*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Heroiin
    Bännitud
    • Jul 2012
    • 198

    #3586
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kindlasti küsitud, aga kuidas ma saaks tsekkida sellist asja a.la kui ma lasen 30 lauda korraga 45manne või 15 lauda korraga.. kummal tuleb suurem $/h

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #3587
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

      Kasutan Hem2, mis stati ma peaksin kasutama et teada kui vastane on IP ja skipib cbeti, siis palju ta turnis foldib. Neid sinna kanti state on palju kuid seda konkreetset ei leia. Ning kui seda tõesti ei ole siis mida alternatiivis kasutada a la vaadata mingite statide ratio-t?

      EDIT// Yeah stat on olemas selle jaoks, ongi "Skip flop cbet and fold to turn cbet IP" Kuidagi kadus ta sinna suurde loendisse ära, kuid nüüd leidsin.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #3588
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

        Küsimus HEM-2 kohta. Sisetasin seriali ning valisin primar computer. Järgmine päev nagu ka töötas ja kõik korras. eile aga küsis uuesti seriali, kas see on tavaline või on oht, et kui ma nüüd uuesti seriali panen siis siis rohkem seda serialit uuesti kasutada ei saa mõnes teises arvutis? Tuli see kiri ka ekraanile, et Holdem manager ei leia kehtivat litsentsi vms.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #3589
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Küsimus HEM-2 kohta. Sisetasin seriali ning valisin primar computer. Järgmine päev nagu ka töötas ja kõik korras. eile aga küsis uuesti seriali, kas see on tavaline või on oht, et kui ma nüüd uuesti seriali panen siis siis rohkem seda serialit uuesti kasutada ei saa mõnes teises arvutis? Tuli see kiri ka ekraanile, et Holdem manager ei leia kehtivat litsentsi vms.
          Mul oli eile sama jama ja lisaks sellele ei tahtnud litsentsi ära regada. Googeldasin ja järgisin HEMi koduka õpetusi, et asja korda saada, aga ei midagi. Mingi aeg enne magama minekut proovisin uuesti seriali sisestada ja oli kõik ok. Kui HEM2 ostsin oli koodi sisestamisega sarnane olukord ja korda sain jälle kuidagi kogemata. Paras käkk on.

          Kui seriali sisestad, siis ta laseb sul valida ühe arvuti kahest ja ilmselt kirjutab valitava üle. Kodulehel saad nagunii resettida kui midagi peaks viltu minema, aga siis peab mõlemas arvutis ilmselt uuesti litsentsi sisestama. Gl!

          EDIT: Support vastas täna:
          We had a temporary issue with our registration server. Please try this again.

          If the problem persists, Please try all the steps on this FAQ and send us a new log file as described at the end if you still have problems -

          http://hm2faq.holdemmanager.com/ques...Holdem+Manager
          Last edited by Pahvak; 23.10.12, 08:42.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #3590
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

            TY, selle sain korda. Aga nüüd uus probleem, et HUD ei tööta starsis üldse normaalselt, kuvab mõned suvalised nimed lauda ja herot ei kuva üldse ning käsi ka ei loe lauas korralikult. Merges toimis kõik tõrgeteta. Seda kas käsi salvestas srtars pole ka kindel, tilti ajas lihtsalt.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #3591
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

              Probleem: HUD-i suures aknas jooksevad osad väljad teistele otsa. Antud juhul on selge probleem, kus oleks vaja "Bet OOP River" statti näha, aga mingi mudru on ees. Kuidas seda võiks lahendada saada? Versioon 1.12.10 hetkel, uuemat ei lase arvuti viirusetõrje panna. Kas uuemas võib see olla parandatud või on see mu enda viga?

              Edit: Kurat, ma ei saa pildi normaalse uploadimisega hakkama. See asub: http://www.upload.ee/image/2775902/HUD_phukup.png
              Lisatud failid

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #3592
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                Oskab keegi öelda, kust ma saan muuta seda, et hudi igat statti ei eraldaks kaldkriips (/) ning saaksin ise sättida, millise stati vahele seda soovin?

                Ja kus mul oleks võimalik seadistada nii, et kui ma avan ntks 6max laua ja tuleb esimene vastane, siis viskab lauda special for HU configured HUDi ja kui liitub 3s, 4s mängija, siis muutub teiseks HUDiks?

