*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #1

    *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

    KKK - Korduma Kippuvad Küsimused (FAQ)

    NB! Enne kui küsite küsimus siis palun uuendage ära oma HEM, sest see on enam levinuim probleemide põhjustaja. HEM'i saate uuendada: http://www.holdemmanager.com/store/d...ds-manuals.php

    Kui uuendus ei aidanud siis lugege üle järgnevad enim levinumad küsimused (see nimekiri pidevalt täieneb). Kui enam levinud probleemide nimekirjast ka abi ei leia siis kasutage meie foorumi otsingusüsteemi ning kui see ka ei aita siis alles küsige küsimus!

    Korduma kippuvad küsimused (KKK):

    K1: Kas kuskil on HEM'i stattide kõik seletused?
    V: HEM'i kodulehel: http://faq.holdemmanager.com/questio...at+Definitions
    TIGRANO õpetus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

    K2: Mängin kahes või enamas pokkeritoas. Kas on võimalik liita need kasutajad üheks?
    V: Selleks mine: Holdem Manager->Options->Player Aliases. Avanevas aknas vajutada nupule «Add Alias» ning valida omale nimi (näiteks: Minu Kontod) ja vajutada OK nuppu. Siis alt äärest oma aliasele valida kõik kasutajanimed, millega tahate antud nime (näites Minu Kontod) seostada. Kui protseduur tehtud vajutada nuppu "Close" ning HEM'i mängijate valikust valida too nime, mille aliasele panite (näiteks "Minu Kontod")

    K3: Holdem Manager (HEM) ei kuva statistikat TrioBetis või mõnes muus MicroGamingu võrgu pokkeritoas (Unibet, NordicBet jne). Mida teha?
    V: Võtad lahti table manageri, sealt table finder. Vead sealt punase kastikese laua peale, millele soovid statistikat ja vajutad nuppu OK. Nii pead tegema iga lauavahetuse või uue turniiriga. Vastuse tegi Rage

    K4: Kuidas teha Holdem Manager'i andmebaasist koopiat ja hiljem see taastada? (HOLDEM MANAGER PG ADMIN BACKUP)
    V: Külasta aadressi: http://hm2faq.holdemmanager.com/ques...nced+Method%29

    K5: Holdem Manager päev algab ... ehk päeva alguse aja määramine
    V: Kuna pokkeritubadel on Eesti ajast erinev kellaaeg siis seetõttu päeva vahetades võivad sessioonid minna sassi. Päeva algus aega saab muuta: Holdem Manager ->Options->Settings->Adjust Site Import Times. Seal tabelis määrate sobivad kellaajad kas "+" või "-" tundidega.

    Näiteks: PartyPoker'il algab päev Eesti aja järgi 07:00. Siis see tähendab, et PartyPoker on meist 7 tundi taga ehk meie neist 7 tundi ees. Sel juhul märgite lahtrisse +7. See tähendab, et kui HEM impordib käe, mille originaal algusaeg on 00:00 siis liidab kätele 7 tundi otsa ja näitab, et käsi mängiti Sinu soovitud (Eesti) aja järgi kell 7:00 hommikul.

    K6: Kas Holdem Manager toetab ENET pokkerivõrgustikku?
    V: 20. aprill 2012 seisuga ei toeta. Küll aega toetab Poker Tracker 3 (PT3), millel on ka 60 päeva tasuta proovi aega.

    K7: Kuidas muuta HUD'i tausta läbipaistvaks/paistmatuks?
    V: Holdem Manager > HUD Options > Player Preferences, avanevas aknas valida menüü «Appearance» ja sealt slider «Opacity». Vasakule kerides muutub HUD'i taust läbipaistvaks, paremale kerides läbipaistmatuks.

    KKK by lenC & Ranka
    ***********

    Selline küsimus et kas kuidagi on võimalik saada holdemmanageri vanemat versiooni tööle pokestarsiga?
    Kuna progre ise suht kallis ja trial läbi, oleks vaja kuidagi see tööle saada. Tean et mõnes teises ruumis töötab küll.

  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Holdem manager

    Ma arvan, et ei ole võimalik tööle saada, sest PokerStars alles hiljuti muutis oma Hand History (HH) formaati ning seetõttu vanemad Holdem Manager'i versioonid ei suuda PokerStars'i käsi enam tuvastada.

