*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #406
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas table manageris laudasid kuvab ja kus pokkeritoas mängid?

    Comment

    • UdusOlevSiil

      #407
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas ranka
      Kas table manageris laudasid kuvab ja kus pokkeritoas mängid?
      Trios mängib, nagu ta oma postis juba mainis :)

      Comment

      • raunooo
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 422

        #408
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Eile oli teadupärast foorumi turniir ning ma avastasin HEMi käima pannes, et mul on mõne mängija kohta kuskil 100 käe andmed, sain aru, et need on eelmisest foorumi HU turkast, kuid HU stattidega ei ole full ringi lauas midagi peale hakata ja tahtsin neid kuidagi nulli saada, et HEM HU statte ei kuvaks or sth, aga ei osanud, äkki keegi teab kuidas?

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #409
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Küsimus hemi reigii arvutamisest. Kui usaldusväärne see asi on ja kas andmed on täpsed. Nimelt olen trios mänginud sellel kuul ainult eurolaudades ning hem näitab, et reiki olen maksnud~20 taala ehk siis eurot. Täna suhtlesin trio klienditoega ning nemad ütlesid, et ma olen sellel kuul maksnud reiki 20 taala.

          Iseenesest suht vastukäivad numbrid kuna euri ja taala kursid siiski ju erinevad.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #410
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas Provoker
            Küsimus hemi reigii arvutamisest. Kui usaldusväärne see asi on ja kas andmed on täpsed. Nimelt olen trios mänginud sellel kuul ainult eurolaudades ning hem näitab, et reiki olen maksnud~20 taala ehk siis eurot. Täna suhtlesin trio klienditoega ning nemad ütlesid, et ma olen sellel kuul maksnud reiki 20 taala.

            Iseenesest suht vastukäivad numbrid kuna euri ja taala kursid siiski ju erinevad.
            mul näiteks starsis näitab, et cashi kasum natukene suurem. samas vpp number on sama, mis starsis..

            Comment

            • raunooo
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 422

              #411
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas raunooo
              Eile oli teadupärast foorumi turniir ning ma avastasin HEMi käima pannes, et mul on mõne mängija kohta kuskil 100 käe andmed, sain aru, et need on eelmisest foorumi HU turkast, kuid HU stattidega ei ole full ringi lauas midagi peale hakata ja tahtsin neid kuidagi nulli saada, et HEM HU statte ei kuvaks or sth, aga ei osanud, äkki keegi teab kuidas?
              up

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #412
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas raunooo
                Eile oli teadupärast foorumi turniir ning ma avastasin HEMi käima pannes, et mul on mõne mängija kohta kuskil 100 käe andmed, sain aru, et need on eelmisest foorumi HU turkast, kuid HU stattidega ei ole full ringi lauas midagi peale hakata ja tahtsin neid kuidagi nulli saada, et HEM HU statte ei kuvaks or sth, aga ei osanud, äkki keegi teab kuidas?
                http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg38108

                Comment

                • leits

                  #413
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  stable hem rocks the world . . kordagi pole crashind

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #414
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas Provoker
                    Küsimus hemi reigii arvutamisest. Kui usaldusväärne see asi on ja kas andmed on täpsed. Nimelt olen trios mänginud sellel kuul ainult eurolaudades ning hem näitab, et reiki olen maksnud~20 taala ehk siis eurot. Täna suhtlesin trio klienditoega ning nemad ütlesid, et ma olen sellel kuul maksnud reiki 20 taala.

                    Iseenesest suht vastukäivad numbrid kuna euri ja taala kursid siiski ju erinevad.
                    Nii...hetkel suhtlesin chatiga ning mulle öeldi, et ma olen aprillis rake-i maksnud 32 taala. Hem näitab samuti et olen maksnud 32 aga jätkuvalt rõhutan ,et olen mänginud ainult euro laudades. Kas on võimalik, et triobet jätab asja kuidagi konverteerimata? Onu chatis ütles igatahes, et eurodes olen maksnud ainult ~23 euri.

                    Comment

                    • JyrgenH
                      Räme Fish
                      • Mar 2009
                      • 2

                      #415
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Tervist. Olen uus Holdem manageri kasutaja ning sain statid lauda ja käsi imprtima, kuid graafikuid, mängituid käsi ei saa vaadata. Viskab ainult liivakella ette ja ei reageeri ühelegi nupuvajutusele. On kellelgi veel seda probleemi esinenud ja ehk on võimalik aidata ? :)

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #416
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        kuulge, kas HEM toetab ka MySQLi andmebaasi? või jookseb ainult postrega?

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #417
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kurat, ma kirjutasin siia pika jutu maha, et ostsin HEMi ja eile töötas ilusti, täna enam ei tööta. Siis veel eriti põhjalik olukorra kirjeldus ja kui hakkasin 'send' nuppu just vajutama, tulid statid täiesti lambist lauda äkki. Normaalne!

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #418
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas tolmuahv
                            Kurat, ma kirjutasin siia pika jutu maha, et ostsin HEMi ja eile töötas ilusti, täna enam ei tööta. Siis veel eriti põhjalik olukorra kirjeldus ja kui hakkasin 'send' nuppu just vajutama, tulid statid täiesti lambist lauda äkki. Normaalne!
                            ilmselt on viga selles et oled pannud settinugutes et: "oota 10 kätt" enne kui kuvab statse, see on vist standardina seal

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #419
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Rage
                              kuulge, kas HEM toetab ka MySQLi andmebaasi? või jookseb ainult postrega?
                              Arvan, et mitte.

                              Comment

                              • virx747
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 751

                                #420
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Kuna olen saanud oma pokkeritoast nüüd viimastel päevadel tagasisidet oma mängitud käte arvu kohta, siis on selgunud tõsiasi, et ikka päris haigelt jääb käsi HEM-i poolt fikseerimata. Jutt Ongame võrgust.

                                Vaatan, et keskmiselt 18% - 20% :o käsi on puudu iga päev.

                                Comment

                                Working...