*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dafuq
    Julm Donk
    • Nov 2012
    • 28

    #8341
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    No starsi viga see vast ei ole jah, aga võta starsis Help>Open My Settings Folder ja copy fail nimega user.ini kuskile mujale. Kui järgmine kord settingud lähevad, copyd selle faili tagasi sinna ja kõik korras.
    Tänud!

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #8342
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Kus see "options" oli, et kui avan uue laua ei minimizeks lobbyt?

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #8343
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Options>Advanced Multi-Table Options>Minimize main lobby.......

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #8344
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Mängin natuke hypereid ja jube palju hüppab aknaid ette kui uue turna avan, lobby + muu shit, saaks kuidagi seadistada, et nii kui reganud olen tuleb ainult turniiri aken ette ja kõik?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #8345
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Mängin natuke hypereid ja jube palju hüppab aknaid ette kui uue turna avan, lobby + muu shit, saaks kuidagi seadistada, et nii kui reganud olen tuleb ainult turniiri aken ette ja kõik?
            PokerStars > Options > Advanced Multi-Table Options ja eemalda linnuke kastikesest «Auto-Open Tournament Lobby». Samuti soovitan lisada linnukese valiku «Auto-close tournament without notification» ette. Sel juhul sulgeb turniirilaua koheselt pärast selle lõppemist ning rematch aken kuvatakse Pokerstarsi lobbys.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #8346
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Ole sa tänatud

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #8347
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Mul näitab turniiri lobby millegipärast ainult freerolle.Filtreid justkui peal ei ole.Milles viga võiks olla?Selline siis
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Leidsin vea.Mingi eraldi sorteerimine on tekkinud ja mul oli bi järgi.
                Last edited by viki; 21.07.13, 19:45.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #8348
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Otseselt starsi pihta ei ole, aga üks ebameeldiv juhtum oli.
                  Turniiril miski 250~ alles (6k alustas), solid stack ja viskas paariks tunniks mingi debiilikuga ühte lauda. Kodanik mõtles absoluutselt iga otsusega aja lõpuni kuni sit outis+tõmbas meelega vist neti tagant, et saaks kauem huiata.
                  Iga käe alguses oli uuesti tagasi ja tegi sama pulli ja repeat ja nii 2h+.

                  Kutsusin mode kohale, aga see ütles, et mängijad võivad võtta nii palju aega kui tahavad. Kust maalt see debiilsus siis on? Siuke tunne oli nagu mängiks hoopis teise struktuuriga turniiri kuna peale 2-3 kätt oli uus level juba (10 mint levelid turna) selle tüübi pärast, teistel laudadel automaatne epic edge, antud lauas oli tegemist hüper turboga pmst.
                  Last edited by qbj0hn; 23.07.13, 10:21.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #8349
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Otseselt starsi pihta ei ole, aga üks ebameeldiv juhtum oli.
                    Turniiril miski 250~ alles (6k alustas), solid stack ja viskas paariks tunniks mingi debiilikuga ühte lauda. Kodanik mõtles absoluutselt iga otsusega aja lõpuni kuni sit outis+tõmbas meelega vist neti tagant, et saaks kauem huiata.
                    Iga käe alguses oli uuesti tagasi ja tegi sama pulli ja repeat ja nii 2h+.

                    Kutsusin mode kohale, aga see ütles, et mängijad võivad võtta nii palju aega kui tahavad. Kust maalt see debiilsus siis on? Siuke tunne oli nagu mängiks hoopis teise struktuuriga turniiri kuna peale 2-3 kätt oli uus level juba (10 mint levelid turna) selle tüübi pärast.
                    mis selle tyybi nimi oli? äkki vend ritab TLB rankingus ilma teha?

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #8350
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      xxx88Terapevt88xxx

                      Ilma iksideta.

                      Comment

                      • estdonk
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2011
                        • 450

                        #8351
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        VIP Store on vist pillid kotti pannud.

                        Comment

                        • rollkopter
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 501

                          #8352
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          stars tegi mingi update ja kõik settingud on nii nagu alguses :S

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #8353
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Otseselt starsi pihta ei ole, aga üks ebameeldiv juhtum oli.
                            Turniiril miski 250~ alles (6k alustas), solid stack ja viskas paariks tunniks mingi debiilikuga ühte lauda. Kodanik mõtles absoluutselt iga otsusega aja lõpuni kuni sit outis+tõmbas meelega vist neti tagant, et saaks kauem huiata.
                            Iga käe alguses oli uuesti tagasi ja tegi sama pulli ja repeat ja nii 2h+.

                            Kutsusin mode kohale, aga see ütles, et mängijad võivad võtta nii palju aega kui tahavad. Kust maalt see debiilsus siis on? Siuke tunne oli nagu mängiks hoopis teise struktuuriga turniiri kuna peale 2-3 kätt oli uus level juba (10 mint levelid turna) selle tüübi pärast, teistel laudadel automaatne epic edge, antud lauas oli tegemist hüper turboga pmst.
                            Kiri PokerStarsi ja võiksid ka lauas seda teistele mainida, et kõik saadaks. Mida rohkem kaebusi mängija kohta, seda tõenäolisemalt karistuse saab.

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #8354
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                              stars tegi mingi update ja kõik settingud on nii nagu alguses :S
                              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                              No starsi viga see vast ei ole jah, aga võta starsis Help>Open My Settings Folder ja copy fail nimega user.ini kuskile mujale. Kui järgmine kord settingud lähevad, copyd selle faili tagasi sinna ja kõik korras.
                              8352 vs 8340

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #8355
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Selline probleem. Oman Macbooki ja starsi ei lase sisse logida, ajab et ei sobi vms, et Eestis ei saa macis mängida vms. Mis kuradi teema on ja kas on võimalik kuidagi macis mängida üldse ?'

                                Comment

                                Working...