    Muudes tubades, kus pole Hand History formaati muudetud töötab ka vanem Holdem Manager'i versioon aga kahjuks ajalugu on näidanud seda, et enamus pokkeritube mingi aeg muudab oma HH formaati (näiteks muudab käsi täpsemaks, või tõstab kellaaja teisele kohale) ja siis lakkab ka Holdem Manager seal töötamast.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Holdem manager

      Tänapäeval suht karm juba, kui tahad, et kõik töötaks peavad alati uued versioonid ja viimased updated olemaja, jube röövimine 8)

      Comment

      • HotGutShot
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #4
        Re: Holdem manager

        pole hetkel 900 vaba raha :D

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: Holdem manager

          Algselt postitas HotGutShot
          pole hetkel 900 vaba raha :D
          Rahhvas räägib, et nn. mittepuhas PT2 ja ostetud Poker Ace Hud on kõige odavam lahendus, mis toimib.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #6
            Re: Holdem manager

            Algselt postitas HotGutShot
            pole hetkel 900 vaba raha :D
            No 55$ koorid ikka kuskil kokku?! Ma ise ostsin ka alguses HEM Small Stakes Editioni. Kui biidin 0.25/0.50, siis plekin 25$ juurde ja korras. :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Holdem manager

              jep see hea variant IMO.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: Holdem manager

                Algselt postitas BuildUp
                No 55$ koorid ikka kuskil kokku?! Ma ise ostsin ka alguses HEM Small Stakes Editioni. Kui biidin 0.25/0.50, siis plekin 25$ juurde ja korras. :)
                Mina ostsin läbi DeucesCrackedi 56$ täis versiooni, muidugi seega peab olema DC juba liitunud, mis on ka tasuline.

                Comment

                • HotGutShot
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #9
                  Re: Holdem manager

                  See küssa et mis erinevaid viise ostmiseks on? kuskil saab moneybookersit ka kasutada?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Holdem manager

                    Algselt postitas HotGutShot
                    See küssa et mis erinevaid viise ostmiseks on? kuskil saab moneybookersit ka kasutada?
                    Ei mäleta, kas MB oli aga see pohhui, sest saad läbi erinevate pokkeritubade osta ning seega võid kasutada skeemi: MB->pokkerituba->HEM.

                    Saada neile kiri, et nad saadaksid sulle laiendatud ostmise võimalused. Siis saad terve portsu pokkeritube aliastega, mida nad toetavad.

                    Comment

                    • HotGutShot
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #11
                      Re: Holdem manager

                      ok

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #12
                        Re: Holdem manager

                        Algselt postitas HotGutShot
                        See küssa et mis erinevaid viise ostmiseks on? kuskil saab moneybookersit ka kasutada?

                        Kui sul on SEB, siis tee virtuaalkrediitkaart.

                        Comment

                        • HotGutShot
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #13
                          Re: Holdem manager

                          saab ka otse MB-st maksta, nii vähemalt mulle öeldi kirjas.

                          Comment

                          • Tarmo
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 316

                            #14
                            Re: Holdem manager

                            Tere,

                            On keegi uurinud seda tasuta värki Holdem managerist!?
                            Lucky ACE, Titan, Dracula pokkeritoad, tuleb koguda mingi arv pokerpointse siis saab pro litsensi tasuta, või saan ma valesti aru?

                            LuckyACEpartner.com = Earn at least 300 FPP's by playing raked hands
                            Titan poker = ei tea palju seal on vaja teenida!?
                            Dracula Holdem = E-mail sales@holdemmanager.net for your free Professional license of Holdem manager (please note that you must earn at least 15000 Dracula points to qualify)

                            On see mõeldav variant, on keegi läbi ühe neist tubadest teeninud vajaliku hulga punne!?
                            On reaalne, kui mängida NL5-NL10 cashlauda, vajalike punnide kokkusaamine, või lihtsam on see 55 daala välja käia ja finito?

                            Tänud vastuste eest!

                            Tarmo

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #15
                              Re: Holdem manager

                              Peab uurima, neid pakkumisi. Ise sain kunagi Poker Office sarnasel teel, et kandsin Poker Roomi raha ja kogusin x arvu punkte ja oligi soft olemas. Kui nii saab, siis poleks see halb mõte.

                              Comment

                              Working...