Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Kas võin kasutada PokerStarsi Macintosh (Mac OSX) operatsioonisüsteemis?
Eesti mängijatele mõeldud PokerStars.EE tarkvaral puudub kahjuks Macintosh versioon. Palun võta täpsemaks informatsiooniks ühendust meie klienditoega aadressil support@pokerstars.ee.
Kas võin kasutada PokerStarsi Macintosh (Mac OSX) operatsioonisüsteemis?
Eesti mängijatele mõeldud PokerStars.EE tarkvaral puudub kahjuks Macintosh versioon. Palun võta täpsemaks informatsiooniks ühendust meie klienditoega aadressil support@pokerstars.ee.
Comment