Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
HM2 trackib kõiki mänge, ainuke probleeb selles, et ei addi ära automaatselt võidetud summa.
Finishing position olemas, aga winnings alt aint arvestab sisseostu.
Pilt ka et paremini aru saada.
Mis tegema pean?
E: Täna tuli miskit update, tegin ära ja prog muutus märgatavalt kiiremaks.
Aga ülaltoodud probleemi siiski ei lahendanud ära :/
HM2 trackib kõiki mänge, ainuke probleeb selles, et ei addi ära automaatselt võidetud summa.
Finishing position olemas, aga winnings alt aint arvestab sisseostu.
Pilt ka et paremini aru saada.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Mis tegema pean?
E: Täna tuli miskit update, tegin ära ja prog muutus märgatavalt kiiremaks.
Aga ülaltoodud probleemi siiski ei lahendanud ära :/


Comment