*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #376
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas Provoker
    Kas Hemis on võmalik näha ka makstud reiki summat vms???
    Jah on, võta reports ja sealt add-i juurde default statide alt -rake ja kogu lugu.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #377
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Ei leia kohta millegi addmiseks

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #378
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

        Kas keegi õpetaks kuidas saaks seal player prefences alt neid configuration layoute kopeerida??

        Nt. on mul statid kõik paigas, millega preagu mängin, ja nüüd oleks vaja samasid statte 6maxi jaoks... tahaks lihtsalt kõik eelmised kopeerida (värvi ranged ja kõik), et siis muudaks 6maxi jaoks värvi ranged natuke ümber ja on alati super mega lahe kui mängin 6maxi..sis laeb kohe mu 6maxi configuratsiooni ja õiged värvi ranged..

        Aitäh.


        Ise küsin ise vastan:

        Kui vaatad parasjagu kasutusel olevat konfiguratsiooni, siis vajuta "New Config", pane nimi ja ongi uue nimega, samade stattidega config olemas.. nüüd värvi rangesid muutma..

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #379
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          keegi annab abi tabel manager ei leia laudu.
          Ütleb sellist asja: "I can not find any unattached hands.Please wait until the manager has imported some"..

          et kas pean lihtsalt m2ngima ja ootama et leiaks laudu?

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #380
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

            Kas keegi on kursis, et kas HEM'is miskit euro--->dollar kursivahetajat pole? Või käibki kõik seal dollarites?

            EDIT: Ja üks küsimus veel, et Table manageris on "Hands" tulba all 2 numbrit varasema ühe asemel.. stiilis 65/72 ? mida need tähendavad?? käed/minutid ?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #381
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Kõik käib dollarites, EURO konverterit lubatakse juba kuuendat kuud.

              EDIT: Ja see handsie oma ehk tähendab seda, et mitu kätt oled lauas mänginud ise mänginud ja mitu kätt kokku näinud. Näiteks enne lauda istumist dataminesid lauda 10 kätt vms.

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #382
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Kas keegi oskab öelda, et kui võtan HEMi menüüst PLAYERS ja valin soovitud kriteeriumid, siis tuleb mängijaid palju vähem kui tulema peaks. I mean, mul on 35206 mängijat hemis ja suurem osa peaks neist nl50st olema. Kui ma nüüd aga otsida tahan mingit kindlat tegelast, siis lihtsalt ei leia teda, kuna kuvab ainult 277 mängijat.(Kuupäev on õige ja käte arv ei ületa ka 100000). Üks huvitav asi veel, et kõige suuremat profitit näitabki HEM mulle seal listis ning minust suurema võidusummaga mehi ei kuva(kuigi tegelikult on selliseid palju). :-\

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #383
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas BuildUp
                  Kas keegi oskab öelda, et kui võtan HEMi menüüst PLAYERS ja valin soovitud kriteeriumid, siis tuleb mängijaid palju vähem kui tulema peaks. I mean, mul on 35206 mängijat hemis ja suurem osa peaks neist nl50st olema. Kui ma nüüd aga otsida tahan mingit kindlat tegelast, siis lihtsalt ei leia teda, kuna kuvab ainult 277 mängijat.(Kuupäev on õige ja käte arv ei ületa ka 100000). Üks huvitav asi veel, et kõige suuremat profitit näitabki HEM mulle seal listis ning minust suurema võidusummaga mehi ei kuva(kuigi tegelikult on selliseid palju). :-\
                  Vana viga, ei tea kuidas parandada :(

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #384
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                    @buildup, proovi nii otsida, et aasta valid 2008, minimum hands pane 1 ja search.. peaks viskama küll

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #385
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                      ja huvitav kas näiteks sellist featuret pole HEMil, et kui datamined, siis saad valida mitu inimest täpselt lauas peab olema et HEM käsi impordiks... nt. sul on full ring lauad lahti ja datamined, ning kui inimesi taandub nt. 6 peale siis enam ei impordi...

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #386
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Tirisin ka triali ära aga ausaltöelda ei oska temaga midagi teha hetkel, kas kuskil mõnda tutorialit on mis näitaks kuidas seda Starsiga tööle saada? Aitäh.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #387
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                          Algselt postitas farik666
                          ja huvitav kas näiteks sellist featuret pole HEMil, et kui datamined, siis saad valida mitu inimest täpselt lauas peab olema et HEM käsi impordiks... nt. sul on full ring lauad lahti ja datamined, ning kui inimesi taandub nt. 6 peale siis enam ei impordi...
                          Sa saad ju seda HEM'is määrata, et kui lauas on 6 inimest, siis näita 6 inimese statte, kui 9 siis 9 jne.

                          Comment

                          • stennn
                            PokkeriÕpetus.eu Coach
                            • Oct 2008
                            • 189

                            #388
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                            Algselt postitas ranka
                            Sa saad ju seda HEM'is määrata, et kui lauas on 6 inimest, siis näita 6 inimese statte, kui 9 siis 9 jne.
                            Kuidas ma seda teen?

                            Comment

                            • lauriiii
                              Julm Donk
                              • Feb 2009
                              • 97

                              #389
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Kas HUD-i statse on võimalik kuidagi väiksemaks ka teha, et nad mahuksid enamähem lauale ära.(Kui lauad on "tile" vaates)

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #390
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas lauriiii
                                Kas HUD-i statse on võimalik kuidagi väiksemaks ka teha, et nad mahuksid enamähem lauale ära.(Kui lauad on "tile" vaates)
                                Options -> HUD options -> Table Options ja linnuke ette kohale: Scale fonts

                                Comment

                                Working...