isegi kui "kogemata" nii tehakse siis ilmselt vähendatakse RB-na saadud osa reg boonuse summast. Kui nii ei tehta (Ladbrokes) siis rikub see tuba võrgu seatud reegleid.

                                Comment

                                Working...