*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #6856
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    1st deposit boonusest jäid lihtsalt ilma.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6857
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
      Selline küsimus tekkis, et kunagi sai Starsiga liitutud nii, et ma ei teadnud mingitest rakeback diilidest ja asjadest midagi ja kas nüüd on veel võimalik Starsi mingi selline asi sebida? Olen aru saanud, et ka Pokkeriprod.ee pakub rakeback diili, aga kas see ainult uuele liitujale?
      Enne küsimist võiksid lugeda selle teema esimese postituse läbi. Seal on absoluutselt kõik kirjas: mis on PokerStarsi rakeback, kuidas toimib jne. jne.

      Comment

      • lauri89
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 206

        #6858
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Kas see aasta tuleb ka kuu kus ffp-d x-korda?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6859
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
          Kas see aasta tuleb ka kuu kus ffp-d x-korda?
          Isegi kui keegi teaks seda siis ta ei tohi seda avalikustada.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #6860
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            praegu tuli pähe, et arvutaks ära palju boonuse ajal oli bronze star rakeback starsis. tulemuseks sain 51,5%. võib see tõele vastata? mitte et ma mingi boonushoor oleksin, aga paris hea ju. nad peaksid tihedamini neid reload boonuseid tegema

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6861
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
              praegu tuli pähe, et arvutaks ära palju boonuse ajal oli bronze star rakeback starsis. tulemuseks sain 51,5%. võib see tõele vastata? mitte et ma mingi boonushoor oleksin, aga paris hea ju. nad peaksid tihedamini neid reload boonuseid tegema
              See protsent võib küll nii olla.

              Comment

              • Makuz
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 214

                #6862
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Kurat, nii 2-3 aastat tagasi sai tehtud sinna kasutaja täiesti suvaliste andmetega, et freerolle toksida.( Olin obv eriti paranoiline ja ei julgenud oma õigeid andmeid panna, pärast mingi kamm lol ) Nüüd plaanisin teha depo sinna, aga parool on meelest läinud ja kui password recovery teha tahan, siis küsib postiindeksit või tänavat. Tean ainult username ja emaili aadressit mis panin :D Saatsin kirja neile igatahes, eks näis mis saab

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #6863
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                  Kurat, nii 2-3 aastat tagasi sai tehtud sinna kasutaja täiesti suvaliste andmetega, et freerolle toksida.( Olin obv eriti paranoiline ja ei julgenud oma õigeid andmeid panna, pärast mingi kamm lol ) Nüüd plaanisin teha depo sinna, aga parool on meelest läinud ja kui password recovery teha tahan, siis küsib postiindeksit või tänavat. Tean ainult username ja emaili aadressit mis panin :D Saatsin kirja neile igatahes, eks näis mis saab
                  Ma arvan, et np. Kui ma eelmine suvi üle mitme aasta Trios mängida tahtsin öeldi, et woah woah woah, sinu nimel on 6 kasutajat ja kõik vale sünnikuupäevaga rofl:D. Kustutasid 5 ära ja ühega lasid mängida peale selgitust, et alaealine tahab ka gamblida freerolle.

                  Comment

                  • Makuz
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 214

                    #6864
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Ma arvan ka, et pole probleemi. Vähemalt niipalju, kui seda teemat sirvinud olen siis tundub pokerstarsi support küll väga asjalik. Ilmelt see ka põhjus, miks 888st minema lähen. Ja nl10-nl25 6max lastes peaks leidma kõik lauad 40%+ vpip ka

                    Comment

                    • PokerStars Regina
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Jan 2011
                      • 254

                      #6865
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      1st deposit boonusest jäid lihtsalt ilma.
                      Juhul kui ei träki ennast mõne partneriga, esimese boonuse saab ikka, tuleb lihtsalt kasutada esimest deposiiti tehes boonuskoodi EE100.

                      Loe veel: http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/bonus/

                      Comment

                      • PokerStars Regina
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Jan 2011
                        • 254

                        #6866
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                        Kurat, nii 2-3 aastat tagasi sai tehtud sinna kasutaja täiesti suvaliste andmetega, et freerolle toksida.( Olin obv eriti paranoiline ja ei julgenud oma õigeid andmeid panna, pärast mingi kamm lol ) Nüüd plaanisin teha depo sinna, aga parool on meelest läinud ja kui password recovery teha tahan, siis küsib postiindeksit või tänavat. Tean ainult username ja emaili aadressit mis panin :D Saatsin kirja neile igatahes, eks näis mis saab
                        Kirjuta julgelt meile, seleta probleem ära, lisa kõik info mida tead, aitame! :)

                        Comment

                        • PokerStars Regina
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Jan 2011
                          • 254

                          #6867
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Täna kaks korda disconnectis PokerStarsi ära - mõlemad korrad kõik muu funkas korralikult: veeb, teised pokkeritoad, skype, msn jne. aga PokerStarsi ära ei connectinud, jäin nii neljast BI-st ilma. Kellegil veel juhtunud?

                          PokerStarsi klienditugi muidugi pani pirni, et me ei refundi turniiri, mis hetkel jookseb (samal ajal mängisin SCOOPi) :) Kirja vist läbi üldse ei loetud.
                          Kirjutasid .COMi? :D

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #6868
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Regina. Mis ma tegema peaksin. Olen saamas 21 peagi ja peaks avanema mu starsi kasutaja.
                            Ainuke mure, et ma ei mäleta peale oma kasutajanime mitte midagi. Ei parooli,e-maili jms.
                            Kui ma 21 saades, saadaksin oma uue emaili alt teile pildi oma ID-st koos muu lisainfoga. Kas see aitaks mul kasutaja parooli ja muud asjad teada saada?

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #6869
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Kellegil veel Stars freezib hetkel? Häirib kohutavalt.

                              Comment

                              • PokerStars Regina
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Jan 2011
                                • 254

                                #6870
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                Regina. Mis ma tegema peaksin. Olen saamas 21 peagi ja peaks avanema mu starsi kasutaja.
                                Ainuke mure, et ma ei mäleta peale oma kasutajanime mitte midagi. Ei parooli,e-maili jms.
                                Kui ma 21 saades, saadaksin oma uue emaili alt teile pildi oma ID-st koos muu lisainfoga. Kas see aitaks mul kasutaja parooli ja muud asjad teada saada?
                                Kas sa said oma asjad korda? Niipea kui saad 21 - Palun saada meile kiri kogu informatsiooniga, mis sul on ja me aitame sul taasavada konto, kahjuks foorumites me seda teha ei saa :)

                                Comment

                                Working...