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #3593
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                  Tables Preferences-Separator Char alt saad valida aga see kehtib kõigi stattide vahele, mul on seal nt see char: "|"
                  Spets HUD jaoks Player Preferences- Use For ning seal teed iga kord uue HUD konfi ja märgid sinna lahtritesse linnukese, mille jaoks antud hud soovid. Peaks olema u nii.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #3594
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Tables Preferences-Separator Char alt saad valida aga see kehtib kõigi stattide vahele, mul on seal nt see char: "|"
                    Sealt saab jah kõigile default panna, aga mingit moodi peaks saama ka valida, millise stati vahele tahad.
                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Spets HUD jaoks Player Preferences- Use For ning seal teed iga kord uue HUD konfi ja märgid sinna lahtritesse linnukese, mille jaoks antud hud soovid. Peaks olema u nii.
                    See on pandud, aga minul lihtsalt sellega eraldama ei hakka.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #3595
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      TY, selle sain korda. Aga nüüd uus probleem, et HUD ei tööta starsis üldse normaalselt, kuvab mõned suvalised nimed lauda ja herot ei kuva üldse ning käsi ka ei loe lauas korralikult. Merges toimis kõik tõrgeteta. Seda kas käsi salvestas srtars pole ka kindel, tilti ajas lihtsalt.
                      Up!

                      Ei saa ikka starsis hudi tööle, ei impordi ka käsi. 12 kätt on ära importinud ja kõik. KLellegil pole sama jama olnud?

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #3596
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                        Sealt saab jah kõigile default panna, aga mingit moodi peaks saama ka valida, millise stati vahele tahad.
                        Hmm, ainuke variant, mis mulle pähe tuleb praegu oleks kasutada Player Preferences> seal iga stati all eraldi saad valida 'abbreviations'. Enabled abbreviationid ja siis hakkad nendega mässima :D aga siis ilmselt pead väga peeneks asja ajama kuna need käivad stati ees, siis pead stati taha saamiseks selle eelliite panema hoopis eelmise stati ette.

                        See on pandud, aga minul lihtsalt sellega eraldama ei hakka.
                        Hi, is possible that HEM2 switches automatically to the headsup hud when only 2 players are playing? i think i can switch manually (need to figure it out), but havent seen anything for switching it automatically. i know there are those HU/6M/FR possibilities, but that seems to be table oriented, not nr player oriented, thanks

                        Ilmselt neil sellist varianti polegi veel.
                        Küll aga saad Additional HUD Filters alt valida, mitme mängijaga mängitud käed võetakse arvesse kui sa oled nt. HU, 3-way, 4-way jne. Ilmselt peab siis manuaalselt selle HUD konfi kuskilt ümber lülitama, mis on üsna ebamugav ma kujutan ette.
                        Player Preferences ja sealt choose configuration iga kord kui tahad eraldi HU konfi :( Tegelikult selle saaks ka scripti abil panna ühe shortcuti alla, et ta teeb selle ilma mingeid aknaid ega nuppe aktiveerimata andmebaasi päringute tasandil sul ära kui sa HU oled ja vastavat shortcuti vajutad. Mina kahjuks seda scripti väga teha ei oska praegu aga see peaks võimalik olema.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #3597
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Hmm, ainuke variant, mis mulle pähe tuleb praegu oleks kasutada Player Preferences> seal iga stati all eraldi saad valida 'abbreviations'. Enabled abbreviationid ja siis hakkad nendega mässima :D aga siis ilmselt pead väga peeneks asja ajama kuna need käivad stati ees, siis pead stati taha saamiseks selle eelliite panema hoopis eelmise stati ette.
                          Kindlasti ka lihtsam viis.

                          Pmts mõtlen sellist HUDi:

                          Kui keegi teab kuidas nii teha, siis let me know.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #3598
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                            kuulge.. HEM1 ja Stars.. mul STarsis on pantud, et EET aeg oleks.. aga HEM võtab ikkagi ET järgi, ehk ca 6h tunnine vahe on sees.. vaatasin hand history faile, seal sees on mõlemad ajad kirjas.. veel kellelgi sama probleem, et HEM1 impordib ikkagi ET järgi?

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #3599
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                              Rage muuda hemis options--settings--adjust site import times Starsil aeg ära, pane sinna 6 vast.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #3600
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                                Ja esmaspäeval muuda see ära 7-ks.

                                Comment

                                Working...