*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #856
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ;D ;D ;D

    Comment

    • Tylos
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 340

      #857
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas pastilaa
      Ilmselt saadi aru, et su identiteediga sobib teine avatar paremini. Näiteks:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      ...on karikakar selleks ju loodud...
      S2rgil kiri" Donkey face is cool"

      Comment

      • arvamusliider
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 183

        #858
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Mida kujutab endast PS chipikohver (10k FPP)? Kas hinna-kvaliteedi suhe on paigas?

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #859
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas arvamusliider
          Mida kujutab endast PS chipikohver (10k FPP)? Kas hinna-kvaliteedi suhe on paigas?

          Hetkel sept. pakkumine, kus 10k FPP eest saab ~160$
          Ma pole kindel, aga arvan, et kõige odavamalt võib saada chipikohvri ebay'st tellides:

          Aga võib-olla hoopis sealt lol: http://www.pokershop.ee/index.php?cPath=64_107_109
          või lihtsalt kellegi käest..

          Comment

          • arvamusliider
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 183

            #860
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas levis
            Hetkel sept. pakkumine, kus 10k FPP eest saab ~160$
            Ma pole kindel, aga arvan, et kõige odavamalt võib saada chipikohvri ebay'st tellides:

            Aga võib-olla hoopis sealt lol: http://www.pokershop.ee/index.php?cPath=64_107_109
            või lihtsalt kellegi käest..

            Mõtlesin, et tellin paar/kolm suurt chipikohvrit, plaanis väike turniir korraldada sõbradega ja sooviti korralike chipivirnasid, mida liigutada :D. Hind on iseenesest suhteliselt krõbe võrreldes kasvõi pokershopiga, aga kas need PS plastikchipid on sama kvaliteediga, kui novaluxi, k-rauta vms firma kraam?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #861
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              tellisin ka omale selle security tokeni ära ... just in case ... hind suht cheap ka

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #862
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Ma ei tea kas ma olen loll või paneb stars segast.
                Nimelt tahtsin täna cashouti teha PS'st moneybookersisse, aga kui sisestan summa palju tahan siis lööb 3 varianti.
                You have following payment options:
                1)NETeller account xxxx.xxxx@mail.ee
                2)cashout request to wire transfer
                3)check in

                Nagu wtf. Mul pole kunagi netellerit kasutanud ja pole seal isegi kontot. Alati olen moneybookersisse kandnud.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #863
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Ghost0
                  Ma ei tea kas ma olen loll või paneb stars segast.
                  Nimelt tahtsin täna cashouti teha PS'st moneybookersisse, aga kui sisestan summa palju tahan siis lööb 3 varianti.
                  You have following payment options:
                  1)NETeller account xxxx.xxxx@mail.ee
                  2)cashout request to wire transfer
                  3)check in

                  Nagu wtf. Mul pole kunagi netellerit kasutanud ja pole seal isegi kontot. Alati olen moneybookersisse kandnud.
                  Mul oli sama, jama ja MB-sse ei saa enne kanda, kui sealt uuesti sissemakse on tehtud, sest viimasest sissemaksest on liiga palju aega möödas (täpset aega ei mäleta, aga mingi 6 kuud või midagi sellist). Seda ei tea, miks seda netellerit pakutakse nii hoolega.

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #864
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    kui teha SEB nt sissekanne 5000 eek, ning oletame, et hitin turna 20 000, kas saan selle 20 000 kohe wire transferiga välja kanda samale SEB kontole ja kaua selline asi aega võtab ?

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #865
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      500 peaks insta tulema ülejäänud osaga läheb kauem mingi 3 päeva vist

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #866
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        v2hem ... max 2 tööpäva on starsi ülekanded

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #867
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas kivisaba
                          500 peaks insta tulema ülejäänud osaga läheb kauem mingi 3 päeva vist
                          SEB-sse ei tule kindlasti midagi insta.

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #868
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Starsis mingit depo bonust ei ole hetkel?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #869
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Madis_89
                              Starsis mingit depo bonust ei ole hetkel?
                              First deposit boonus 100% up to $600 on.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #870
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Security token tuli 3 päevaga kohale .. dhl'ga toodi kenasti ukse taha. Muu stuff võiks ka nii kiiresti tulla :D

                                Comment

                                Working...