*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #9106
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Algselt postitas kassike Vaata postitust
    Kuni 11. juuli (kl 6:59):
    Küsiti parimat ju.

    Comment

    • tiigrikutsu
      Grinder
      • Oct 2011
      • 522

      #9107
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Aitäh vastajatele. :)

      Comment

      • kassike
        Räme Fish
        • Sep 2011
        • 21

        #9108
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Küsiti parimat ju.
        Hmmm...
        Summa mõttes muidugi 600 on parem kui 40, aga see oleneb sellest kui palju mängija soovib või suudab läbi mängida ja kui suurt deposiiti ta tahab teha. Sinu pakutud variant on parem sellele, kes teeb suure depo, ja minu oma sellele, kes tahab piirduda piskuga. Teadmata mängija tausta, pakkusin ka selle variandi välja, et ta saaks ise otsustada.

        Comment

        • phenomenon
          Jube Noob
          • Nov 2011
          • 196

          #9109
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Kas mingit boonuskoodi peab ka kasutama? Kodulehel käsib sisestada koodi FREE20, aga sisetamisel tuleb kiri et vale kood.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #9110
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
            Kas mingit boonuskoodi peab ka kasutama? Kodulehel käsib sisestada koodi FREE20, aga sisetamisel tuleb kiri et vale kood.
            see first deposit alternatiivne boonus. Kindel, et teed first depot?

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #9111
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              PokerStars peaks mõtlema, et rohkem player poole taasühendada IMO, muidu kuivab see tiigike kokku.

              Comment

              • JumalSander
                Julm Donk
                • Jun 2012
                • 47

                #9112
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Viimasel ajal mul mingid ühenduse probleemid, vahest stars disconnectib kuid tagasi ei reconnecti... kuni errori ette lööb... samalajal saan youtubest videosid vaadata jne. Kas kellelgi on veel selline probleem?
                Supportiga üritan kontakti saada, kuid ütleb, et "It appears that the Contact Support Form was called with incorrect parameters and thus cannot display the page correctly"? Mis teha?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #9113
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Mul vist arvuti poolsed , aga vb mitte...lagib vahepeal + viskab tegutsemise heli mingi 5 minutit isegi kui midagi hetkel ei toimu , paned lauad kinni ja ikka piniseb

                  Comment

                  • PokerStars Marika
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Jun 2011
                    • 46

                    #9114
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas JumalSander Vaata postitust
                    Viimasel ajal mul mingid ühenduse probleemid, vahest stars disconnectib kuid tagasi ei reconnecti... kuni errori ette lööb... samalajal saan youtubest videosid vaadata jne. Kas kellelgi on veel selline probleem?
                    Supportiga üritan kontakti saada, kuid ütleb, et "It appears that the Contact Support Form was called with incorrect parameters and thus cannot display the page correctly"? Mis teha?
                    Kui 'Abi' -> 'Võta ühendust klienditoega/..' ankeeti kasutada ei saa, siis palun saada ekraanipilt antud veateatest. Samuti oleks kasuks kui saaksid saata ka logfailid, et saaksime uurida tekkinud ühenduvuse probleeme. Vali 'Abi' -> 'Logifailid', seda tehes saadetakse failid meile automaatselt. Tänud!

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #9115
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Olin kolm nädalat reisil ning nüüd PSi client paneb vigast.

                      Updater käivitub ning peale seda tuleb PS Client & Lobby lahti, kuid 1sek hiljem kõik sulgub.
                      Restart ja reinstall ei aita. Saatsin starsi suposse kirja, kuid äkki oskab keegi siit kiirvastuse anda. Ty

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #9116
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        Olin kolm nädalat reisil ning nüüd PSi client paneb vigast.

                        Updater käivitub ning peale seda tuleb PS Client & Lobby lahti, kuid 1sek hiljem kõik sulgub.
                        Restart ja reinstall ei aita. Saatsin starsi suposse kirja, kuid äkki oskab keegi siit kiirvastuse anda. Ty
                        FFS. Pidin full-uninstalli tegema, kõik seadistused on kadunud.
                        Oskab keegi öelda, kuhu linnuke panna, kui laudu avades soovid, et PS Client ei läheks tahaplaanile (ei minimizeks)? Hetkel ei leia ülesse seda võimalust ning laudade avamine võtab rohkem aega.
                        Last edited by hotcocacola; 30.06.14, 03:38.

                        Comment

                        • estdonk
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2011
                          • 450

                          #9117
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Options>Advanced multitable options>Minimize Main Lobby when opening table?

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #9118
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                            Options>Advanced multitable options>Minimize Main Lobby when opening table?
                            jep, tänks!

                            Comment

                            • KoomaJoomar
                              Räme Fish
                              • Apr 2014
                              • 3

                              #9119
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Tere

                              Kas on kellelgi sellist jama olnud,et starsi klient kustutab järjepidevalt märkuste faili? Vahel paar päeva kõik olemas,siis järsku jälle kõik läind.Lasin starsi maha korra ja uuesti peale aga ikka ei midagi.Formatimist ei ole tahtnud ette võtta veel.Õnneks HEM salvestab ka selle faili,aga igakord sealt importimine on kole tüütu.

                              Comment

                              • Intzsz
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 105

                                #9120
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Oskab ehk keegi õelda, kuidas saaks offi panna selle, et enne foldimist saan valida kumba kaarti tahan näidata.
                                Suht tüütu vajutan kogemata vahepeal kaardite peale ja siis hüppab välja kohe see kaart.
                                Varem seda polnud, ise midagi settingutest muutnud ka pole ja ei leidnud kohta ka kus seda muuta saaks.

                                Comment

                                Working...