*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lauriiii
    Julm Donk
    • Feb 2009
    • 97

    #346
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Järjekordne mure :P
    Mismoodi ma trios saan määrata prefered seat?
    Asi selles, et istun lauda, aga nimed on sassis ja kui mitu lauda lahti, siis nimede liigutamisel, liiguvad mõlemas lauas need ja võimatu paika saada ???

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #347
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Kui laud lahti, siis paremalt ülevalt nurgast menu-options-seating ja valid koha :).

      Comment

      • lauriiii
        Julm Donk
        • Feb 2009
        • 97

        #348
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Tänud, paistab nüüd korras olevat :)

        Comment

        • Toomasl
          FPP Pro
          • Nov 2008
          • 258

          #349
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Tekkis probleem, nimelt sai sessi ajal kõvaketas täis ning ta ei lugenud enam käsi, mängisin pisut edasi ja sulgesin HEMi ning järgmine kord kui üritasin HEMi tööle panna, viskas errori:"An error occured while reading the config/HoldemManager.config file: Unexpected end of file has occured. The following elements are not closed: setting, configuration. Line 75, position 145. HoldemManager will now backup the old config file and create a new one for you. vajutan OK. viskab ette errori "Unhandled exception has occured in your application. Cannot create a file when that file already exists.
          Mingit abi keegi? TY

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #350
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

            Kuidas sai HEM'is sättida nii, et HUD kuvaks näiteks ainult viimaseid 1000 kätt ??

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #351
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

              Algselt postitas farik666
              Kuidas sai HEM'is sättida nii, et HUD kuvaks näiteks ainult viimaseid 1000 kätt ??
              Valikust HUD options-additional hud filters-selle all on filter by date, mis filtreerib teatud kuupäevast alates ja teine on min hands, ehk näitab alates sellest, mitu kätt peab mängija kohta olema, et kuvama hakkaks.

              Lihtsalt 1000 viimast kätt ei olegi vist >:(

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #352
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                hm.. kahtlane..mäletan et ranka nagu mitmes kohas siin rääkind, et kuvab aint viimased 2000 kätt, et vastastel ehk stiil muutund... aga vbl see oli poker trackeril...

                Comment

                • tobi
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 149

                  #353
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Keegi oskab öelda, kas ja kuidas hemis annab otsida maju, nelikuid, royal flushe jne nutse, mis saanud oled mingil perioodil?
                  Lihtsalt ise viimase 3-4k käega suht palju nelikuid saanud ja tahaks täpset arvu teada.

                  Comment

                  • virx747
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 751

                    #354
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas tobi
                    Keegi oskab öelda, kas ja kuidas hemis annab otsida maju, nelikuid, royal flushe jne nutse, mis saanud oled mingil perioodil?
                    Lihtsalt ise viimase 3-4k käega suht palju nelikuid saanud ja tahaks täpset arvu teada.
                    Filter - Edit - Hand Values

                    Comment

                    • tobi
                      Jube Noob
                      • Dec 2008
                      • 149

                      #355
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      tänud.
                      4300 käe jooksul on 4 korda nelik tulnud mulle flopis (paar+floppi paar) ja 3 korda peale floppi (paar käes, flopis kolmikuks).
                      Suht sick.

                      Comment

                      • raunooo
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 422

                        #356
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Mul selline probleem, et peale sessi unibetis ei oska ma andmeid hemis vaadata, nimelt mul seal igal pool ainult starsi andmed. Kindlasti lihtne, aga näed ma ei oska. :)

                        EDIT: Kui tahan playeri kõrvalt change panna, siis seal valikus on ainult starsi kasutajanimi. Keegi oskab mingit nõu anda?

                        EDIT2: Sain ise hakkama juba.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #357
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                          Algselt postitas farik666
                          Kuidas sai HEM'is sättida nii, et HUD kuvaks näiteks ainult viimaseid 1000 kätt ??
                          Minu teada last X hands ei saagi kuvada, ise kasutan TIGRANO õpetust, kus lasen kuvada viimased 30 päeva käed.

                          HEM->Hud Options->Additional Hud Filters, Include hands newer than 1 monhts old.

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #358
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                            tänks, töötab!

                            Aga kas siis HEM'is on või ei ole nn. "raise" statt? Ümpris tihti ikka saab erinevates situatsioonides panusele tõste otsa, või peabki seda agro factori järgi ise aimama?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #359
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                              Algselt postitas farik666
                              tänks, töötab!

                              Aga kas siis HEM'is on või ei ole nn. "raise" statt? Ümpris tihti ikka saab erinevates situatsioonides panusele tõste otsa, või peabki seda agro factori järgi ise aimama?
                              Agression Factor (AF) ja AFQ (Agression Frequency) on siis statid, mis põhinevad üleüldisel agressiooni (bet/raise) ja callimise (vist ka check) suhtel. Üks neist stattidest (AFQ vist) arvestas ka foldimist minuteada.

                              Kui aga tahad täpsemaid "raise" olukordi, siis peaksid otsima juba spetsiifilisemaid statte - nagu 3bet preflop, raise continuation bet flop, 3bet flop jne.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #360
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                AF=betid+raised/callid
                                AFQ%=betid+raised/betid+raised+callid+foldid*100

                                Comment

                                Working...