*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #3526
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Algselt postitas 3bet4bet Vaata postitust
    Küsimus selline et mul läpparis HEM2, ja arvuti käis garantiis ja pakuvad et vahetavad kõvaketta ära, kuna mul palju bad sectoreid vms seal. Et siis peaksin kõik vajalikud andmed mälukaardile panema, et tagasi pärast salvestada. Kas pean HEM'i ka siis panema sinna?
    Jah.
    Hem-is võta File-Backup&Restore... sealt saad kopida.
    Ma proovisin niisama ka handhistoryt copyda aga minul vähemalt ei tulnud välja.

    Edit.Ah Sul Hem2 ei tea kas seal käib sama moodi nagu HEM1-s.
    Last edited by ropka11; 13.08.12, 09:29.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #3527
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

      Algselt postitas raidz Vaata postitust
      Küsin siis siin.. Kuidas HEM arvestab mängitud käsi? kui lauda istun, näitab mõnel juba üle 100 käe, kuigi just tulin lauda. Kas HEM näeb kõiki Pokerstarsi laudu, kus mu vastane mängib, aga kus mind ei ole või ainult need, kus me koos oleme? või võtab hoopis arvesse üldse kõik käed, mis ta mänginud on? nt nädal tagasi mängisin sama vastasega 50 kätt ja täna olen jälle temaga samas lauas, kas siis HEM alustab jälle nullist või läheb sellest 50-st edasi?
      Topeltklõps statide peal ja saad ainult antud laua state ka vaadata.

      Comment

      • RaunoRa
        Julm Donk
        • Sep 2009
        • 33

        #3528
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

        Keegi oskab öelda, miks HEM2 paneb täiesti segast HU SNG mängudega? Kuidas seda korda teha? Net Winningut näitab üldse negatiivse märgiga seal.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #3529
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

          triobeti turniiris HEM hud ei tööta. Läheb käima kui table finderist laud otsida aga koheselt freezib

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #3530
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Kas HEMis on võimalik kuidagi nii ka filterdada, et kuidas graph jookseb üksnes regularide vastu mängides (ise vpip/pfr kriteeriumis sisestades näiteks)?
            anyone?

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #3531
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              anyone?
              Ei, ainult kindla mängija vastu. Kui andmebaasi päringuid oskad kirjutada, siis saad küll kätte kui tavapäringule lisad mõne "compiled" tabeli, kust sead tingimuseks playeri vpip, pfr või käte arvu kriteeriumi. Samas ma kardan, et see üritus on sul juba sündides surnud, sest tegelikult sa tahad ilmselt saada neid juhtumeid kus te regulriga madistate koos, mitte et regular foldib sul preflop oma käe. See päring kisub aga väga keeruliseks kätte ära, et seda niisama lõbu pärast kokku kirjutada. Teeoreetiliselt saab.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #3532
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                kuidas seda sai muuta et kui enne poolt tundi uue sessiga alustad siis ei lööks vanaga samasse patta käsi

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #3533
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                  Avad faili C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Config\HoldemManager.config ja otsid sealt <setting name="SessionTimeoutDuration">30</setting> kus siis 30 asemele kirjuta minuteid palju sobib.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #3534
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                    tänud

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #3535
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                      Keegi oskab öelda,miks Starsi zoomis tulevad vastase statsid minut aega hiljem või nii?
                      Hud-i täitsa kuvab,aga vale laua statsid koguaeg ees.

                      Comment

                      • elrosmeero
                        FPP Pro
                        • Jan 2011
                        • 239

                        #3536
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                        Endal oli sama jama, ei mäleta enam milline punkt neist täpselt aitas, aga korda igastahes sain.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #3537
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                          OOs impordib käsi, kuid HUDi ei näita, kui panen relaunch hud, jookseb hem kokku ja ütleb HUD has stopped working vms, mida teha, just updatesin kaa, kasutan hem ühte..

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #3538
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                            rääkige kogemusest, kas tasub HEM1 vahetada HEM2 vastu?

                            EDIT: enda esmakogemus tuttava HEM2ga on see, et esialgu tundub hullult värvilsieks ja säravaks tehtud, aga ebamugavamaks. Debiilne on muidugi see kuidas asi progetud on, settingute konfifail on nüüd muudetud binaarkujuks, et ei saaks seal käia omatahtsi settinguid muutmas.. progetud on tummiselt eeldusele, et andmebaas asub kindlasti su enda läpakas/arvutis ehk mingi hackiga peab selgeks talle tegema, et andmebaas asub mul internetis virtuaalserveris jne..
                            Last edited by Rage; 07.09.12, 12:32.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #3539
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                              Ma samamoodi, ostsin endale pool aastat tagasi HEM2 ja nüüd ootan, et keegi ütleks: kombes, töötab, parem kui HEM1 ja võib kasutusele võtta.

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #3540
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                                Ei tasu minu arust ära... Pealegi on varsti tulemas suurem edit HEM2le, mis pidi asja kiiremaks tegema.

                                Seni kuni HEM1 bugfixe jne on kasutan seda, kui peaks HEM2 tõesti talutavaks mu läppari jaoks muutuma vahetan ümber, ennem mitte.

                                Comment

                                Working...