*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #8506
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
    Peale tänast updatei ei tööta mul panustamislahtris backspace, nupp on korras - kontrollisin, ja numbreid saan ka sisse trükkida, aint kustutada ei saa.
    sama annoying jama. ajutine lahendus lõpuks see, et kogu c:\program files(x86)\pokerstars.ee\backup sisu sai kopeeritud aste kõrgemale pokerstars.ee kataloogi ja seejärel käivitatud stars käsitsi pokerstars.exe-st (desktopi shortcut nõuab automaatselt upgrademist, pokerstars.exe-st käivitades ei kontrollita seda). nii saad eelmist versiooni kasutada kuni ära parandavad.
    Last edited by pokkerisheriff; 11.09.13, 11:08.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #8507
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      rebuy turkadel ei saa add onni kasti tick teha. Peab lauda suurendama, siis tuleb kast välja

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #8508
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        ega keegi ole tellinud Starsi poest seda 1600FPP jalkapalli? huvitaks kvaliteet, kes tegelik tootja jne.
        Tõepoolest, vajaksime neid oma klubile, pallid päris otsakorral. Keegi, kes on tellinud, võiks märku anda.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #8509
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          pakun et starsi inglise k suppordist saad vastuse tunniga

          Comment

          • simenkon
            Grinder
            • Dec 2011
            • 525

            #8510
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post542570

            Kirjutasin supporti juba ja tegelevad sellega, seniks minge tagasi vana versiooni peale.

            Comment

            • rollkopter
              Grinder
              • Oct 2011
              • 501

              #8511
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              kui ma enam eestis ei ela (kuigi sisse kirjutatud olen endiselt eestisse) siis kas starsile peab sellest teada ka andma?
              viibin euroopas kus pokerstars lubatud ja kõik okei selles suhtes...

              selles suhtes vähe kahtlane et location estonia alt pelan kuigi tegelt ju ei ole :)

              ei tohiks vist mingit jama tulla ma loodan?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8512
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                kui ma enam eestis ei ela (kuigi sisse kirjutatud olen endiselt eestisse) siis kas starsile peab sellest teada ka andma?
                viibin euroopas kus pokerstars lubatud ja kõik okei selles suhtes...

                selles suhtes vähe kahtlane et location estonia alt pelan kuigi tegelt ju ei ole :)

                ei tohiks vist mingit jama tulla ma loodan?
                Ei pea. Ei ole kunagi Starsi teavitanud.

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #8513
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Keegi veel sellist errorit saanud täna? Hommiku oli veel kõik korras....

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #8514
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                    Keegi veel sellist errorit saanud täna? Hommiku oli veel kõik korras....
                    Mul on juba mitmed kuud, aga Error code -2/-99. Samas errori sisu on sama, ehk ei update lõplikult ära. Kõik muud programmid suudavad küll updateda minu arvutis, aga Stars ei taha seda teha. Ma copyn lihtsalt starsi update kaustast kogu sisu üks aste kõrgemale, sinna kausta, kus starsi executable on.
                    Kui neil on õigus Eesti turul tegutseda, siis võiks mingi kvaliteedi garantii ka olla või see lõpptarbijat absoluutselt ei puuduta?
                    Vähe imelik ikka ju, kui ma pean ise manuaalselt mingeid faile iga updatega copyma. Mis annab mulle näiteks selle garantii, et ühel päeval ei toimi see ka enam ja ma ei saagi nt. Starsi softile ligi?
                    Last edited by Vandalar; 13.09.13, 18:16.

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #8515
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                      Keegi veel sellist errorit saanud täna? Hommiku oli veel kõik korras....
                      Mul oli ka täna sama jama aga lahenes iseenesest.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #8516
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Veits naljakas support. Saatsin ka seoses selle full table glitchi-ga kirja neile.
                        vastus.
                        All you have to do to fix this issue is to click on 'Show registering/upcoming only' . We have attached a screenshot which shows this button.
                        Ilmselgelt see ei olnud vastus mida otsisin.

                        Siis paluti log file saata Starsist, mida ka tegin.
                        Vastuseks:
                        We are sorry for the problem you have experienced. I can see you have installed our latest client version and you should not have similar issue, nor we have received report like yours.

                        Please make sure there are no filter restrictions.
                        Mitu korda ütlesin neile, et see ei ole filtrite probleem vaid peale update tekkinud glitch.

                        Siis saatsin neile kolmandat korda pildid enda screenist, mida mina näen ja miks nemad sama ei näe.

                        Siis vastus:
                        We are sorry for the problem you have experienced and we apologize for the misunderstanding.

                        The issue you are having has been reported to our Developer Team. They are currently working on a fix to be released in a future update.
                        Vast saab korda peagi :)

                        Comment

                        • simenkon
                          Grinder
                          • Dec 2011
                          • 525

                          #8517
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...tori-kasutajad!

                          ...et ei oleks mingeid arusaamatusi sharky kasutajatele ja husng grinderitele.

                          Comment

                          • Blacktor
                            Jube Noob
                            • Dec 2010
                            • 112

                            #8518
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Päris pull lugu. Starsi konto läks kinni ja küsiti ID Copyt saadetud. Selle peale paluvad mul ,et ma saadaksin neile Samast Dokumendist ja endast pildi neile. Probleem on aga selles ,et Id kaart mille pildi ma neile saatsin on 2003 aastal välja antud ja seda pole mul enam alleski. Küsisin siis neilt ,et ehk on võimalik ,et ma saadan uuest dokist pildi ja ka koos endaga pildi. Selle peale sain vastuseks ,et nii ei sobi ,et pilt peab olema varasemalt saadetud dokumendist. Päris põnev ütleks... Seega väga vist lootust kontot lahti pole saada või on asi vaid eesti suppordis? Peaksin ehk kirjutama inglisekeelsele?

                            Comment

                            • Majandaja
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 2133

                              #8519
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Kas kellelgi tekib cashi laudades veel selliseid olukordi, et mingi laud hangub 5-15 sekundiks ära, samas kui teised lauad kõik töötavad? Täiesti erinevates olukordades ja ühes lauas korraga. Täheldanud seda viimase nädala jooksul korduvalt.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #8520
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                                Kas kellelgi tekib cashi laudades veel selliseid olukordi, et mingi laud hangub 5-15 sekundiks ära, samas kui teised lauad kõik töötavad? Täiesti erinevates olukordades ja ühes lauas korraga. Täheldanud seda viimase nädala jooksul korduvalt.
                                nii on

                                Comment

                                Working...